کد خبر ۴۰۷۱۶۰ انتشار : ۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۵

کسب جایزه از کشور رومانی توسط کاریکاتوریست ایرانی

شهرام شیرزادی جایزه ویژه بخش کاریکاتور چهره یازدهمین دوره جشنواره جهانی (Humo Deva ۲۰۱۷) کشور رومانی و دیپلم افتخار این جشنواره را کسب کرد.

به گزارش ذاکرنیوز، شهرام شیرزادی کاریکاتوریست  درباره کسب این جایزه ویژه گفت: جشنواره جهانی Humo Deva ۲۰۱۷ کشور رومانی با موضوع ارائه بهترین آثار هر هنرمند در سال ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ برگزار شد که به همین دلیل حضور بهترین کاریکاتوریست‌های جهان کار را با مشکل سختی مواجهه می‌کرد.

شهرام شیرزادی متولد ۱۳۵۱ در تهران، فارغ التحصیل کارشناسی کارگردانی سینما از دانشکده صدا و سیما، در حال حاضر با عنوان کاریکاتوریست وکارشناس گرافیک انیمیشن در مرکز پویانمایی صبا مشغول فعالیت است. او فعالیت خود را در این سازمان با ساخت فیلم‌های کوتاه و سریالی آغاز کرد و اکنون نیز مشغول کارگردانی وله های ورزشی در سیزده قسمت است.  

برخی از جوایز بین المللی شهرام شیرزادی شامل دریافت لوح تقدیر و برگزیده کاریکاتور در چین ۲۰۰۴، لوح تقدیر و برگزیده کاریکاتور در چین ۲۰۰۵، لوح تقدیر و برگزیده کاریکاتور در چین ۲۰۰۶، لوح تقدیر و برگزیده کاریکاتور در چین ۲۰۰۷، برگزیده کاریکاتور در نمایشگاه یونان ۲۰۱۴ و ۲۰۱۶، رتبه اول کاریکاتور با موضوع شهر تهران در سال ۹۳، دیپلم افتخار کاریکاتور بین المللی غزه، دیپلم افتخار برگزیده هنر مقاومت (کاریکاتور چهره) ۱۳۹۵، جایزه دیپلم افتخار جهانی (کاریکاتور) ۲۰۱۷ است.

سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir