آخرین اخبار

امام جمعه رفسنجان:

۲۰ درصد ازدواج ها منجر به طلاق می شود

رفسنجان - امام جمعه رفسنجان با اشاره به اینکه ایمان و اخلاق مهم ترین ملاک های انتخاب همسر است، گفت: ۲۰ درصد ازدواج ها به طلاق ختم می شود.

با حکم رهبر انقلاب اسلامی؛

ولایتی به عنوان رئیس هیأت مؤسس دانشگاه آزاد اسلامی منصوب شد

حضرت آیت الله خامنه‌ای با صدور حکمی آقای علی اکبر ولایتی را به عنوان رئیس هیأت مؤسس دانشگاه آزاد اسلامی منصوب کردند.

وزیر اقتصاد و امور دارایی:

ایجاد ۱۷۰۰ شغل جدید از نتایج برجام است

اصفهان – وزیر اقتصاد به ایجاد یک هزار و ۷۰۰ فرصت شغلی جدید اشاره کرد و گفت: ایجاد این تعداد شغل بدلیل گشایش‌ ناشی از برجام و سیاست‌های ابلاغی رهبر معظم انقلاب در راستای اقتصادمقاومتی است.

شیخ الدقاق در گفتگو با مهر:

گزینه رهبر شیعیان بحرین تحرک «مسالمت آمیز» است نه اقدام «مسلحانه»

نماینده آیت الله عیسی قاسم تاکید کرد که مردم بحرین یک رهبر دارند نه چند رهبر و موضع رهبرشان نیز از ابتدای انقلاب تاکنون،تحرک «مسالمت آمیز» به عنوان یک گزینه «راهبردی» است نه گزینه «مسلحانه».

بنا بر فتوای رهبر انقلاب؛

حکم استفاده از مُهرهایی که چربی گرفته‌اند

آیا سجده بر مهر که سیاه و چرک شده، به‌طوری که لایه‌ای از چرک روی آن را پوشانده و مانع چسبیدن پیشانی روی مهر است، اشکال دارد؟

فرزاد جهان بین:

ایجاد تمدن نوین اسلامی خط غیرقابل تغییر انقلاب اسلامی است

فرزاد جهان‌بین، استاد دانشگاه و عضو موسسه پژوهش های علوم انسانی اسلامی صدرا، ایجاد تمدن نوین اسلامی را خط غیرقابل تغییر انقلاب اسلامی و گفتمان امام(ره) و رهبری دانست.

گفتگوی مهر با امیمه علیق نویسنده لبنانی؛

روایت داستان‌هایی از کودکی رهبرانقلاب/ عبور از ظاهر به عمق دین

امیمه علیق نویسنده لبنانی که به تازگی کتابی با محوریت روایت‌هایی داستانی از دوران کودکی رهبرانقلاب نوشته است از رویکرد محتوایی این مجموعه داستان گفت.

راه و اندیشه نواب صفوی در کلام رهبری؛

اولین آتش را نواب در دل ما روشن کرد

شهید والامقام سید مجتبی نواب صفوی، یکی از ماندگاران نهضت انقلابی ملت ایران است؛ شخصیتی که رهبر مجاهد انقلاب، تعابیر بلندی درباره او دارند.

آیت الله غروی:

آیت الله هاشمی همواره از رهبری حمایت می‌کرد

قم - عضو شورای عالی حوزه‌های علمیه گفت: آیت الله هاشمی رفسنجانی، رهبر معظم انقلاب را از خود ارجح می‌دانست و همواره از ایشان حمایت می‌کرد.

رئیس شورای شهر اصفهان:

همراهی مردم و حاکمیت برای کاهش آلاینده های هوای اصفهان ضروری است

اصفهان–رئیس شورای شهر اصفهان بااشاره به روز هوای پاک و با تاکید براینکه کاهش آلودگی هوا نیاز اول اصفهان است،گفت:تلاش بخش های مختلف حاکمیت و مردم به افزایش روزهای با هوای پاک کمک خواهد کرد.

