آخرین اخبار

تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های امروز کشور

مخالفت سوییس، آلمان، ژاپن و ترکیه با تحریم‌های آمریکا علیه ایران؛ تخلف و فرار مالیاتی پزشکان و کودک‌کشی سعودی؛ از جمله عناوین صفحه اول روزنامه‌های امروز کشورند.

تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های امروز کشور

آب سرد بازار روی آتش تحریم؛ فهرست دریافت کنندگان ارز را منتشر کنید؛ چفت و بست چک محکم شد و سقوط قیمت سکه و ارز ادامه دارد؛ از جمله مهم‌ترین عناوین صفحه اول روزنامه‌های امروز کشورند.

صفحه نخست روزنامه‌های امروز

صفحه نخست روزنامه‌های امروز را مشاهده می کنید.

تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های امروز کشور

بازداشت معاون ارزی بانک مرکزی؛ واردات طلای خام معاف از مالیات؛ روحانی به مجلس می‌رود و چراغ سبز بازار سرمایه به بسته جدید ارزی؛ از مهم‌ترین عناوین صفحه اول روزنامه‌های امروز کشورند.

صفحه نخست روزنامه های امروز

صفحه نخست روزنامه های امروز را در زیر مشاهده کنید .

تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های امروز کشور

رکورد تولید بنزین شکست؛ چین توقف خرید نفت از ایران را رد کرد و قوه قضاییه در برخورد با فساد اقدام عملی کند؛ از جمله عناوین مهم صفحه اول روزنامه‌های امروز کشورند.

صفحه نخست روزنامه های امروز

دستورآتش به شبه رسانه‌های ملک و ملکه، آرزویتان درباره ایران را به گور می برید ، اعلام وصول سوال از روحانی ، درخواست 190 نماینده از آیت الله لاریجانی، فرصت مجلس به روحانی، بابحران آب روبه رو هستیم، تدو ...

تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های امروز کشور

ایران از حق خود در صادرات نفت نمی‌گذرد؛ راه‌اندازی سامانه اشتغال ایرانیان؛ جهت قیمت‌ها معکوس شد و رمزخوانی تغییر لحن ترامپ؛ از جمله عناوین صفحه اول روزنامه‌های امروز کشورند.

تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های امروز کشور

رکورد تاریخی سکه و ارز؛ شکار شهرام در بار عدس؛ آمریکا معتاد به تحریم و اقتصاد کشور گرفتار موریانه فساد؛ از جمله عناوین صفحه اول روزنامه‌های امروز کشورند.

صفحه نخست روزنامه‌های امروز

ورود رئیس جدید به بانک مرکزی، حواشی فساد و التهاب در بازار ارز و سکه، نشست خبری شهردار تهران و پرده جدیدی از تخلفات سلطان ارز و سکه، تیتر روزنامه‌های یکشنبه است.

اصحاب حبیب زاده، حامد نوروزی

مطالعه مقایسه‌ای سواد رسانه‌ای در بین دانشجویان روابط عمومی دانشگاه

این تحقیق با هدف مطالعه مقایسه‌ای سواد رسانه‌ای در بین دانشجویان روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دماوند و دانشگاه علمی –کاربردی فرهنگ و هنر تهران انجام‌شده است.

معارفه شنبه در وزارت ارشاد

«همایون امیرزاده» مدیرکل روابط عمومی وزارت ارشاد شد

همایون امیرزاده که تا پیش از این در معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان مشاور محسن جوادی «معاون فرهنگی» این وزارتخانه مشغول به کار بود با حکم وزیر ارشاد مدیرکل روابط عمومی این وزارتخانه ...

روزنامه همبستگی تعطیل شد

سردبیر روزنامه همبستگی از تعطیلی این روزنامه خبر داد.

تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های امروز کشور

آزمون سه قوه برای مهار چهار بازار؛ نه به خرید بی‌جا؛ جنایت جنگی عربستان در الحدیده؛ بمب نقدینگی در بورس ترکید و دومین سورپرایز کی‌روش در راه است؛ از جمله عناوین صفحه اول روزنامه‌های امروز کشورند.

رسانه‌های نزدیک به «پ.ک.ک» خبر دادند؛

شبه نظامیان «دموکراتیک سوریه» قصد عملیات در عفرین سوریه دارند

رسانه‌های نزدیک به گروهک «کارگران کردستان» می‌گویند شبه نظامیان کُرد مورد حمایت آمریکا موسوم به «نیروهای دموکراتیک سوریه» قصد دارند عملیاتی برای بازپسگیری منطقه «عفرین» سوریه از ترکیه شروع کنند.

بررسی «آینده مرجعیت» در شماره جدید ماهنامه خیمه

در شماره جدید ماهنامه خیمه آمده است: مرجعیت آینده باید از سویی اصالت خویش را حفظ کند و با همه تغییرات و تحولات از اصول و مبادی بنیادین خود حراست کند و از سویی دیگر باید مخاطب تازه و اقتضائات و ضرورت‌ه ...

در راستای نبرد اطلاعاتی با ایران

تل آویو در پی آموزش زبان فارسی به جاسوسان آینده خود است

رسانه غربی از تداوم نبرد اطلاعاتی تل آویو با ایران و آموزش زبان فارسی به برخی جوانان صهیونیست با هدف جذب در دستگاه های اطلاعاتی این رژیم اشاره کرد.

در پیام تسلیت معاون اجتماعی ناجا:

مرحوم مردوخی، شرافت قلم و حرمت خبرنگاری را به شایستگی پاس داشت

معان اجتماعی نیروی انتظامی در پی درگذشت مرحوم مردوخی پیشکسوت عرصه مطبوعات، روزنامه‌نگار و شاعر پیام تسلیت صادر کرد.

ناصر یمین مردوخی درگذشت

"ناصر یمین مردوخی" خبرنگار پیشکسوت عرصه مطبوعات ساعاتی قبل دار فانی را وداع گفت.