تلاش برای ترویج و فهم قرآن از بزرگترین حسنات است

حضرت آیت الله خامنه‌ای تلاش برای ترویج و فهم قرآن را از بزرگترین حسنات دانستند و با تأکید بر لزوم ادامه یافتن حرکت قرآنی در کشور، افزودند: متأسفانه ما ملتهای مسلمان و کشورهای اسلامی از قرآن دور افتاده ...

پیام آیت الله جوادی آملی به مسابقات بین المللی قرآن کریم طلاب جهان اسلام

نخستین دوره مسابقات قرآن طلاب جهان اسلام با پخش پیام تصویری حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی به این همایش، در مسجد مدرسه امام کاظم(ع) قم برگزار شد.

انسان عالم با وجود مرگ جسمی هرگز نمی میرد

عضو هیئت علمی المصطفی(ص) تاکید کرد: در منطق قرآن کریم مرگ به مردن جسمی منحصر نیست بلکه انسان کافر در لسان قرآن، مرده متحرک است و انسان عالم با وجود مرگ جسمی، هرگز نمی‌میرد.

برنامه های متنوع شبکه قرآن سیما برای ایام البیض

شبکه قرآن و معارف سیما به مناسبت فرا رسیدن ایام اعتکاف برنامه‌های متنوعی را برای مخاطبانش در نظر گرفته است.

سخن سرمایه‌سالاران و رباخواران سخنان قارونی است

آیت الله جوادی آملی:تاکید کرد: الان سرمایه‌داران و رباخواران می‌گویند ما خودمان زحمت کشیده و ثروت پیدا کرده‌ایم و شما طلبی از ما ندارید و قارون هم همین حرف‌ها را می‌زد.

استاد بهرام پور:

ما نیز باید همچون سال و زمان در خود تحول پیدا کنیم و در حال سابق نمانیم

خادم قرآن ابوالفضل بهرام پور در پیام نوروزی خود گفت: وقتی سال و زمان تحول پیدا می‌کند ما نیز باید در نوبت خود تحول پیدا کنیم و در همان حالت سابق باقی نمانیم.

هفت سیین نوروزی خود را قرآنی کنید

برخی از خانواده های ایرانی و مسلمان در کنار سفره هفت‌سین خود، به هفت‌سین قرآنی نیز اعتقاد خاصی دارند و به عید ملی رنگ دینی می بخشند.

فراخوان چهارمین همایش ملی مهدویت با محوریت ;آخرالزمان از نگاه قرآن;

چهارمین همایش ملی مهدویت در سه محور علمی، ادبی شامل شعر، داستان، قطعه ادبی(متن ادبی، دل‌نوشته، خاطره) و هنری شامل فیلم کوتاه، عکس و گرافیک(طراحی، نقاشی، طراحی پوستر، تذهیب و نگارگری) برگزار می شود.

آیت الله قرهی مطرح کرد؛

باطن قرآن را فقط مطهرون می دانند

آیت الله قرهی با بیان اینکه خود قرآن می‌فرماید: «لا يَمَسُّهُ إِلاَّ الْمُطَهَّرُونَ»، گفت: برای شناخت باطن قرآن باید به مطهرون مراجعه کرد، و خود قرآن هم مطهرون را معرفی کرده که مطهرون چه کسانی هستند؟ ...