رئیس شورای شهر اصفهان:

همراهی مردم و حاکمیت برای کاهش آلاینده های هوای اصفهان ضروری است

اصفهان–رئیس شورای شهر اصفهان بااشاره به روز هوای پاک و با تاکید براینکه کاهش آلودگی هوا نیاز اول اصفهان است،گفت:تلاش بخش های مختلف حاکمیت و مردم به افزایش روزهای با هوای پاک کمک خواهد کرد.

امام جمعه عسلویه:

خدمات هاشمی نادیده گرفته نشود/ قدر افراد را تا زنده هستند بدانیم

بوشهر - امام جمعه عسلویه با تاکید بر اینکه خدمات و تلاش‌های آیت‌الله هاشمی نباید نادیده گرفته شود، گفت: خوب است مرده‌پرستی نکنیم و از شخصیت‌ها وقتی درقید حیات هستند تجلیل کنیم.

امام جمعه ابهر:

آیت‌الله هاشمی نمونه کم‏ نظیری از نسل مبارزان ضدستم‏شاهی بود

زنجان-امام جمعه ابهر گفت: آیت‌الله هاشمی نمونه کم‏ نظیری از نسل اوّل مبارزان ضد ستم‏شاهی و از رنج‏دیدگان این ‏راه پرخطر و پرافتخار بود.

امام جمعه موقت اصفهان:

ملت ایران با رهبران انقلاب در دنیا ارتباطی عمیق دارد

اصفهان – امام جمعه موقت اصفهان گفت:به آمریکای جنایتکار، انگلیس و رژیم صهیونیستی این پیام را می‌دهیم که ملت ایران با رهبران انقلاب و پیروان آنها ارتباطی عمیق از عمق جان و دل دارد.

امام جمعه موقت ورامین:

مدیریت بحران در ورامین ضعیف است/ضرورت مقابله با فساد اداری

ورامین-امام جمعه موقت ورامین با اشاره به حادثه ریزش ساختمان در این منطقه گفت: مدیریت بحران شهر ورامین در هنگام حوادث دچار بی نظمی است و باید مسئولان استانی به این موضوع رسیدگی کنند.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری:

اداره دنیا در دست اراذل است/ رهبری در سلامت کامل هستند

قم - رئیس دفتر مقام معظم رهبری با اشاره به انتخابات آمریکا، گفت: در این انتخابات کاندیدها مسائل بسیاری را از یکدیگر بر ملا کردند و این نشان داد که اداره دنیا در دست اراذل است.

رئیس دانشگاه ادیان و مذاهب عنوان کرد:

توجه ویژه آیت الله هاشمی رفسنجانی به حوزه علمیه و مراکز دینی

سیدابوالحسن نواب دردانشگاه ادیان و مذاهب، با اشاره به ویژگی‌های شخصیتی آیت‌الله هاشمی، نقش ایشان را در توسعه حوزه علمیه و مراکز حوزوی ویژه و برجسته‌تر از دیگر دولت‌های بعد از انقلاب دانست.

عضو خبرگان رهبری:

جامعه اختلاف نظرها را بپذیرد/صبر آیت‌الله هاشمی ضرب‌المثل بود

کرج ـ عضو خبرگان رهبری با بیان اینکه اختلاف یک امر طبیعی و بشری است،‌ گفت: به جز در اصول که اسلام، قرآن، دین، نظام و رهبری است، جامعه باید در دیگر موارد اختلاف نظرها را بپذیرد.

امام جمعه گناوه:

آیت‌الله هاشمی هیچ‌وقت منفعت خودش را فدای انقلاب نکرد

گناوه - امام جمعه گناوه با بیان اینکه آیت‌الله هاشمی شخصیتی بود که عشقش امام و رهبری بود، گفت: آیت‌الله هاشمی هیچ‌وقت منفعت شخصی خودش را فدای انقلاب نکرد.

استاندار مازندران:

دفاع از حقوق مردم و اعتدال از ویژگی های آیت الله هاشمی بود

ساری - استاندار مازندران یکی از ویژگی‌های ممتاز آیت‌الله هاشمی را دفاع از حقوق مردم و تلاش برای خدمت به آنان خواند و تأکید کرد: اعتدال و عقلانیت، صبر و شکیبایی و شجاعت از ویژگیهای وی بود.