کد خبر ۴۱۰۶۷۰ ۱۲۴۳ بازدید انتشار : ۱۴ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۴

فرمانده سپاه ایران 3 سال دیگر ابقا شد

سرلشکر جعفری از ابقای خود در سمت فرماندهی کل سپاه حداقل تا سه سال دیگر خبر داد و گفت: برخی می‌خواهند بگویند ما کلاً با تعامل با جهان مخالف و در پی جنگیم.

 به گزارش ذاکرنیوز، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم معرفی فرمانده جدید سپاه محمد رسول‌الله تهران بزرگ، با اشاره به آخرین وضعیت منطقه، گفت:

*قدرت برتر منطقه‌ای ایران سرمایه بزرگ و بی‌سابقه ملی ملت ایران است، این امر اکنون یکی از مهمترین عوامل امنیت‌ساز برای ملت ایران است.

*ما با دشمنی مواجه هستیم که فقط زبان زور می‌فهمد و بنابراین نمی‌توانیم با دشمن به زبانی دیگر حرف بزنیم که اصلاً آن را نمی‌فهمد و انتظار داشته باشیم نتیجه بگیریم.

*امروز سعودی‌ها در حال تبدیل به یک دولت تروریستی در منطقه هستند و من با این نظر مسئولین محترم موافقم که بهتر است این کشورها برای تبدیل شدن به قدرت برتر منطقه تلاش نکنند چون نتیجه‌ای جز بی‌آبرویی نخواهد داشت.

*سپاه در انجام ماموریت خود در حفظ، حراست و پیشبرد انقلاب اسلامی محافظه‌کاری نخواهد کرد.

*معنای جهاد کبیر عدم اعتماد به دشمن و عدم تبعیت از دشمنان است، معنای آن عدم مذاکره نیست. برخی می‌خواهند بگویند ما کلاً با تعامل با جهان مخالف و در پی جنگیم. من با صدای بلند می‌گویم سپاه هم به دنبال صلح است، اما صلح تنها در صورتی محقق می‌شود و پایدار می‌ماند که دشمنان از شروع جنگ با ما در هراس باشند.

*مسئولیتم در سمت فرماندهی کل سپاه حداقل تا سه سال دیگر ادامه خواهد یافت.

نویسنده :محمد صلحی

سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
برچسب ها : فرمانده سپاه