آخرین اخبار

پویش دانش‌آموزی کهگیلویه و بویراحمد در حمایت از سپاه آغاز شد

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: پویش جامعه دانش آموزی استان در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.

کهگیلویه و بویراحمد| پروژه‌ای که بعد از 6 ماه تخریب شد+تصاویر

پروژه آسفالت ورودی شهر مارگون در استان کهگیلویه و بویراحمد در کمتر از 6 ماه تخریب شد.

برق‌رسانی به 60 گلزار شهید در کهگیلویه و بویراحمد؛ 13 پروژه برق روستایی در دست اجرا است

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد از برق‌رسانی به بیش از 60 گلزار شهید در 4 سال اخیر خبر داد و گفت: هم اکنون 13 پروژه برق‌رسانی روستایی در دست اجرا داریم.

600 چشمه خشکیده کهگیلویه و بویراحمد جاری شدند

مدیرعامل آب منطقه‌ای کهگیلویه و بویراحمد گفت: فعالیت سامانه‌های بارشی امسال سبب جوشش و جاری شدن 600 چشمه آب خشک شده در این استان شده است.

سپاه کهگیلویه و بویراحمد 500 خانوار در مناطق سیل‌زده را تحت پوشش قرار می‌دهد

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به اینکه شاهد تخریب بسیاری از منازل مسکونی در مناطق سیل‌زده بودیم تلاش می‌کنیم که حداقل 500 خانوار را در این مناطق تحت پوشش قرار دهیم.

کهگیلویه و بویراحمد| تأخیر در بهره‌برداری پتروشیمی‌های گچساران و دهدشت

رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه پروژه‌های پتروشیمی گچساران و دهدشت مشکل مالی دارند گفت: با روند کنونی در بهره‌برداری این پروژه‌ها تأخیر ایجاد می‌شود.

کهگیلویه و بویراحمد| تأخیر در بهره‌برداری پتروشیمی‌های گچساران و دهدشت

رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه پروژه‌های پتروشیمی گچساران و دهدشت مشکل مالی دارند گفت: با روند کنونی در بهره‌برداری این پروژه‌ها تأخیر ایجاد می‌شود.

مطالبات کارکنان و معلمان آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد پرداخت شود

برخی از کارکنان اداری و معلمان ادارات اموزش پرورش شهرستان‌ها و مناطق کهگیلویه و بویراحمد خواهان پرداخت 7 ماهه اضافه کاری خود هستند.

اقدام اخیر آمریکا سبب اتحاد کم سابقه مردم و مسئولان ایران شد

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: دشمن هرگز فکر نمی‌کرد در این شرایط خاص اقتصادی، تحریم‌ها و سیل همه ارکان مردم و نظام متحد شوند و اختلافات را کنار بگذارند.

ثبت میزان مصرف آب در روزهای پایانی سال گذشه در کهگیلویه و بویراحمد صحت ندارد

معاون امور مشترکین شرکت آب و فاضلاب کهیلویه و بویراحمد به خبر الزام ماموران قرائت کنتور برای ثبت میزان مصرف آب در روزهای پایایانی سال گذشه، واکنش نشان داد و گفت: این موضوع به هیچ وجه صحت ندارد.

مدیرکل نوسازی مدارس کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد+تصاویر

در آئینی با حضور مسئولان کشوری و استانی مدیرکل جدید نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد.

183 پروژه عمرانی کهگیلویه و بویراحمد به بخش خصوصی واگذار شد

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: از سال 95 تا 97 حدود 297 پروژه قابل واگذاری به بخش خصوصی در استان شناسایی که از این تعداد تاکنون 183 پروژه واگذار شده است.