کد خبر ۴۱۲۹۷۱ انتشار : ۲۰ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۴

بزرگراهی با نمایه سربریدگان سرافراز شهر حسین بن علی ع

قرآن و معارف - ذاکر نیوز: بلندای افق نگاه آرام و معطوف به ابدیت و منثنی به معراج از چشمان آسمانی شهید سعید؛ مظلوم غریب ؛ نخبه غیرت ، شجاعت ، شرافت و ایمان ؛ آزاده سرافراز شهید "محسن حججی" دامت برکاته و رضی الله عنه و ارضاه؛ حقیقت زندگی بر مدار شرف و عزت را تعلیم و تبیین نمود .

به گزارش حوزه قرآن و معارف ذاکر نیوز،بلندای افق نگاه آرام و معطوف به ابدیت و منثنی به معراج از چشمان آسمانی  شهید سعید؛ مظلوم غریب ؛ نخبه غیرت ، شجاعت ، شرافت و ایمان ؛ آزاده سرافراز شهید "محسن حججی" دامت برکاته و رضی الله عنه و ارضاه؛ حقیقت زندگی بر مدار شرف و عزت را تعلیم و تبیین نمود .


اگر چه در غوغای بی معرفتی ها احدی فریاد نزد که برای این نخبه سپهر ایمان ، غیرت ، عزت و شرافت که اصل حیات و زندگانی است؛  بزرگراه و خیابانی نام گذاری شود و غفلت از واقعیت ها و اصول زندگی ؛ بسیاری را بی بهره نموده است ؛ اما سلام و درود خدای سبحان و پیامبران الهی و در صدر خاتم پیامبران صلوات الله علیه و ائمه اطهار علیهم السلام و اولیاء الهی بر او که در مُلک عرش الهی و در ملکوت رفیق اعلی ؛ در شهر بی انتهای حضرت حسین بن علی علیه السلام ؛ عند الله تعالی؛ بزرگراهی با نمایه سربریدگان سرافراز و دلدادگان  غربت و شرافت به نام او نقش و ثبت گردید.


قطعا خدای جبار برتر از وسعت غربت و مظلومیت او به بازماندگان آن سفر کرده خصوصا والدین و فرزند و همسرش صبر و بردباری عنایت خواهد نمود و خدای منتقم ، برای خون پاک او ثمری عظیم و شگرف مثبوت می نماید . وَ سَلاٰمٌ عَلَيْهِ يَوْمَ وُلِدَ وَ يَوْمَ يَمُوتُ وَ يَوْمَ يُبْعَثُ حَيًّا.


والله الموفق و هو المستعان
سید حسین خادمیان
۱۳۹۶/۰۵/۲۰

سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir