کد خبر ۴۱۳۷۰۹ انتشار : ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۲۷

«لبه تاریکی» از آی فیلم روی آنتن می رود

«لبه تاریکی» از امروز شنبه ۲۱ مردادماه در جدول پخش شبکه آی فیلم قرار می گیرد.

به گزارش ذاکرنیوز، سریال جدید شبکه آی فیلم، «لبه تاریکی» است که از امروز شنبه ۲۱ مرداد در جدول پخش این شبکه قرار می گیرد. این سریال که تولید سال ۱۳۸۴ گروه فیلم و سریال شبکه ۲ سیما است، توسط حسین پیرهادی و علی اکبر شاهمرادی تهیه شده است.

سعید سلطانی، «لبه تاریکی» را بر اساس فیلمنامه‌ای که شعله شریعتی به نگارش درآورده، کارگردانی کرده است.

این مجموعه قصه مردی است که پس از از دست دادن همسرش به اعتیاد روی می‌آورد، او در این میان با یکی از دوستان قدیمی‌اش که از طریق فروش مواد مخدر زندگی‌اش را می‌گذراند، رو به رو می‌شود و … .

دانیال حکیمی و پژمان بازغی در کنار بازیگرانی مانند محمدعلی کشاورز، رویا تیموریان، یکتا ناصر، مینا جعفرزاده، رضا خندان، آزیتا لاچینی، فرهاد بشارتی، امیر آتشانی، علیرضا جعفری، آرام جعفری، شقایق ناظری و… به نقش آفرینی در این سریال پرداخته اند.

سلطانی که تاکنون با مجموعه هایی چون «پس از باران»، «جوانی»، «شکرانه»، «سال های برف و بنفشه»، «خانه ای در تاریکی» و «رسم عاشقی» و ... شناخته شده است، سریال «ستایش» را نیز در کارنامه خود دارد.

سریال «لبه تاریکی» قرار است در ۲۰ قسمت ۵۰ دقیقه‌ای هر روز ساعت ۱۸:۰۰ از شبکه آی‌فیلم پخش ‌شود. راس ساعت‌های ۲ بامداد و ۱۰ صبح روز بعد نیز تکرار هر قسمت روی آنتن خواهد رفت.

سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir