آخرین اخبار

پارلمان مونته نگرو به پیوستن به ناتو رای داد

پارلمان مونته نگرو با 48 رای موافق درقبال 26 رای مخالف قطعنامه ای را در حمایت از ائتلاف این کشور در پیمان آتلانتیک شمال (ناتو) تصویب کرد.

تبادل یافته های علمی مواد غذایی پروبیوتیکی بین کشورهای آسیایی

سومین کارگاه بین المللی آسیا اقیانوسیه پروبیوتیک ها برای تبادل یافته های علمی پروبیوتیکی بین کشورهای آسیایی در مشهد برگزار می شود.

مغولستان مصمم به گسترش همکاری با ایران است/تاکید ایران بر خلع سلاح هسته‌ای کل جهان

پکن - ذاکرنیوز - معاون وزیر امور خارجه کشورمان با اشاره به وجود ظرفیت‌های فراوان برای همکاری اقتصادی میان ایران و مغولستان، شرایط موجود را برای ارتقاء این همکاریها با توجه به علاقمندی طرف مقابل، مناسب ...

هدف ما جذب پژوهشگران مستعد ایرانی در خارج است

آنکارا- ذاکرنیوز- «محمدعلی نظام زاده» نماینده مقام معظم رهبری در امور دانشجویان آسیا و اقیانوسیه روز پنجشنبه گفت: هدف ما جذب پژوهشگران مستعد ایرانی در خارج و فراهم کردن امکان ادامه فعالیت آنان در داخل ...

تبریز؛

برگزاری هفتمین اجلاس صنایع دستی آسیا در تبریز

هفتمین اجلاس شورای جهانی صنایع دستی آسیا و اقیانوسیه با حضور اعضا هیئت رئیسه شورای جهانی صنایع دستی در تبریزآغاز به کار کرد.

مرحله مقدماتی روئینگ انتخابی المپیک - کره جنوبی

مهسا جاور اول شد/ تیم دونفره بانوان به فینال راه پیدا کرد

نمایندگان ایران در دور مقدماتی مسابقات روئینگ انتخابی المپیک در آسیا و اقیانوسیه به مصاف رقیبان خود رفتند.

تکواندو انتخابی المپیک؛

هشت تکواندوکار از اقیانوسیه سهمیه گرفتند/خانواه استرالیایی در ریو

رقابتهای تکواندو انتخابی المپیک در قاره اقیانوسیه در حالی با شناخت هشت تکواندوکار برتر به پایان رسید که کسب سهمیه توسط اعضای یک خانواده سه نفره از جالب‌ترین نکات آن بود.

در تهران؛

معاون وزیر خارجه بلاروس با معاون آسیا و اقیانوسیه ایران دیدار کرد

والنتین ریباکوف معاون وزیر امور خارجه بلاروس که برای سفری دو روزه به کشورمان سفر کرده است با ابراهیم رحیم پور معاون آسیا و اقیانوسیه و مشترک المنافع ایران دیدار کرد.

میخک و خواص آن را بشناسید

درخت میخک بومی جزائر اندونزی و اقیانوسیه است و بعلت زیبایی خاصی که درد امروز در بیشتر نقاط دینا بعنوان درخت زینتی پرورش داده می شود .