آخرین اخبار

نایب‌رئیس کمیسیون قضایی مجلس تشریح کرد:

تلاش مجلس برای استفاده از مجازات جایگزین اعدام برای موادمخدر

کمالی‌پور با بیان اینکه اعدام بعنوان شدیدترین نوع مجازات در قانون مبارزه با مواد مخدر به مرور زمان نیازمند بازبینی است، گفت: بهتراست مجازات اعدام مشمول تغییرات تنبیهی شود.

رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس:

کشاورزی رکن اقتصاد مقاومتی برای توسعه و اشتغال است

ساری - رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس از کشاورزی به عنوان رکن اقتصاد مقاومتی یاد کرد و گفت: این بخش ظرفیت های زیادی برای توسعه و اشتغال دارد.

احمد توکلی عنوان کرد؛

سهم۸۸درصدی نفت در رشد اقتصادی!/فساد عامل افزایش هزینه تولید

نماینده سابق مجلس با اشاره به سهم ۸۸ درصدی نفت در رشد اقتصادی گفت:نرخ رشد در سالهای۹۱تا۹۵پُرنوسان بوده که اگر این نرخ رشد اشتغالزا باشد باید شاهد کاهش نرخ بیکاری باشیم.

رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس:

کار اشتباه دولت در کاهش تعرفه واردات ۸ محصول را اصلاح می‌کنیم

رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت: کار بسیار اشتباه دولت در کاهش تعرفه واردات 8 محصول اساسی از ۴۰ تا ۵۰ درصد به حدود پنج درصد را اصلاح می کنیم.

نماینده شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس:

بیمارستان چرام پس از تعیین پیمانکار کلنگ زنی می شود

چرام- نماینده شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس گفت: بیمارستان چرام پس از تعیین پیمانکار این طرح کلنگ زنی می شود.

اقدامات حاکمیتی و دولتی برای افزایش حضور گردشگران خارجی انجام شد

معاون کنسولی، امور مجلس و ایرانیان وزارت امور خارجه گفت: اقدامات حاکمیتی و دولتی برای افزایش حضور گردشگران خارجی انجام شده است.

در گفتگو با مهر تاکید شد؛

ضرورت ایجاد فهم مشترک در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی

شاهرود - دبیر کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی دوران تحریم را بهترین فرصت برای اجرای اقتصاد مقاومتی بر شمرد و بر ضرورت ایجاد فهم مشترک در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی تاکید کرد.

در گفتگو با مهر اعلام شد؛

سه راهبرد اشتغال‌زایی در سال۹۶/ایجاد۹۰۰صندوق تامین مالی در۱۶استان

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید با اشاره به اینکه در تاریخی‌ترین زمان از نظر تعداد ورودی‌ها به بازار کار قرار داریم،سه استراتژی اشتغال زایی در سال «اقتصاد مقاومتی؛تولید و اشتغال» را تشریح کرد.

امروز منتشر شد؛

نامه ۱۰ بندی زاکانی به نامزدهای ریاست جمهوری جبهه انقلاب

نماینده سابق مجلس در نامه ای خطاب به نامزدهای ریاست جمهوری جبهه انقلاب نکاتی را یادآور شد.

نماینده دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی مطرح کرد؛

شکوفایی گردشگری دماوند و فیروزکوه در سایه فراهم شدن زیر ساخت ها

فیروزکوه- نماینده دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی اگر زیر ساخت های گردشگری فراهم شود شاهد توسعه بیش از پیش گردشگری این منطقه خواهیم بود.

ضعف و قوت بهارستان دهم/

پورابراهیمی:پیگیری دقیق برنامه ششم، قوت و عدم نظارت، ضعف مجلس بود

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس تاکید کرد: پیگیری دقیق و منسجم برنامه ششم توسعه، نقطه قوت مجلس دهم و عدم نظارت بر امور، نقطه ضعف آن در ۱۰ ماه اخیر بوده است.

نماینده مردم بابل در مجلس:

تداوم بیکاری جوانان از مشکلات مردم بابل است

بابل - نماینده مردم بابل در مجلس، تداوم بیکاری جوانان و ناهنجاری های اجتماعی را از مشکلات ناراحت کننده در بابل بیان کرد.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی:

زیرساخت‌های گردشگری همدان تقویت می‌شود/مدیریت حضور گردشگر در شهر

همدان -نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه زیرساخت‌های گردشگری همدان تقویت می‌شود، گفت: همگرایی مجموعه‌ها در ستاد تسهیلات نوروزی شهرداری همدان به تقویت گردشگری ختم می‌شود.

نماینده مردم شهرستان لنجان در مجلس شورای اسلامی:

گردهمایی مردم در جوار بقاع متبرکه موجب همدلی و وحدت ملی است

محسن کوهکن گفت:اجرای برنامه های فرهنگی درجوار بقاع متبرکه وزمینه سازی جهت حضورمردم دراین اماکن متبرکه درشرایط امروزی که کشور دربرابر تهاجم گسترده جنگ نرم دشمن قرارداردجامعه راواکسینه می کند.

توسط مرکز اسلامی هامبورگ؛

مجلس یادبود درگذشتگان سال ۱۳۹۵ در هامبورگ برگزار شد

مرکز اسلامی هامبورگ در آخرین شب جمعه سال ۱۳۹۵ شمسی (۱۶ مارس ۲۰۱۷)، مجلس یادبودی را برای گرامیداشت یاد و خاطره درگذشتگانی که در سال ۹۵ در این مرکز اسلامی مراسم ترحیم داشته اند، برگزار کرد.

نماینده مردم حوزه انتخابیه بندرعباس در مجلس:

سهم استانهای نفت خیز و گاز خیز سه درصد شد/حلالیت می طلبم

بندرعباس - نماینده حوزه انتخابیه بندرعباس گفت: با تصویب مجلس سهم استانهای نفت خیز و گاز خیز از دو درصد به سه درصد افزایش یافت.

نماینده مردم مشگین شهر در مجلس:

مصرف انرژی در ایران بیش از سایر مناطق است/ضرورت ابلاغ الگوی مصرف

اردبیل – نماینده مردم مشگین شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: مصرف انرژی به ویژه برق در ایران بیش از سایر کشورها است و لازم است نسبت به مدیریت بهینه فرهنگسازی شود.

لاریجانی در پیام های جداگانه به مناسبت عید نوروز؛

ایران از همکاری منطقه ای برای ایجاد امنیت و توسعه استقبال می‌کند

رئیس مجلس در پیام های جداگانه به کشور های همسایه به مناسبت عید نوروز گفت: تحولات منطقه، حل چالش های پیش رو و مقابله با تهدیدات، در گرو، همکاری و تعامل سازنده کشورهای همسایه خواهد بود.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری:

حضرت زهرا (س) لیله القدر ناشناخته است

بابل - نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری، حضرت زهرا (س) را کوثر خلقت، هدیه آسمانی و لیله‌القدر ناشناخته دانست که باید مورد بازشناسی در هر دوره و زمانه‌ای قرار گیرد.

نماینده تبریز:

ضرورت تشکیل صندوق کمک‌های مردمی نجات دریاچه ارومیه

شهاب‌الدین بیمقدار، نماینده مردم تبریز، در یادداشتی که برای ذاکرنیوز ارسال کرده به ضرورت تشکیل صندوق کمک‌های مردمی نجات دریاچه ارومیه پرداخته است.