کد خبر ۴۰۴۳۷۰ انتشار : ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۵۱
شریعتمداری:

نتیجه انتخابات مورد تکریم ما است

کرج - رئیس ستاد انتخابات حجت الاسلام روحانی در کشور گفت: دولت قانون مداری هستیم که برای این مهم هزینه کرده ایم، رای و نتیجه انتخابات را مورد تکریم قرار خواهیم داد.

به گزارش ذاکرنیوز، محمد شریعتمداری در ‏گردهمایی بزرگ حامیان دولت روحانی در استان البرز  که عصر چهارشنبه در ورزشگاه انقلاب کرج برگزار شد، با بیان اینکه درصدد هستیم درصدد هستیم در راستای رشد و اعتلای کشور گام های محکمی بر داریم، اظهار کرد:   مردم استان البرز مردمان ثابت قدمی هستند که هیچ گاه راه نیمه رفته را باز نخواهند گشت.

وی با بیان اینکه استان البرز شهدای فراوانی را تقدیم انقلاب کرده که به حرمت خون این افراد والا مقام راه خود را ادامه خواهیم داد، افزود: نباید نسبت به عملکرد دولت سیاه نمایی کرد، گرچه طی مدت ۴ سال این مهم در بخش های مختلف اجرایی شده است.

رئیس ستاد روحانی گفت: دولت قانون مداری هستیم که برای این مهم هزینه کرده ایم، رای و نتیجه انتخابات را مورد تکریم قرار خواهیم داد.

معاون رئیس جمهور مردم را به حضور در عرصه انتخابات فراخواند و افزود: امید است ۲۹ اردیبهشت ماه باری دیگر شاهد حضور مرشور و شعور مردم در پای صندوق های رای باشیم.

شریعتمداری با بیان اینکه متاسفانه برخی علاقه مند برای حضور در پای صندوق رای نیستند امیدواریم این حس مسئولیت بین احاد مردم جامعه زنده شود، گفت: افزایش حس مشارکت مردمی پیروزی قطعی دولت را در پی خواهد داشت.

وی با اعلام اینکه برگزاری مجالس رسمی شور و نشاط برای جوانان در قالب قوانین حاکم بر کشور ضروری است، گفت: نباید مانع پیشرفت و ارتقای کشور شد.

سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir