آخرین اخبار

قاتل مسلح به دام افتاد

قاتل فراری که مرد میانسالی را در شهرستان سراوان به قتل رسانده بود، دستگیر شد.

دستگیری قاتل فراری در یک قدمی مرز

شوهر عصبانی که همسر جوانش را در یکی از خیابان‌های دزفول با شلیک گلوله به‌قتل رسانده بود درحالی که قصد خروج از کشور را داشت به دام افتاد.

300 میلیون تا رهایی از اعدام

٦‌سال پیش بود که به جرم قتل پا به زندان گذاشت. درست زمانی که ١٨ سالش تمام شده بود. در یک درگیری خیابانی مُهر قاتل به پیشانی‌اش خورد. در راه برگشت به خانه‌شان بود که درگیری مادرش با یک مرد و زن، او را ...

زن جوان قربانی همسرش شد

زن جوان رامیانی به دلیل اختلاف خانوادگی به دست همسرش به قتل رسید.

توصیه‌های پزشکی که ۱۲۰۰ قتل را در کارنامه خود ثبت کرده است+فیلم

آنتونی لواتینو، پزشکی است که از ابتدای کار خود تاکنون ۱۲۰۰ مورد سقط جنین انجام داده است. او پس از تجربه این تعداد سقط جنین، توصیه‌هایی برای افرادی که تصمییم به این اقدام گرفته‌اند، دارد.

تصویر/ تجاوز در کلینیک آزمایش دختران

دقایقی پیش سایت روزنامه لس انجلس تایمز جزییات تازه‌ای از رسوایی تکان دهنده در کلینیک معاینه دانشجویان دختر دانشگاه جنوب کالیفرنیا منتشر کرد.

افشای رازی که زندگی مادر را تباه کرد

وقتی پسر کوچولویم به دنیا آمد شوهرم برای پیدا کردن کار به شهرستان رفته بود. آنقدر بی‌پول بودیم که حتی نمی‌دانستم چطور باید هزینه بیمارستان را پرداخت کنم. نوزادم را در آغوش گرفته بودم و به آینده موهومش ...

دستگیری قاتل فراری پس از ۸ سال

قاتل فراری روستای بلبل آباد شهرستان قلعه گنج پس از هشت سال توسط مأموران پلیس آگاهی این شهرستان دستگیر شد

پایان ۱۱ سال بلاتکلیفی در زندان

کارگر افغان که به اتهام قتل همکارش سر ساختمان نیمه کاره به قصاص محکوم شده بود پس از ۱۱ سال بلاتکلیفی در زندان به زودی آزاد می‌شود.

دستگیری قاتل صاحبخانه

یک ماه پس از قتل مرد میانسال در غرب تهران کارآگاهان با دستگیری مستأجر وی یک گام به حل این معمای جنایی نزدیک شدند.

قربانی شدن دختر به دست نامادری

اهالی روستای مبارکه بافق خواهان رسیدگی سریع به پرونده قتل دختر جوان به دست نامادری اش شدند. این ماجرای تلخ همزمان با ناپدید شدن دختر بیست ساله‌ای در روستای مبارکه بافق آغاز شد.

درسی از زلزله و سونامی ژاپن

معاون پیشگیری و کاهش خطرپذیری سازمان مدیریت بحران شهر تهران گفت: در زلزله فوکوشیما، ارتفاع سونامی بیش از برآورد انجام شده بود و دیوارهای حایل ایجاد شده برای مقابله با سونامی تنها بخشی از قدرت سونامی ر ...

سرقت گوشی تلفن دزد و شاکی را روانه زندان کرد!

راز فیلم‌های سیاه مرد شیطان صفت از زنان و دختران جوان با سرقت گوشی تلفن همراهش برملا شد. چندی پیش مرد میانسالی به پلیس مراجعه کرد و از سرقت گوشی تلفن همراهش خبر داد.

۳ سال حبس برای خواستگار کینه‌توز

خواستگار کینه توز که پس از مخالفت پدر عروس در یک درگیری خیابانی دختر جوان را با ضربه چاقو زخمی کرده بود به سه سال حبس محکوم شد. رسیدگی به این پرونده از سال ۹۵ به دنبال درگیری خونین یک دختر و پسر مقابل ...

رسیدگی به پرونده قتل تازه عروس

تحقیقات جنایی برای رمز گشایی از مرگ مشکوک یک پسر مشهدی و یک تازه عروس در دو نقطه پایتخت از سوی بازپرس ویژه قتل آغاز شد. در نخستین پرونده که در منطقه باغ فیض رخ داد مرگ یک پسر جوان در خانه‌اش گزارش شد.

مرد جوانی که تاکنون ٤ نفر را از اعدام نجات داده

نجات ٤ اعدامی از چوبه دار در کمتر از یک‌سال. ٤ اعدامی‌ای که هیچ امیدی به زنده‌ماندن‌شان نبود. می‌بردند پای چوبه دار، می‌بردند که قصاصشان کنند و حبس‌شان را تمام. ٤ اعدامی‌ای که قتل کرده بودند. تیرانداز ...

قاسمی با محکوم کردن جنایت رژیم صهیونیستی خواستار واکنش فوری جامعه بین المللی شد

سخنگوی وزارت خارجه ایران با محکوم کردن کشتار وحشیانه ده ها تن و زخمی شدن هزاران نفر از فلسطینی ها در غزه و سایر اراضی فلسطین توسط رژیم صهیونیستی، خواستار واکنش فوری جامعه جهانی شد.

افشای راز جنایت نیمه شب در شمال

عاملان قتل نگهبان یک شرکت ساختمانی در آمل با ردیابی‌های پلیس دستگیر شدند. اواخر بهمن سال ۹۶ دزدان ناشناس برای سرقت از یک شرکت عمرانی در جاده هراز - آمل نیمه شب وارد ساختمان شدند، اما وقتی با نگهبان ۶۵ ...

لندن رکورددار قتل در جهان/ افزایش 82 درصدی حمل سلاح سرد توسط دانش‌آموزان

براساس آماری که در ابتدای ماه می توسط مرکز رسمی آمار لندن منتشر شده است، پایتخت انگلیس رکورددار قتل در جهان است.

تماس‌های اردن برای تحویل داعشی عامل سوزاندن خلبان اردنی

یک منبع آگاه اردنی از تماس‌های کشورش با دولت عراق برای تحویل متهم اصلی جنایت سوزاندن «معاذ الکساسبه» خلبان اردنی خبر داد.