کد خبر ۴۰۹۶۸۳ انتشار : ۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۳
دبیر هیئت کشتی قم در گفتگو با مهر خبر داد:

تلاش برای تأمین منابع مالی میزبانی قم از جام کشتی یادگار امام

قم - دبیر هیئت کشتی استان قم از تلاش برای تامین منابع مالی میزبانی قم از جام کشتی یادگار امام خبر داد.

احمد رضایی در گفتگو با ذاکرنیوز اظهار داشت: هیئت کشتی استان قم به دنبال اخذ میزبانی مسابقات کشتی جام یادگار امام است و در این زمینه رایزنی‌های لازم با فدراسیون کشتی بر سر این موضوع انجام شده است.

وی افزود: مسابقات کشتی جام یادگار امام از سال‌ها قبل در قم برگزار می‌شد اما به دلیل این که مشکلات مالی بودجه لازم برای برگزاری این مسابقات در قم را کاهش داد این مسابقات طی چند دوره متوالی در خارج از قم برگزار شده بود.

دبیر هیئت کشتی استان قم گفت: در حال حاضر مذاکرات خوبی با فدراسیون کشتی بر سر بازگشت میزبانی این مسابقات به قم داشته‌ایم و فدراسیون کشتی با این موضوع موافق است اما مسئله اصلی این است که بتوانیم هزینه‌های این میزبانی را تأمین کنیم.

رضایی بیان داشت: مسابقات کشتی جام یادگار امام قرار است اوایل تیرماه برگزار شود و به همین دلیل فرصت چندانی برای انجام مقدمات برگزاری این مسابقات در قم نداریم اما نهایی شدن این میزبانی به همکاری استان قم و تأمین منابع مالی وابسته است.

وی عنوان کرد: برگزاری یک رویداد بین المللی که در آن بیش از ۲۰۰ ورزشکار و مربی حضور دارند هزینه سنگینی دارد و نمی‌توانیم بدون در نظر گرفتن اعتبار کافی وارد برنامه میزبانی این مسابقات شویم و به همین دلیل در حال رایزنی با مسئولان ورزشی و غیر ورزشی استان قم برای این میزبانی هستیم.

دبیر هیئت کشتی استان قم تصریح کرد: برگزاری مسابقات بین المللی کشتی جام یادگار امام در قم به استان قم اعتباری دوچندان می‌بخشد و چهره ورزشی به قم می‌دهد و این شرایط از هر نظر به سود استان قم است.

سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
برچسب ها :ورزش