آخرین اخبار

نماینده خمینی‌شهر در تذکر آیین‌نامه‌ای:

نمایندگان درباره فروش آب سنگین به امریکا هوشیار باشند/صالحی معتقد است معامله‌ای صورت نگرفته است

نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس ضمن درخواست از وکلای ملت برای هوشیاری در قبال فروش آب سنگین ایران به امریکا گفت: حقوقهای نجومی فروش آب سنگین ایران به امریکا را تحت تأثیر قرار داده است.

حکایتی از فیض کاشانی به بهانه حقوقهای نجومی

مگر مؤمن دزدی می‌کند؟

فیض کاشانی در پاسخ به شاگردانش: مگر مؤمن دزدی می‌کند؟ یعنی چه؟ مگر مسلمانی که روزی‌خور پروردگار و مطیع پیغمبر(ص) است، می‌گوید: من شیعه اهل بیت(ع) هستم. مال دیگری را می‌برد؟! مگر می‌شود؟

هیچ نهاد نظارتی حق بایگانی گزارش ها را ندارد/دستور رییس جمهوری در برخورد با حقوق های نجومی اقدامی گران قدر است

تهران- ذاکرنیوز- نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با بیان این که اگر دیوان محاسبات درمورد حقوق های نامتعارف اقدامی انجام داده است باید آثار عینی و عملی آن را می دیدیم، گفت: ...

مجتهد شبستری در گفتگو با مهر:

رهبری حجت را برمسئولین تمام کردند/اشرافی‌گری سمی برای جامعه است

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: پدیده اشرافی‌گری باعث شکاف عمیق طبقاتی بین اقشار مختلف مردم می‌شود و آرمان‌های انقلاب را نزد ملت فراموش و کمرنگ می‌سازد.

/یادداشت/محمد عباسی وزیر سابق ورزش و جوانان

اول ای دوست دفع شر موش کن؛ بعد از آن در جمع گندم جوش کن

بعضی از صاحب نظران ریشه فیش های نجومی را حاکی از افکار نئولیبرالیستی حاکم بر نظام اجرایی کشور می دانند که از دولتهای سازندگی و اصلاحات شکل گرفته و در این دولت مجدد مستقر شده ست.

معاون استاندار ایلام: متعادل کردن نظام پرداخت بین شرکت ها و بخش دولتی ضروری است

ایلام - ذاکرنیوز - معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام گفت: متعادل کردن نظام پرداخت ها بین شرکت های غیردولتی و بخش دولتی برای جلوگیری از دریافت حقوق های نامتعارف ضرورتی اجتناب ناپذیر و با فوریت ...

امام جمعه آبدان:

مشکلات آب در آبدان حل شود/ مردم سودی از بخش‌شدن نبرده‌اند

بوشهر - امام جمعه آبدان به مشکلات آب در آبدان اشاره کرد و گفت: چند مشکل در این منطقه وجود دارد؛ فرسودگی و تقسیم‌بندی از جمله این مشکلات است. 

امام جمعه کرمانشاه تاکید کرد:

لزوم برخورد قاطع و سریع با موضوع حقوق‌های نجومی در کشور

کرمانشاه- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: مسئولان مربوطه هر چه سریع‌تر با موضوع حقوق‌های نجومی برخورد قاطع داشته باشند.

عوامل پرداخت حقوق های نجومی باید شناسایی شوند

اصفهان - ذاکرنیوز - امام جمعه موقت اصفهان گفت: باید افرادی که برای پرداخت حقوق های نجومی به برخی مسئولان کشور ایجاد فرصت کرده اند شناسایی و با آنها برخورد قانونی شود.

امام جمعه شیراز :باید به حقوق های نامتعارف قاطعانه رسیدگی شود

شیراز - ذاکرنیوز -امام جمعه شیراز به موضوع فیش ها و حقوق های نامتعارف اشاره و بیان کرد :فیش‌های حقوقی نجومی و سوءاستفاده ها باید بدرستی رسیدگی شود و با شدت و قوت مورد بازخواست و برخورد قاطع قرار گیرد ...

