آخرین اخبار

بودجه استان گلستان در سال آینده باید افزایش یابد

دبیر مجمع نمایندگان استان گلستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه هنوز بودجه‌ای در اختیار نمایندگان قرار نگرفته است، گفت: مسیر و ریل‌گذاری بودجه در استان گلستان روند خوبی دارد و تلاش می‌کنیم بود ...

40 دستگاه آمبولانس مجهز به ناوگان اورژانس گلستان افزوده شد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت: در یک سال گذشته 40 دستگاه آمبولانس مجهز به ارزش 400 میلیارد ریال، یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و یک فروند بالگرد امدادی برای خدمات‌رسانی به مصدمان سوانح رانندگی استان ...

نوزدهمین نمایشگاه پژوهش، فناوری و فن بازار گلستان برپا می‌شود

رئیس پارک علم و فناوری استان گلستان گفت: نوزدهمین نمایشگاه پژوهش، فناوری و فن بازار گلستان با حضور 22 دستگاه اجرایی، دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی از 24 آذرماه آغاز می‌شود.

یک میلیون و 300 هزار گلستانی از خدمات بیمه سلامت بهره‌مند شدند

مدیرکل بیمه سلامت استان گلستان با اشاره به برخورداری یک میلیون و 300 هزار نفر در استان از خدمات بیمه سلامت گفت: حدود 65 درصد جمعیت استان از خدمات بیمه سلامت استفاده می‎کنند.

70 درصد ماشین‌آلات راهداری در گلستان نوسازی می‌شود

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گلستان با اشاره به طرح نوسازی ماشین‌آلات راهداری در استان گفت: براساس برنامه‌ای که سازمان راهداری تدوین کرده تا سال 1400 حدود 70 درصد ماشین‌آلات راهداری نوسازی خواهد ...

نمایشگاه تخصصی نهاده‌های کشاورزی در گلستان افتتاح شد

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی استان گلستان گفت: پنجمین نمایشگاه تخصصی بذر، کود، سم، نهاده‌های کشاورزی و دومین نمایشگاه گلخانه، ادوات باغبانی، ماشین‌ها و صنایع وابسته در گرگان افتتاح شد.

برنامه‌های متنوع فرهنگی در چله انقلاب در استان گلستان اجرا می‌شود

معاون هماهنگ‌کننده سپاه نینوا استان گلستان با اشاره به اجرای طرح "چهل مسجد چهل حضور" در استان، گفت: برنامه‌های متنوع فرهنگی در چله انقلاب در استان گلستان اجرا می‌شود.

107 برنامه فرهنگی به مناسبت چهل سالگی انقلاب در گلستان اجرا می‌شود

معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان گفت: 107 برنامه فرهنگی به مناسبت چهل سالگی انقلاب در استان گلستان اجرا می‌شود.

107 برنامه فرهنگی به مناسبت چهل سالگی انقلاب در گلستان اجرا می‌شود

معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان گفت: 107 برنامه فرهنگی به مناسبت چهل سالگی انقلاب در استان گلستان اجرا می‌شود.

دبیر مجمع نمایندگان گلستان در مجلس: وعده‌های دولت در استان گلستان باید پیگیری شود

دبیر مجمع نمایندگان استان گلستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اکنون باید وعده‌های دولت و رئیس جمهور در استان گلستان پیگیری شود، گفت: اکنون زمان نقد و اصلاح است.

بیش از 500 مبلغ به بقاع متبرکه استان گلستان اعزام شدند

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گلستان با اشاره به اعزام بیش از 500 روحانی مبلغ به بقاع متبرکه استان گلستان، گفت: کاهش آسیب‌های اجتماعی اولویت روحانیون و مبلغین در استان گلستان است.

گلستان| برنامه‌های چله انقلاب از روزمرگی خارج شود

نماینده ولی فقیه در گلستان با اشاره به سیاه‌نمایی دشمن نسبت به دستاوردهای انقلاب اسلامی گفت: برنامه‌های گرامیداشت چله انقلاب اسلامی باید از حالت روزمرگی خارج و به یک کار ویژه تبدیل شود.

یک میلیون نهال مرتعی در استان گلستان تولید می‌شود

رئیس اداره مرتع اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گلستان با اشاره به پروژه‌های محوری در مراتع گلستان با اعتبارات صندوق توسعه ملی، گفت: سالانه یک میلیون نهال مرتعی در استان گلستان تولید می‌شود.

بیش از 150 خانه عالم در استان گلستان احداث شده است

مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان گلستان با اشاره به اینکه در استان به 320 عالم مستقر نیاز داریم، گفت: تاکنون بیش از 150 خانه عالم در استان گلستان ساخته شده است.

صادرات کالا از استان گلستان 66 درصد افزایش یافت

مدیر کل گمرکات استان گلستان گفت: صادرات کالا از استان گلستان در 8 ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل 66 درصد رشد داشته است.

مردم 110 روستای گلستان دسترسی به آب شرب ندارند

مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی گلستان گفت: در استان 110 روستا فاقد آب شرب هستند و باید با 23 تانکر آبرسانی شوند. ‌

270 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید در گلستان پرداخت شد

مدیرکل دفتر بازرسی استانداری گلستان گفت: تا پایان آبان امسال بیش از 270 میلیارد تومان در حوزه صنعت برای رونق تولید در گلستان پرداخت شد.

گلستان| 55 میلیارد تومان برای تکمیل سد نرماب اختصاص یافت

نماینده مردم شرق استان گلستان در مجلس شورای اسلامی گفت: امسال 55 میلیارد تومان برای تکمیل سد نرماب اختصاص یافته است.

12 دی حرکت تاریخی و ماندگار مردم شرق گلستان در آستانه پیروزی انقلاب اسلامی است

معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس با اشاره به اینکه یادواره شهدای واقعه تاریخی 12 دی شهرستان گنبدکاووس برگزار می‌شود، گفت: 12 دی از افتخارات مردم شرق استان گلستان و حرکت اثرگذار،تاریخی و ماندگا ...

برنامه تحکیم خانواده در 100 روستای استان گلستان اجرا می‌شود

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری گلستان گفت: برنامه تحکیم خانواده در 100 روستای استان گلستان اجرا می شود.