آخرین اخبار

رئیس خانه احزاب ایران:

۱۸۶ حزب و تشکل سیاسی در کشور عضو خانه احزاب هستند

زنجان-رئیس خانه احزاب ایران گفت: در حال حاضر ۱۸۶ حزب و تشکل سیاسی در کشور عضو خانه احزاب هستند که طبق اساسنامه کنگره رسمی برگزار کرده و مجوز فعالیت دارند.

امام جمعه رزن:

احزاب بسترساز رشد و بالندگی/ به بداخلاقی‌های سیاسی دامن زده نشود

رزن- امام‌جمعه رزن با تأکید بر ضرورت استفاده از ظرفیت احزاب برای رشد و بالندگی کشور، تأکید کرد: احزاب نباید موجب بداخلاقی‌های سیاسی در جامعه شوند.

در قالب برنامه ششم؛

دولت ملزم به گسترش فعالیت‌های احزاب و تشکل‌های سیاسی شد

نمایندگان در مصوبه‌ای در برنامه ششم توسعه دولت را موظف کردند که برنامه‌ریزی‌های لازم را برای توسعه سیاسی و گسترش فعالیت‌های احزاب و تشکل‌های سیاسی انجام دهند.

دولت نپال لایحه اصلاح قانون اساسی را تقدیم مجلس کرد

دهلی نو-ذاکرنیوز- دولت نپال روز دوشنبه به رغم مخالفت گسترده احزاب ،لایحه اصلاح قانون اساسی این کشور را تقدیم مجلس کرد.

درگیری داعش و طالبان سرخط روزنامه های 19 دی ماه یونان

آتن – ذاکرنیوز - درگیری داعش وطالبان، توافق ترکیه برای خروج تعدادی ازنیروهای نظامی خود از عراق و اجلاس سران احزاب سیاسی یونان در باره روند مذاکرات حل مسئله قبرس سرخط روزنامه های مهم روز یکشنبه نوزدهم ...

پیشنهاد مدل دو حزبی

تهران- ذاکرنیوز- روزنامه اعتماد در گزارش صفحه احزاب نوشت: فضای سیاسی ایران برای بازیگران عرصه سیاست مطلوب نیست. این را از اصولگرا و اصلاح‌طلب همه می‌دانند. اما راه‌حل چیست؟

نئولیبرالیسم آرمان‌گرایی را متهم به ایدئولوژیک بودن می‌کند

زرشناس با بیان این کهنئولیبرالیسم هرگونه تحول خواهی و آرمان گرایی را متهم به ایدئولوژیک بودن می کند، «طریقت سیاسی اجتماعی اسلامی» را به عنوان جایگزینی برای مفهوم ایدئولوژی پیشنهاد می کند.

در نشست علمای دینی و احزاب افغانستان مطرح شد

وجود غربی‌ها سبب افزایش اختلافات در افغانستان شده است

برخی از علمانی دینی و احزاب سیاسی در نشستی در کابل اعلام کردند که بسیاری از اختلاف‌ها در افغانستان به دلیل حضور غربی‌ها در این کشور افزایش یافته است.

کمیته انتخابات برای چانه‌زنی و سهم‌خواهی است

تهران- ذاکرنیوز- روزنامه آرمان در گفت و گو با سید محمود ‌میرلوحی از اعضای شورای عالی اصلاحات نوشت: اصلاح‌طلبان در مراحل آخر تصمیم‌گیری درشورای عالی در هماهنگی کامل قرار دارند.

معاون سیاسی انتظامی فرمانداری پاکدشت:

نقد منصفانه و رعایت اخلاق از لازمه‌های ایجاد وحدت در پاکدشت است

معاون سیاسی انتظامی فرمانداری پاکدشت گفت: نقد منصفانه، رعایت ادب و نظم و اخلاق از لازمه‌های ایجاد وحدت در شهرستان پاکدشت است.

