کد خبر ۴۱۰۵۹۴ انتشار : ۱۱ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۷
معاون فرماندار شادگان در استانه روز دهیاری

مهمترین دستاورد دهیاران به تصویر کشاندن چهره حقیقی مدیریت نوین روستایی است

البوغبیش بر لزوم معرفی روز دهیار برای افکار عمومی تاکید کرد.

خبرگزاری ذاکر _ خوزستان

نعمت الله آلبوغبيش معاون فرماندار شادگان در آستانه فرارسیدن ۱۴ تیرماه روز دهیاریها، این روز را به تمام دهیاران بویژه دهیاران شهرستان شادگان تبریک گفت و اظهار داشت: از جمله دستآوردهای مهم دهیاران به تصویر کشاندن چهره حقیقی مدیریت نوین روستایی است.

معاون فرماندار شادگان با اشاره به سالروز تصویب قانون تاسیس دهیاری های خودکفا در روستاهای کشور مقارن با ۱۴ تیرماه روز دهیاری، بر لزوم معرفی این مناسبت مهم برای افکار عمومی تاکید کرد و گفت: جلب توجه برنامه ریزان و سیاستگذاران به چالشها و فرهنگ های فراروی مدیریت نوین روستایی باید بطور ویژه مد نظر قرار گیرد. وی آشنا سازی جامعه با نهاد دهیاری و اقدامات ارزشمند آن با اعتبارات اندک را گامی اساسی در جهت ارتقای منزلت دهیاری و افزایش همدلی و تعامل مردم و خانواده مدیریت روستایی عنوان کرد.

آلبوغبیش در ادامه بر ضرورت اطلاع رسانی مناسب به منظور آشنایی با رویکردها و برنامه‌های مدیریت روستایی و معرفی دستاوردها و اقدامات ارزشمند انجام شده در عرصه مدیریت روستایی بویژه عملکرد دهیاران و شوراهای اسلامی روستایی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی تاکید کرد و افزود: فرهنگ سازی و ترویج بهره گیری از ظرفیت خیرین و سازمانهای مردم نهاد در اجرای طرحهای روستایی، نقش مهم و اساسی در جهت ارتقای مدیریت روستایی ایفا میکند.

خبرنگار:ناصر حکیمی

انتشار: علیرضا بهمنش

سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
اخبار مرتبط :