آخرین اخبار

بیست و دومین دوره ازدواج دانشجویی در زنجان برگزار می‌شود

بیست و دومین دوره طرح ملی ازدواج دانشجویی همسفر تا بهشت به میزبانی مشهد مقدس برگزار می‌شود.

امام جمعه زنجان: شهید مدرس الگوی کامل قانون‌گرایی و استبدادستیزی است

امام جمعه زنجان گفت: شهید آیت‌الله مدرس نماینده شجاع، قانون‌گرا و استبدادستیز بود که باید به عنوان الگو و اسوه مورد توجه نمایندگان و علما قرار بگیرد.

زنجان| 70 درصد تصادفات حادثه ساز در جاده‌های برون شهری اتفاق می‌افتد

معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور نیروی انتظامی با اشاره به اینکه آمار کشته شدگاه در اثر حوادث رانندگی بسیار بالاست گفت: با وجود اینکه آمار قربانیان حوادث رانندگی کاهش یافته است.

شهرداری زنجان: به دنبال تخلیه وسایل موتوری از هسته مرکزی شهری در زنجان هستیم

شهرداری زنجان با اشاره به معضل ترافیکی در هسته مرکزی شهر زنجان گفت: بدنبال تخلیه وسایل موتوری از هسته مرکزی شهری در زنجان هستیم.

استاندار زنجان: کوتاهی مسئولان در ‌ارتباط ‌مستمر ‌با رسانه‌ها را نمی‌پذیرم

استاندار زنجان با تاکید بر اینکه رسانه‌ها باید در کنار مسئولان باشند گفت: مدیران هم باید با رسانه‌ها ارتباط داشته باشند و فعالیت‌های انجام شده را به مردم اطلاع دهند.

رئیس کل دادگسری استان زنجان: تلاش جدی برای حل مشکلات کارگران «روغن نباتی جهان» نمی‌بینم

رئیس کل دادگسری استان زنجان گفت: اهتمام و تلاش جدی برای حل مشکلات کارگران به ویژه کارگران روغن نباتی جهان در استان نمی‌بینیم که باید از همه ظرفیتها برای حل این مشکل استفاده کرد.

زنجان رتبه نخست کشوری را در اعزام زائر اولی‌ها به مشهد مقدس را دارد

مسئول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در زنجان از کسب رتبه نخست استان زنجان در اعزام زائر اولی‌ها به مشهد در سال جاری خبر داد و گفت: به احتمال بسیار قوی 22 بهمن‌ امسال مجتمع بزرگ‌خدماتی آستان قدس رضوی به ...

620 پروژه وام اقتصاد مقاومتی به همت سپاه استان در زنجان اجرا شده است.

فرمانده سپاه استان زنجان از اعطای 33 میلیارد تومان وام‌ اقتصاد مقاومتی به بسیجیان خبر داد و گفت: 620 پروژه وام اقتصاد مقاومتی به همت سپاه استان در زنجان اجرا شده است.

زنجان| سپاه تنهایی به مبارزه با رفع مشکلات اجتماعی و محرومیت‌زدایی رفته است

استاندار زنجان با بیان اینکه 12 دستگاه طبق قانون وظیفه برخورد با مسائل اجتماعی و محرومیت زدایی دارند و همه ساله هم بودجه‌های خوبی دریافت می‌کنند و وظیفه دارند به کمک سپاه بشتابند.

زنجان| بسیج اجازه نفوذ دشمن به کشور را نمی‌دهد

فرمانده سپاه استان زنجان با تقدیر از عملکرد 40 ساله بسیج گفت: تفکر ناب بسیجی یادگار حضرت امام(ره) است و بسیج اجازه نفوذ دشمن به کشور را نمی‌دهد.

شهرداری زنجان: عملیات اجرای پروژه سبزه میدان زنجان امسال آغاز می‌شود

شهرداری زنجان با اشاره آغاز عملیات اجرای پروژه‌ سبزه میدان زنجان گفت: عملیات اجرای پروژه سبزه میدان زنجان امسال قبل از 22 بهمن ماه آغاز می‌شود.

دانش آموزان زنجانی راهی اردوی راهیان نور شدند

فرمانده سپاه زنجان از برگزاری همایش بزرگ " بسیج و چهل سال افتخار در روز دوشنبه ساعت 9 صبح در سالن شش هزار نفری انقلاب خبر داد و گفت: دیدار با خانواده‌های معظم شهدا در هفته بسیج انجام می گیرد ولی این ب ...

زنجان|پدر شهیدان رفیعی به فرزندان شهیدش پیوست

پدر شهیدان «نصرالله و غلامرضا رفیعی» بر اثر بیماری و کهولت سن، آسمانی شد و به فرزندان شهیدش پیوست.

امام جمعه زنجان: اروپا نباید در مقابل بدعهدی آمریکا ساکت بماند

امام جمعه زنجان با اشاره به سخنان رهبر معظم‌انقلاب گفت: اروپا نباید در مقابل بد عهدی آمریکا ساکت بماند و حضور ایران در منطقه ربطی به آمریکا ندارد.

پخت نان سنتی در روستاهای زنجان به روایت تصویر

در دهه‌های گذشته زندگی روستایی دستخوش تغییرات فراوانی شده و بیشترین اثر را بر تغییر سبک زندگی مردم گذاشته، به طوری که زندگی مردمان روستا از شیوه سنتی به صنعتی تغییر یافته است.

استان زنجان میزبان مسابقات موی تای بانوان کشور شد

معاون ورزش و جوانان استان زنجان از میزبانی استان زنجان از مسابقات موی تای بانوان خبر داد و گفت: این مسابقات از 30 آبان تا 9 آذرماه برگزار می‌شود که 186 ورزشکار و 51 مربی و کمک مربی در این مسابقات حضور ...

43 درصد اراضی کشاورزی استان زنجان به سیستم‌های نوین آبیاری مجهز شد

رئیس جهاد کشاورزی استان زنجان با اشاره به اینکه عملیات اجرای طرح تجهیز اراضی کشاورزی به سیستم‌های نوین آبیاری در استان شتاب خوبی پیدا کرده است گفت: 43 درصد از اراضی کشاورزی مستعد زنجان به سیستم‌های نو ...

زنجان|وزیر جهادکشاورزی از روند احداث کارخانه تولید فرآورده‌های زیتون بازدید کرد

وزیر جهاد کشاورزی از احداث نخستین کارخانه تولید فرآورده‌های جانبی از تفاله کارخانجات روغن‌کشی زیتون کشور در شهرستان طارم بازدید کرد.

26 طرح آبیاری نوین با حضور وزیر جهاد کشاورزی ‌در استان زنجان افتتاح شد

طرح 400 هکتاری تجهیز باغات زیتون به سامانه‌های نوین آبیاری توسط وزیر جهاد کشاورزی در شهرستان طارم افتتاح شد.

متقاضیان خرید موتورهای بابک زنجانی از امروز اقدام کنند؛ پایه قیمت 900 میلیون

آگهی مزایده تعدادی از خودرو و موتورسیکلت‌های بابک زنجانی منتشر شد.