آخرین اخبار

حمله زمینی روس ها به بازار ماشینی ایران!

طبق شنیده ها قرار هست که پاتریوت به همراه دو محصول دیگر شرکت UAZ (در کلاس خودروهای کار) طی 6 ماهه اول سال آتی در داخل ایران مونتاژ و به بازار ارائه گردد. با آنکه تاکنون اطلاعات فراوانی از نرخ احتمالی ...

نماینده مردم تهران در مراسم شورای اسلامی:

نیازمند نهضت کارآفرینی در کشور هستیم

قم - نماینده مردم تهران در مراسم شورای اسلامی با اظهار اینکه نیازمند نهضت کارآفرینی در کشور هستیم، اظهار کرد: توانمندسازی با ارزش ترین استراتژی ما درباره خانم ها هست.

راهنمای خرید ساعت ورزشی

انتخاب ساعت برای ورزشکاران، مشابه کفشی شایسته و کار رسید می ماند. بستن ساعت بر روی مچ دست، توان دارد یک حس سرزندگی و پویایی را در شخص تداعی کند. بله صحیح هست، با برخوردار بودن اهداف ورزشی و ماجراجویی ...

واژه‌های تخصصی آموزش و پرورش/51

انواع «استاندارد» در نظام تعلیم و تربیت/ از استاندارد آموزشی تا استاندارد مهارت

استانداردهای آموزشی، مجموعه‌ای از قواعد، اصول، معیارها، اطلاعات نظری و کارهای عملی به هم پیوسته و مرتبط در سطح عمومی و تخصّصی است که با توجه به نیاز بازار کار و اهداف مورد نظر، تدوین می‎شود.

تغییر مسیر بازار تاکسی‌های اینترنتی

حضور یک رقیب روسی جدید برای شرکت‌های تاکسی اینترنتی فعال در بازار ایران نشانگر فشرده‌شدن بازار رقابت در این عرصه پرسروصداست.

راه دشوار خودروسازان در دولت دوازدهم

دولت یازدهم درسال 92 در شرایطی کار خود را آغاز کرد که اقتصاد کشور با فراز و نشیب ها و مشکلات متعددی همراه بود، حالا گفته می شود ادامه کار دولت دوازدهم در صنعت خودروسازی بسیار سخت تر از چهار سال گذشته ...

منتظر سدان مدرن سایپا باشید

سایپا هنوز اسمی برای این اتومبیل سدان کوچک انتخاب نکرده و با کد پروژه این اتومبیل را خطاب قرار می‌دهد. درباره مشخصات هم به دلیل اینکه شرکت تمایل دارد اطلاعات محصولش فاش نشود، فعلا به همین حد بسنده می‌ ...

معرفی الگویی عملی از اقتصاد مقاومتی؛

اشتغال‌زایی با پرورش یک خون‌آشام؛ تجارتی که درهمدان ناشناخته ماند

همدان - «زالو» این موجود چندش‌آور و خون‌آشام در حالی ارمغان آور سلامتی است که راهی برای توسعه اشتغال و درآمدزایی در استان همدان محسوب می‌شود و نباید از این ظرفیت غافل شد.

خاطرات مک‌کین منتشر می‌شود/بازخوانی شکست از اوباما در یک کتاب

کتابی متشکل از خاطرات جان مک‌کین تا سال آینده وارد بازار کتاب می‌شود.

مهر گزارش می‌دهد؛

تراژدی تعرفه و واردات/کارگرچینی اخراج کارگرایرانی را رقم می‌زند

تعدیل سریالی نیروی کار آن هم در سایه واردات قانونی،و نه قاچاق، به یک تراژدی در کارخانه‌های معتبر کشور تبدیل شده است.

در محضر استاد انصاریان

هیچ سرمایه‌ای در بازار هستی به سود‌دهی «قرآن» نیست/ امتیازات قرآن بر سایر کتاب‌ها

مفسر قرآن کریم گفت: هیچ سرمایه‌ای در بازار هستی به عظمت و به سوددهی قرآن نیست، امتیاز قرآن بر سایر کتاب‌ها این است که کتاب خدا بر فراز زمان در حرکت است، لذا کهنه نشده و از میدان حیات بشر خارج نمی‌شود.

در گفت‌وگو با فارس تشریح شد

ناگفته‌ها از «مونتاژکاری» که به اسم داخلی‌سازی تمام می‌شود/ درآمد ۵ برابری دور زدن تولید داخل

عضو انجمن لوازم خانگی با بیان اینکه قوانین و مقررات، فعالان اقتصادی را به مونتاژکاری ترغیب می‌کند، گفت: درآمد حاصل از واردات ۵ برابر درآمد تولید داخل است و در حال حاضر قطعات مختلف از گمرکات متفاوت وار ...

مدیرعامل تراکتورسازی تبریز خبر داد

رونمایی از تراکتور جدید تا پایان سال/ صادرات 2 هزار دستگاه تراکتور

مدیرعامل تراکتورسازی تبریز گفت: مجموعه تراکتورسازی 20 نوع تراکتور که هرکدام تفاوت با یکدیگر داشته را در چرخه تولید دارد که به صورت‌های تک‌دیفرانسیل، جفت‌دیفرانسیل، تراکتورهای مخصوص کارهای کوچک باغی و ...

اختصاصی مهر؛

متن کامل طرح ۸۰ ماده ای مجلس برای دگرگونی ساختار بانک مرکزی

کمیته بانکداری مجلس شورای اسلامی طرح ۸۰ ماده ای را برای اصلاح ساختاری بانک مرکزی تهیه کرده است که ترکیبی از لایحه دولت و طرح بانکداری اسلامی است.

فارس خبر می‌‌دهد

نشست امروز وزیر کار برای بورسی شدن بنگاه‌‌های صندوق‌های بازنشستگی

وزیر رفاه به همراه مسئولان اقتصادی با هدف خروج از بنگاه‌داری صندوق‌های زیر مجموعه و ورود به بازار سرمایه نشست مهمی برگزار خواهد کرد.

مهر گزارش می‌دهد؛

ارائه آمار اشتغال به سبک معاون اول/ ایجاد ۱.۵میلیون شغل در ۶ماه؟!

جهانگیری دیروز در حالی از ایجاد ۱.۵میلیون فرصت شغلی در شش ماهه اول امسال خبر داد که به گفته وزیر کار، از تابستان ۹۵(از تیر۹۵) تا تابستان ۹۶ (پایان خرداد ۹۶) جمعا ۷۰۰هزار شغل ایجاد شده است.

در راستای رفع نیاز صنعت؛

رویدادی برای جذب سرمایه گذار طرحهای دانش بنیان برگزار می شود

رویداد فناورانه ای در راستای جذب سرمایه گذار برای شرکت های فناور و دانش بنیان ۲۶ مهرماه در اتاق بازرگانی برگزار می شود.

آنچه شرکت‌های بزرگ باید از دنیای کارآفرینی بیاموزند

محور بودن برای استارت‌آپی که تلاش می‌کند نام خود را جا بیندازد مشکل است و این موضوع زمانی که آن برند جایگاه خود را تثبیت می‌کند، مشکل‌تر می‌شود.

وعده وزیر کار:

معوقات کارگران هپکو و آذراب از فردا پرداخت می‌شود

وزیر کار از آغاز پرداخت بخش عمده معوقات کارگران هپکو و آذراب از فردا خبر داد و گفت: سایر مطالبات کارگران تا پایان ماه تسویه خواهد شد.