آخرین اخبار

حدادیان: باید به کل لیست 30 نفره ائتلاف بزرگ اصولگرایان رأی داد

حدادیان دشمن آیات جنتی، یزدی و مصباح‌یزدی را هدف می‌گیرد، گفت: باید به کل لیست 30 نفره ائتلاف بزرگ اصولگرایان که آیات یزدی، مصباح و موحدی در شکل گیری آن اهتمام داشته و تایید کرده‌اند رای داد.

ناگفته‌های ‌آیت‌الله ناصری‌یزدی از ‌علت تاکید امام ‌(ره) برای خروج شاه از ایران

آیت الله ناصری یزدی که در طول 15 سال تبعید امام خمینی(ره) همراه ایشان بوده، به بیان توضیحاتی در ارتباط با علت تاکید امام خمینی(ره) به خروج شاه از ایران پرداخت.

یزد| مشکلات فعلی حاصل اعتمادهای ساده‌لوحانه به خارجی‌ها است

سرلشکر فیروزآبادی با بیان اینکه مشکلات کنونی کشور حاصل بی‌تدبیری، اعتماد‌های ساده‌لوحانه

ایجاد اشتغال در یزد به سمت اشتغال فارغ‌التحصیلان بیکار بومی هدایت شود

استاندار یزد با اشاره اینکه مشکل اصلی استان یزد در بحث بیکاری فارغ التحصیلان است گفت: ایجاد اشتغال در یزد به سمت اشتغال فارغ التحصیلان بیکار بومی هدایت شود.

‌دومین سمپوزیوم ملی خشت خام در یزد برگزار می‌شود

رئیس شورای اسلامی شهر جهانی یزد از برگزاری دومین سمپوزیوم ملی خشت خام در یزد خبر داد.

یزد الگوی مناسبی در حوزه صلح و دوستی برای شهرهای جهان است

استاندار یزد با بیان اینکه عامل اصلی در ثبت جهانی یزد منابع انسانی بوده عنوان کرد: این شهر می‌تواند الگوی مناسبی در حوزه صلح و دوستی برای شهرهای جهان باشد.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه امام جواد(ع) در یزد آغاز شد

معاون آموزشی پژوهشی دانشگاه امام جواد(ع) با اشاره به اینکه دانشجویان در این دانشگاه با مهارت مورد نیاز بازار کار آموزش می‌بینند، از آغاز ثبت‌نام بدون آزمون این دانشگاه خبر داد.

رئیس دانشگاه آزاد: مسائل مالی تمام واحدهای دانشگاه آزاد به صورت کامل بررسی می‌شود

گروه استان‌ها-رئیس دانشگاه آزاد با اشاره به اینکه شفاف‌سازی جزو اولویت های اصلی دانشگاه آزاد است گفت: مسائل مالی تمام واحدهای دانشگاه آزاد به صورت کامل بررسی می‌شود.

یزد به همت دانشگاه آزاد، قطب تولید پوشاک کشور می‌شود

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد با اشاره به احصای مشکلات استان یزد در حوزه نساجی و پوشاک گفت: یزد به قطب تولید پوشاک کشور تبدیل می‌شود.

تمام سیستم آموزشی کشور نیازمند تغییر است؛ معنی ندارد فارغ التحصیل دانشگاهی بیکار باشد

نماینده ولی فقیه در استان یزد با بیان اینکه کل سیستم آموزشی کشور نیازمند تغییر است گفت: معنی ندارد فارغ التحصیل دانشگاهی بیکار باشد.

یزد به عنوان "شهر دوستدار کودک" معرفی می‌شود

شهردار منتخب شورای اسلامی شهر یزد از ارائه طرحی با عنوان یزد شهر دوستدار کودک و پیگیری ثبت آن از طریق وزارت کشور خبر داد.

یزد | اعلام 2 نام از ایران برای کاندیداتوری نام سال یونسکو

دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو در ایران با بیان اینکه یزد الگوی شهرهای مختلف کشور در حوزه فعالیت‌های یونسکو است از معرفی "شیخ شهاب سهروردی" و "دانشگاه جندی‌شاپور" به عنوان کاندیدای نام سال یونسکو خبر داد.

یزد الگوی کشوری در زمینه فرهنگ مدارا و اخلاق‌مداری شود

معاون حقوق بشر و امور بین‌الملل وزارت دادگستری با اشاره به ثبت جهانی بافت تاریخی یزد گفت: یزد الگوی کشوری در زمینه فرهنگ مدارا و اخلاق‌مداری شود.

اتکای اقتصادی یزد باید به حوزه اقتصاد گردشگری هدایت شود

استاندار یزد با اشاره به اینکه چالش‌های فعلی صنعت در یزد نتیجه بی‌توجهی به ظرفیت‌های فرهنگی در گذشته است گفت: نسبت به ظرفیت‌های فرهنگی و گردشگری یزد کوتاهی صورت گرفته است.

یزد | منویات مقام معظم رهبری تمام توطئه‌های دشمنان در مباحث اقتصادی را از بین برد

فرمانده فرهنگی قرارگاه عمار با بیان اینکه منویات مقام معظم رهبری تمام توطئه‌های دشمنان در مباحث اقتصادی را از بین برد گفت: هرگاه رهبری به مباحث کشور ورود می‌کنند دشمن بی‌چون و چرا شکست می‌خورد.

صنایع استان یزد در اوج کیفیت خود قرار دارند

مدیرکل استاندارد استان یزد با بیان اینکه صنایع استان یزد در اوج کیفیت خود قرار دارند گفت: کارشناسان استاندارد یزد در طول سال از سطح بازار و واحدهای تولیدی بازدید می‌کنند.

صنایع استان یزد در اوج کیفیت خود قرار دارند

مدیرکل استاندارد استان یزد با بیان اینکه صنایع استان یزد در اوج کیفیت خود قرار دارند گفت: کارشناسان استاندارد یزد در طول سال از سطح بازار و واحدهای تولیدی بازدید می‌کنند.

‌نمایشگاه بزرگ کتاب یزد اواخر بهمن ماه ‌دایر می‌شود

مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد با بیان اینکه نمایشگاه بزرگ کتاب یزد اواخر بهمن ماه در استان دایر می‌شود گفت: اختتامیه جشنواره ملی روح خدا 12 بهمن ماه امسال در استان یزد برگزار می‌شود.

بیش از 500 برنامه تبیینی به مناسبت 9 دی در یزد برگزار می‌شود

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی یزد گفت: همزمان با ایام سالگرد قیام عظیم نهم دی ملت ایران، بیش از 500 برنامه تبیینی و بصیرت‌افزایی در نقاط مختلف استان یزد برگزار می‌شود.

یزد | "سواد آموزی " مهم‌ترین دستاورد انقلاب اسلامی در بحث آموزش است

مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد گفت: سواد آموزی مهمترین دستاورد انقلاب اسلامی در بحث آموزش است.