پرداخت حقوق های نجومی ظلم به مردم و خیانت به ارزش های انقلابی است

دزفول - ذاکرنیوز - خطیب جمعه موقت دزفول گفت: پرداخت حقوق های نجومی به برخی از مدیران دولتی ظلم به مردم و خیانت به ارزش های انقلابی و اسلامی است و باید با این پدیده زشت برخورد شود.

منشا پرداخت های نجومی به برخی افراد مربوط به این دولت نیست

سنندج- ذاکرنیوز- امام جمعه موقت سنندج گفت: منشا پرداخت های نجومی به برخی افراد مربوط به این دولت نیست بلکه در دولت های قبلی نیز چنبن پرداخت هایی مشاهده شده است.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدیان در گفت وگو با تسنیم:

برخورد جدی با برداشت‌های بی‌حساب و کتاب از بیت‌المال / دولت بدون نگاه سیاسی با مسئله فیشهای حقوقی برخورد کند

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با بیان اینکه نمی‌توان پذیرفت عده ای آن‌طور که خود می‌خواهند از بیت‌المال ارتزاق کنند و حقوقهای نجومی بگیرند، گفت: دولت بدون نگاه سیاسی و جناحی با این مسئله برخورد کند.

یک کارشناس:دولت در زمینه پرداخت های نامتعارف شفاف وموفق عمل کرده است

زنجان - ذاکرنیوز - یک کارشناس مسائل سیاسی به بیانیه مهم رئیس جمهوری خطاب به مردم درباره حقوق های نامتعارف اشاره کرد و گفت : دولت در زمینه پرداخت های نامتعارف شفاف و موفق عمل کرده است.

اختصاص شعبات ویژه در قوه قضائیه برای رسیدگی به فیش‌های نجومی

سخنگوی قوه قضائیه گفت: شعبات ویژه برای رسیدگی به فیش‌های نجومی در قوه قضاییه تشکیل شده است.

احمد نجفی بازیگر سینما و تلویزیون:

دریافت حقوق های نجومی حمله به بیت المال است/ دعا می‌کنم که این افراد فقط حقوق گرفته باشند

بازیگر سینما و تلویزیون گفت: کسی که چنین حمله ای به بیت المال می‌کند با آن نگاه ظاهرا ارزشی اش، کجا می‌تواند دلش بسوزد.

معاون شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه در سمنان:

پرداخت‌ حقو‌ق‌های نجومی در شأن نظام و اسلام نیست

معاون سیاسی شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور با اشاره به موضوع حقوق‌های نجومی، آن را بازی با آبروی بیت‌المال و نظام خواند و با تأکید بر لزوم برخورد قاطع با متخلفان در این موضوع گفت: پرداخت‌ حقو‌ق‌های ...

استاندار کهگیلویه وبویراحمد:

پروژه‌های کهگیلویه و بویراحمد برای سفر هیئت دولت مشخص می‌شود

استاندار کهگیلویه وبویراحمد با اشاره به سفر هیئت دولت به استان، گفت: پروژه‌های کهگیلویه و بویراحمد برای سفر هیئت دولت مشخص می‌شود.

فروزنده در گفتگو با مهر:

ریشه پرداخت حقوق های نجومی مصوبه جدید سازمان مدیریت است

معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی دولت دهم، با بیان اینکه ریشه پرداخت حقوق نجومی مصوبه سازمان مدیریت دولت یازدهم است، گفت: انداختن مشکلات به گردن دولت گذشته چاره کار نیست.

آرمان گزارش می دهد: اهدای شوالیه پاکدستی به اصلاح‌طلبان!

تهران- ذاکرنیوز- روزنامه آرمان در شماره پنجشنبه سوم تیر، نوشت: هر آنچه به عنوان تخلفات اقتصادی دولتی در سال‌های اخیر به گوش رسیده یا منتشر شده ریشه در دو دولت قبل دارد که برای اثبات این ادعا می‌توان ب ...