احزاب سیاسی هند به مسلمانان به عنوان بانک رای نگاه نکنند

دهلی نو-ذاکرنیوز- دبیرکل جمعیت علمای هند با انتقاد از سوء استفاده برخی از احزاب سیاسی هند تصریح کرد این احزاب به مسلمانان به عنوان بانک رای نگاه نکنند.

تشدید بمب گذاری های داعش؛ سرخط روزنامه های یونان/ 15 دی

آتن- ذاکرنیوز- تشدید بمب گذاری های داعش پس از شکست، فشار وام دهندگان بر دولت یونان و شرکت کلینتون در مراسم سوگند دونالد ترامپ؛ سرخط روزنامه های مهم روز چهارشنبه پانزدهم دی ماه یونان را تشکیل می دهند.

اشپیگل بررسی کرد

اختلاف بین سیاستمداران بلند پایه آلمانی درباره چگونگی تامین امنیت کشور

به دنبال پیشنهاد اخیر وزیر کشور آلمان برای اصلاح ساختار امنیتی کشور و انتقال قدرت بیشتر به دولت فدرال در زمینه مبارزه با ترور، انتقادات زیادی از طرف احزاب و سیاستمداران آلمانی به این طرح وارد شده است.

تقابل احتمالی احزاب اسلامی مالزی در انتخابات سراسری آینده

کوالالامپور – ذاکرنیوز - انتخابات سراسری مالزی ممکن است سال جدید میلادی برگزار شود و این انتخابات میدان آزمون قدرت حزب اعتماد ملی مالزی است که سال 2015 توسط برخی از اعضای پیشین حزب اسلامی (پاس) شکل گر ...

دهقان در تشریح علل تشکیل جبهه مردمی انقلاب:

احزاب میدان دار انسجام مردمی نیستند/نظام اسلامی نیازمندنوسازی است

عضو فراکسیون ولایی مجلس احزاب نتوانستند خیزش مردمی را برای توسعه و پیشرفت کشور و تحقق عدالت ایجاد کنندگفت: نظام اسلامی دائما نیازمند نوسازی است تا از ظرفیت های بیشتری در کشور استفاده کند.

سمینار 'اصلاحات در انتخابات' پاکستان با شعار انتخابات شفاف و تقویت دمکراسی

اسلام آباد - ذاکرنیوز - باوجود اینکه هنوز بیش از یک سال تا برگزاری انتخابات سرنوشت ساز پاکستان در نیمه نخست سال 2018 زمان باقی است، احزاب سیاسی این کشور برای حضور در عرصه این انتخابات از هم اکنون و بل ...

باهنر: تامین منابع مالی مشکل اساسی فعالیت احزاب است/ به نسبت نفوذ احزاب در جامعه به آنها یارانه پرداخت شود

تهران-ذاکرنیوز- دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین تامین منابع مالی احزاب را یکی از مشکلات فعالیت سیاسی در کشور دانست و گفت: حاکمیت باید یک شیوه شفاف، دقیق و قوی برای یارانه احزاب تدوین کند.

معاون استاندار یزد:

ساختمان "خانه احزاب یزد" تحویل احزاب می‌شود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد با اشاره به اهمیت فعالیت احزابی قوی و منسجم در یزد گفت: ساختمان "خانه احزاب یزد" تحویل احزاب می‌شود.

استاندار یزد:

دولت هیچ دخالتی در مدیریت خانه احزاب یزد نمی‌کند

استاندار یزد با اشاره به اینکه احزاب باید راهنمای مردم در انتخاب بهترین فرد برای مدیریت کشور و شهرها باشند، گفت: دولت هیچ دخالتی در مدیریت خانه احزاب یزد نمی‌کند.

استاندار یزد:

دولت هیچ دخالتی در مدیریت خانه احزاب یزد نمی‌کند

استاندار یزد با اشاره به اینکه احزاب باید راهنمای مردم در انتخاب بهترین فرد برای مدیریت کشور و شهرها باشند، گفت: دولت هیچ دخالتی در مدیریت خانه احزاب یزد نمی‌کند.