آخرین اخبار

کشاورزان کهگیلویه و بویراحمد را معطل بهای گندم نکنید

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: بانک کشاورزی به گونه‌ای برنامه ریزی کند که کشاورزان را برای پرداخت بهای گندم ماها معطل نکند.

خروج گندم از کهگیلویه و بویراحمد ممنوع شد

رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به نزدیک شدن فصل برداشت گندم و جو از مزارع گفت: خروج گندم و جو از استان ممنوع و مصداق قاچاق است.

136 جواز تأسیس صنعتی در کهگیلویه وبویر احمد صادر شد

رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: سال گذشته 136 جواز تأسیس صنعتی در این استان صادر شد.

جزئیات ناپدید شدن یک پسربچه 3 ساله در مهریان یاسوج

مدیرعامل آتش‌نشانی یاسوج گفت: عصر روز گذشته پسر بچه سه ساله‌ای در منطقه مهریان یاسوج ناپدید شد که تلاش‌ها برای پیدا کردن این پسربچه تاکنون بی‌نتیجه بوده است.

قوانین دست و پاگیر مانع توسعه گردشگری در کهگیلویه و بویراحمد می‌شود

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از قوانین دست و پاگیر منابع طبیعی انتقاد کرد و گفت: 14 پروژه آماده واگذاری به بخش خصوصی داریم.

نماینده مردم کهگیلویه در مجلس: خوب حرف می‌زنیم اما جلسات‌مان خروجی ندارد

نماینده مردم شهرستان کهگیلویه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جلسات زیادی برگزار و حرف‌های خوبی هم در این جلسات زده می‌شود اما خروجی نداریم، گفت: متأسفانه گوش شنوایی برای شنیدن و برطرف کردن مشکلات ...

یاسوج| چانه‌زنی در توزیع منابع کشور مانع توسعه متوازن می‌شود

نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت: برای رسیدن به توسعه متوازن نیاز است که منابع کشور بر اساس آمایش توزیع شود این در حالی است که عموما امروز به جای توزیع منابع بر اساس آمایش شاهد بحث ...

یاسوج| مجلس به جد پیگیر برداشتن بحث سود مرکب است

نماینده مردم شهرستان‌های فارسان، کوهرنگ، اردل و کیار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس به جد پیگیر برداشتن بحث سود مرکب است، گفت: اجرای مشوق‌های سرمایه‌گذاری در استان‌های محروم سبب جذب سرمایه‌گذ ...

یاسوج| تجهیزات شرکت نفت گچساران فرسوده شده است

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: تجهیزات شرکت نفت گچساران متعلق به 50 سال قبل بوده و فرسوده شده و هر لحظه ممکن است حادثه ناگواری رخ داده و جان سرمایه‌هایی که در خدمت شرکت نفت هستند را ...

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس: 34 هزار میلیارد تومان از بدهی‌های بخش خصوصی تهاتر شد

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سال گذشته حدود 34 هزار میلیارد تومان از بدهی‌های بخش خصوصی تهاتر شد، گفت: امسال تهاتر 70 هزار میلیارد تومان دیگر را در دستور کار داریم.

شهربازی‌های غیر استاندارد در کهگیلویه و بویراحمد پلمب می‌شوند

مدیرکل استاندارد کهگیلویه و بویراحمد گفت: شهربازی ها فاقد مجوز استاندارد در شهرهای مختلف استان پلمب می‌شوند.

شهربازی‌های غیر استاندارد در کهگیلویه و بویراحمد پلمب می‌شوند

مدیرکل استاندارد کهگیلویه و بویراحمد گفت: شهربازی ها فاقد مجوز استاندارد در شهرهای مختلف استان پلمب می‌شوند.

اختلاف تعاونی‌های کهگیلویه و بویراحمد حل و فصل می‌شود

رئیس اتاق تعاون کهگیلویه و بویراحمد از راه اندازی مرکز داوری این اتاق در مرکز استان خبر داد و گفت: اختلاف تعاونی‌های کهگیلویه و بویراحمد حل و فصل می‌شود.

آبرسانی به 500 روستای کهگیلویه و بویراحمد؛ احداث 10 سد در دست مطالعه است

مدیرعامل آب منطقه‌ای کهگیلویه و بویراحمد از در دست مطالعه بودن احداث 10 سد بزرگ و کوچک در این استان خبر داد و گفت: 500 روستای استان از طریق سد کوثر آبرسانی می‌شود.