آخرین اخبار

داریوش رحمانیان:

سید جواد طباطبایی به دنبال تأسیس نظریه ای مدرن برای فهم ایران است

استاد تاریخ دانشگاه تهران گفت: سیدجواد طباطبائی متفکری است که هدفش تاسیس نظریه ای مدرن برای فهم ایران، آن هم به شکل تاریخی است. نه ایران معاصر بلکه ایران در کل تاریخش.

با حکم نماینده مقام معظم رهبری ؛

«علامتی» به عنوان دبیر کل اتحادیه انحمن‌های اسلامی ابقا شد

با رای اعضای شورای مرکزی و تایید نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه، حکم «حامد علامتی» دبیر کل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان تمدید شد.

علی اکبر مداحی در نشست خبری اربعین مطرح کرد:

برنامه‌ریزی کاربردی برای برگزاری بزرگترین مانور وحدت مسلمین در اربعین 95

یک عضو کمیته فرهنگی ستاد مرکزی اربعین از انجام هماهنگی‌ها و برنامه‌ریزی‌ها برای برگزاری بزرگترین مانور وحدت مسلمین جهان در راهپیمایی اربعین حسینی امسال خبر داد و گفت:32 موکب فارسی، 7 موکب عربی و یک مو ...

کناره گیری حجت الاسلام زائری از مدیریت مجموعه فرهنگی سرچشمه

حجت الاسلام محمد رضا زائری از مدیریت مجموعه فرهنگی سرچشمه کناره گیری کرد.

اهواز؛

نیازمندی کانون‌های مساجد، به بودجه و مدیریت برنامه

مدیر کانون مسجد شیخ صدوق(ره) بهبهان اظهار کرد: بودجه، برنامه‌ریزی و مدیریت برنامه‌های کانون‌های مساجد باید ساماندهی شود.

گلایه های عبدالجبار کاکایی از وضعیت شعر و موسیقی در جامعه

تهران- ذاکرنیوز- عبدالجبار کاکایی، شاعر و ترانه سرا معتقد است از موسیقی خوب و متعالی حمایت نشده است و بسیاری از مشکلات این حوزه به مدیریت فرهنگی برمی گردد.

واگذاری عمارت امین الاسلام سنندجی به بنیاد ایران شناسی ‌

‌رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کردستان گفت: واگذاری اماکن و خانه‌های تاریخی جهت استفاده در فعالیت‌های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی با شرایط خاص صورت می‌پذیرد و مرمت و حفظ آثار و بناهای تاریخی در ...

در میزگرد مهر مطرح شد؛

گرمسار در مسیر توسعه شهری/ رفع مشکلات شهر رسالت شهردار

گرمسار - گرمسار در سال های اخیر با روند رو به رشد افزایش جمعیت و توسعه شهری همراه بوده و در این بین مدیریت شهری نخستین اصلی است که می تواند این شهر را به سوی پیشرفت رهنمون سازد.

به هیچ وجه حقوق غیرمتعارف در آموزش و پرورش پرداخت نشده و نمی شود

تهران - ذاکرنیوز -معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیرآموزش و پرورش گفت: تا کنون به هیچ وجه حقوق غیرمتعارف در آموزش و پرورش نداشتیم و تلاش شده میزان سقف و کف تعیین شده دستمزدها حتی برای مدیران ارشد سیا ...

نماینده ولی‌فقیه در امور حج و زیارت:

عدم مدیریت صحیح فاجعه منا را به وجود آورد / برخی کشورها هنوز شهدای خویش را دریافت نکرده‌اند

نماینده ولی‌فقیه در امور حج و زیارت با اشاره به تحقیقات انجام شده در خصوص علت فاجعه منا گفت: عدم مدیریت صحیح موجب به وجود آمدن فاجعه منا شد و این جا تاسف دارد.

مُد را با هشیاری تمام انتخاب کنیم

مدگرایی و انتخاب نادرست الگوی مُد در اقشار مختلف جامعه نیاز به بحث در سطح مدیریت فرهنگی دارد.

راهکار مقابله با جنگ نرم ازطریق امام‌زادگان و بقاع متبرکه

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان اینکه ما از طریق امام‌زادگان می‌توانیم راهکارهایی برای مقابله با جنگ نرم دشمن ارائه بدهیم گفت: با فعالیت فرهنگی در امامزادگان می‌توانیم حتی طیف ...

مجید ملانوروزی با مهر مطرح کرد:

تازه‌ترین خبرها از سفر گنجینه/ دولت آلمان ضامن قرارداد است

مدیر کل هنرهای تجسمی می گوید قراردادی که با موزه برلین برای سفر بخشی از گنجینه موزه هنرهای معاصر تهران بسته شده است، ضمانت دولت آلمان را دارد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین:

مدیریت مصرف موجب جلوگیری از بروز خاموشی در تابستان می شود

قزوین- مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین گفت: با مدیریت مصرف و مشارکت خوب مردم می توانیم تابستان امسال را بدون خاموشی در استان سپری کنیم.

مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان زنجان :

مسائل حجاب و عفاف باید نگاه استراتژیک و مدیریتی وجود داشته باشد

زنجان-مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان زنجان با بیان اینکه فرهنگ برهنگی، برهنگی فرهنگی را می آورد، گفت: در مسائل حجاب و عفاف و مسائل فرهنگی باید نگاه استراتژیک و مدیریتی وجود داشته باشد.

«برج سبز» حافظ یا زایل محیط زیست همدان؟

مدتی است زمزمه‌هایی از احداث برجی سبز در شهر همدان شنیده می‌شود اما منظور از سبزی این برج، رنگ و ظاهر آن نیست بلکه این عنوان اصطلاحی است که برای عملکرد این برج مورد استفاده قرار می‌گیرد.

تسنیم گزارش می‌دهد

"ماشین‌سازی اراک" در کشمکش بازی‌های سیاسی/خصوصی‌سازی یا ‌بی‌صاحب‌سازی؟

"ماشین‌سازی اراک" در حالی در کشمکش بازی‌های سیاسی به‌سر می‌برد که مدیریت ارشد استان کسی صدای اعتراض کارگران را نمی‌شنود.

کرمان؛

مهارت آموزی کودکان در ايستگاه خلاقيت

پنجمين دوره « ايستگاه خلاقيت» شركت معدنی و صنعتی گل گهر در حال فعالیت است.

پژوهش‌های ایسپا در جهت‌دهی و تصمیم‌سازی‌های مدیریتی کارساز است

مدیر مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) شعبه آذربایجان‌شرقی اظهار کرد: پژوهش های انجام شده در ایسپا به دلیل داشتن پشتوانه غنی علمی قابل استناد بوده و در جهت دهی و تصمیم سازی‌های مدیریتی کارساز اس ...

الگوی اقتصاد مقاومتی با ثبت جهانی یزد محقق می‌شود

ارزیابان یونسکو درحالی در کمتر از یک ماه آینده به شهر یزد سفر می‌کنند که معاون میراث فرهنگی کشور ثبت جهانی نخستین شهر تاریخی ایران در فهرست آثار جهانی را الگوی حفاظت از شهرهای تاریخی می‌داند و معتقد ...