آخرین اخبار

توکلی پیشنهاد داد

آمادگی دیده‌بان شفافیت و عدالت برای کاهش پرونده‌های غلط مالیاتی

رئیس هیأت مدیره دیده‌بان شفافیت و عدالت در نامه‌ای به مسعود کرباسیان وزیر اقتصاد اعلام کرد که این سازمان آمادگی دارد، تا برای کاهش پرونده‌های تشخیص‌ غلط مالیاتی افراد حقیقی و حقوقی به روش نوین تدوین و ...

از سوی سازمان مالیاتی؛

شرایط خوش حسابی مالیات واردات کالا ابلاغ شد

رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور با صدور بخشنامه ای، اصلاح دستورالعمل شرایط خوش حسابی مالیات واردات کالا را ابلاغ کرد.

ایران در عرصه مبارزه با گرسنگی چه رتبه‌ای در جهان دارد؟

بر طبق آمارهایی که سازمان بهداشت جهانی از نرخ مرگ و میر کودکان در ایران منتشر کرده است،‌ ایران در زمینه کاهش نرخ مرگ‌ومیر کودکان در دوران بعد از انقلاب رشد چشمگیر داشته است و دوبار به عنوان موفقترین ک ...

یک مقام مسوول اعلام کرد؛

واردکنندگان ایرانی به جای پول نفت، از هند کالا وارد کنند

مدیرکل دفتر آسیا و اقیانوسیه سازمان توسعه تجارت گفت:واردکنندگان از هند ‌می‌توانند از اعتبارات حاصل از صادرات نفت که در یوکوبانک سپرده شده، استفاده کنند.

گوشت گوزن برای لاکچری ها

هر کیلو گوشت گوزن در ایران دست کم ١٥٠ تا ٢٠٠ هزار تومان نرخ دارد ریاست گروه بهبود تولیدات دامی در جواب به «شهروند»: سازمان محیط زیست دام مولد را تأمین نکرد، دست به دامن واردات گردیدیم پرورش دهندگان لا ...

مدیر کل گمرکات استان مرکزی خبر داد؛

صادر کردن بیشتر از ۶۳۳میلیون دلار فرآورده ها تولیدی مرکزی به خارج از کشور

اراک- مدیر کل گمرکات استان مرکزی اظهار کرد: طی ۹ ماهه سال جاری بیشتر از ۶۳۳میلیون دلار فرآورده ها تولیدی استان مرکزی به ۷۰ کشور جهان صادر گردیده که نسبت به پارسال افزایش ۵۰درصدی نشان میدهد.

در هفت ماهه سال جاری صورت گرفت؛

ارز آوری ۸۰ میلیون دلاری صادرات خراسان جنوبی به افغانستان

بیرجند- ریاست ارگان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی عنوان کرد: میزان کل صادرات هفت ماهه خراسان جنوبی به افغانستان از دو بازارچه ماهیرود و گمرک بیرجند ۸۰ میلیون دلار بوده هست.

معاون حجتی اظهار کرد؛

سالانه ۳۵ میلیارد متر مکعب آب مجازی وارد کشور می شود

معاون وزیر جهاد بر تشخیص استراتژی آب مجازی در کشور تاکید و افزود: ۳۵ میلیارد متر مکعب آب مجازی سالانه به کشور وارد می گردد.

واردات سبوس گندم ایران از قزاقستان 3 برابر شد

میزان واردات سبوس گندم ایران از قزاقستان در سال 17-2016 تقریبا 3 برابر شده است، این محصول بیشتر در خوراک دام استفاده می‌شود.

یک مقام مسئول اعلام کرد؛

توقف ثبت سفارش خودرو موقتی است

مدیرکل دفتر مقررات صادرات و واردات سازمان توسعه تجارت یکی از دلایل اصلی افزایش قیمت خودرو را اظهارنظرهای غیرکارشناسانه در خصوص توقف واردات آن دانست.

