کد خبر ۲۵۰۸۹۱ انتشار : ۲۷ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۵۳

معاون سازمان دهیاری های کشور: توسعه روستاها از اولویت های دولت است

معاون سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: توجه به توسعه و بهسازی روستاها از اولویت های دولت یازدهم است.

به گزارش ذاکرنیوز، سیدرضا جندقیان بیدگلی روز سه شنبه در جریان بازدید از پروژهای عمرانی روستای نهضت آباد شهرستان نجف آباد افزود: رویکرد دولت در توسعه از پایین به بالاست و همه تلاش مسئولان در جهت توسعه و آبادانی روستاهای کشور است.
وی افزود: برای جلوگیری از مهاجرت روستائیان به شهرها باید امکانات مورد نیاز مردم را در روستاها فراهم کنیم که این کار در روستاهای بخش مرکزی نجف آباد به همت مسئولان و مردم انجام شده است.
مدیرکل دفتر امور روستائی و شوراهای استانداری اصفهان نیز در این بازدید گفت: یکی از موفقیت های روستاهای بخش مرکزی نجف آباد که باعث جلوگیری از مهاجرت روستائیان و بلکه مهاجرپذیری آنها شده، همراهی، همفکری و حمایت مردم در جهت توسعه روستاهاست.
عیسی بهمنی افزود: بلند همتی، صداقت، انصاف، ایمان و تقوای مردم شهرستان نجف آباد و حضور آنها در همه صحنه های دفاع از انقلاب و وطن، زبانزد همگان است .
در این بازدید علی محمدی کیا بخشدار مرکزی نجف آباد نیز گفت: روستاهای بخش مرکزی شهرستان نجف آباد بخاطر مهاجرپذیری، سرآمد روستاهای منطقه هستند.
وی افزود: با کمک دولت، مردم، خیرین، شوراها و دهیاری ها، کارهای عمرانی خوبی در جهت توسعه روستاهای بخش مرکزی انجام گرفته که باعث عدم مهاجرت روستائیان به شهرها شده است.
 

منبع : ایرنا
سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
برچسب ها :اراک