آخرین اخبار

به بهانه روز زمین؛ طبیعت بکر کهگیلویه و بویراحمد فقط نامهربانی می‎بیند

کهگیلویه و بویراحمد سرزمین زیبایی‌های ناشناخته با دارا بودن 10 درصد آب‌های سطحی کشور، 20 درصد جنگل‌های زاگرس و طبیعت بکر و دست نخورده عنوان " عروس ایران " را با خود یدک می‌کشد.

مدیران کهگیلویه و بویراحمد عدالت را سرلوحه کار خود قرار دهند

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد گفت: سعی کنیم در انجام کارهایمان عدالت را سرلوحه کار خود قرار داده و میزان احترام افراد را حفظ کنیم.

کهگیلویه و بویراحمد|عملکرد میز خدمت برخی ادارات رضایت‌بخش نیست

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: عملکرد دستگاه‌های اجرایی این استان در قالب جشنواره شهید رجایی در شاخص‌های مختلف ارزیابی می‌شود.

آسانسور‌های ادارات کهگیلویه و بویراحمد استاندارد سازی شود

مدیرکل استاندارد کهگیلویه و بویراحمد گفت: بسیاری از آسانسور‌های ادارات استان استاندارد لازم را ندارند که انتظار می‌رود در این زمینه تدبیری اندیشیده شود.

افزایش سرقت احشام عشایر در کهگیلویه و بویراحمد؛ دامدارانی که به خاک سیاه نشستند

گران شدن گوشت سبب شده تا شاهد افزایش سرقت احشام عشایر کهگیلویه و بویراحمد‌ باشیم.

تصادف مرگبار در محور یاسوج ـ شیراز/ 2 نفر کشته و 3 نفر مصدوم شدند

مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: تصادف دو دستگاه پژوه پارس و 405 در جاده یاسوج-شیراز 2 کشته و 3 مصدوم بر جای گذاشت.

اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس به استان کهگیلویه و بویراحمد سفر می‌کنند

رئیس اتاق بازرگانی یاسوج گفت: اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با هدف توسعه فضای کسب و کار و اشتغال کهگیلویه و بویراحمد در روزهای پایانی این هفته به این استان سفر می‌کنند.

بیست و یکمین جشنواره خیرین مدرسه ساز کهگیلویه و بویراحمد برگزار می‌شود

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کهگیلویه و بویراحمد گفت: بیست و یکمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان 22 خرداد ماه امسال برگزار می‌شود.

تکذیب هجوم ملخ‌های صحرایی به اراضی کشاورزی‌ کهگیلویه؛ گزارش‌ موردی داریم

رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد هجوم ملخ‌های صحرایی به اراضی کشاورزی‌ دیشموک کهگیلویه را رد کرد و گفت: البته گزارش‌های موردی در این زمینه در برخی نقاط داشته‌ایم.

1600 کیلومتر از راه‌های کهگیلویه و بویراحمد در بارش‌های فرودین خسارت دید

مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه این استان در زمینه راهسازی نیازمند حمایت ویژه دولت است، گفت: به دلیل بارش‌های سیل آسای نیمه اول فرودین ماه امسال 192 دستگاه پل و یک هزار و 60 ...

هزینه برپایی مراسم هفته سلامت کهگیلویه و بویراحمد در اختیار سیل‌زدگان قرار گرفت

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: هزینه برپایی برنامه‌های هفته سلامت این استان در اختیار سیل‌زدگان کشور قرار گرفت.