یک مقام مسئول اعلام کرد؛

توقف ثبت سفارش خودرو موقتی است

مدیرکل دفتر مقررات صادرات و واردات سازمان توسعه تجارت یکی از دلایل اصلی افزایش قیمت خودرو را اظهارنظرهای غیرکارشناسانه در خصوص توقف واردات آن دانست.

رئیس انجمن سنگ ایران:

دولت باید شرایط مطلوب برای رشد صادرات را فراهم کند

محلات- رئیس انجمن سنگ ایران گفت: دولت باید شرایط مطلوب برای رشد صادرات را فراهم کند تا از این طریق تولید رونق یابد.

رئیس کمیته امداد امام خمینی:

به روحانی گفتم از چه میترسید که یارانه را قطع نمی‌کنید/وسعت فقر به خاطر اقتصاد بیمار است

پرویز فتاح تنها راه حل مشکلات اقتصادی را در پیش گرفتن اقتصاد مقاومتی دانست و گفت: به آقای روحانی گفتم از چه می‌ترسید که یارانه‌ها را قطع نمی‌کنید؟ شما بگویید هرکس نیازمند است برود کمیته امداد، ما وضعی ...

مطالبه گری برای لغو یک تصمیم عجولانه دولت؛

محرومیت ناعادلانه قطب تولید دام زنده از بازارهای صادراتی

کرمانشاه- قطب تولیدی دام زنده کشور با وجود داشتن پتانسیل بسیار خوب در این حوزه و محبوب ترین نژاد دامی از بازارهای صادراتی به دلیل ممنوعیت ناعادلانه صادرات دام زنده محروم مانده است.

بهمنی تأکید کرد

لزوم تولید کالاهای صادرات‌محور

نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس گفت: واحدهای تولیدی باید تولیدات صادرات‌محور داشته باشند تا از میزان واردات کاسته شود.

رئیس کنفدراسیون صادرات اعلام کرد:

ورودموقت کالاعملا متوقف است/سرمایه صندوق ضمانت صادرات افزایش یابد

رئیس کنفدراسیون صادرات ایران با بیان اینکه ورود موقت کالا عملا اکنون متوقف است و کارایی لازم را ندارد، گفت: این وقفه به دلیل سختگیری در واردات و ضمانت‌نامه‌هایی است که درخواست می‌شود.

برازش در پاسخ به مهر خبر داد؛

کاهش ۴۰ درصدی واردات محصولات چاپی از سال ۹۴ تاکنون

مدیرکل دفتر امور چاپ و نشر وزارت ارشاد با مقایسه آمار حدود ۱۴۴ هزار تنی واردات محصولات چاپی در سال ۹۴ و رسیدن آن به عدد ۸۳ هزار تن در پایان سال ۹۵، از کاهش ۴۰ درصدی در این زمینه خبر داد.

رییس مرکز برنامه ریزی و نظارت بر دخانیات کشورخبر داد:

کاهش ۵۸ درصدی واردات و افزایش ۱۳ درصدی صادرات سیگار

رئیس مرکز برنامه ریزی و نظارت بر دخانیات کشور گفت: در ۵ ماهه سالجاری با افزایش ۲۸ درصدی تولید و ۱۳ درصدی صادرات و کاهش ۵۸ درصدی واردات و ۴۷ درصدی قاچاق سیگار روبرو بوده ایم.

رئیس کنفدراسیون صادرات ایران:

امسال هم مثل پارسال به هدفگذاری صادراتی نمی‌رسیم

رئیس کنفدراسیون صادرات ایران گفت: با توجه به وضعیت صادرات در 5 ماهه اول سال، به نظر می رسد که رسیدن به هدف‌گذاری سال 96، همچون سال 95 دور از دسترس است.

نماینده بازرگانی فدراسیون روسیه در جمهوری اسلامی ایران:

صادرات وواردات ایران وروسیه توازن ندارد/ واردات کم روسیه از ایران

کرمانشاه- نماینده بازرگانی فدراسیون روسیه در جمهوری اسلامی ایران با اشاره به واردات کم روسیه از ایران گفت: صادرات و واردات ایران و روسیه توازن ندارد.