آخرین اخبار

برف و باران راه ارتباطی 120 روستای کهگیلویه و بویراحمد را قطع کرد

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کهگیلویه و بویراحمد گفت: به دلیل بارش برف و باران در چند روز اخیر راه ارتباطی 120 روستای این استان قطع شده است.

بارندگی به تأسیسات زیربنایی و کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد خسارت زد

مدیرکل بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد از وارد شدن خسارت به تأسیسات زیربنایی و کشاورزی استان به دلیل بارش‌های مداوم دو روز اخیر خبر داد و گفت: هنوز میزان دقیق این خسارات مشخص نیست.

دمای هوای شهر یاسوج به منفی 10 درجه می‌رسد

مدیرکل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد گفت: طبق بررسی های انجام شده دمای هوای شهر یاسوج به منفی 10 درجه می‌رسد.

کهگیلویه و بویراحمد| هنرستان شبانه‌روزی عشایر در شهرستان بویراحمد راه‌اندازی می‌شود‌

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش کهگیلویه وبویراحمد از راه‌اندازی هنرستان شبانه‌روزی عشایر در منطقه گنجه‌ای شهرستان بویراحمد در سال آینده خبر داد.

زیرساخت‌های خدمات‌رسانی در شهر یاسوج تقویت شود

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه شهر یاسوج مهاجرپذیرترین شهر استان است، گفت: تقویت خدمات‌رسانی متناسب با افزایش جمعیت شهری مستلزم ایجاد زیرساخت‌های مختلف از جمله معابر، فضای سبز و امکانات اق ...

کهگیلویه و بویراحمد| پروژه آبیاری نواری در 1200 هکتار از اراضی لیشتر گچساران اجرا می‌شود

رئیس جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد از اجرای پروژه آبیاری نواری در سطح 1200 هکتار از اراضی لیشتر گچساران خبر داد و گفت: انتظار می‌رود نماینده بهره‌برداران با رفع معارضات و موانع اجرایی، زمینه تکمیل ...

مردم کهگیلویه و بویراحمد شایسته خدمات شبانه‌روزی مسئولان هستند

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه مردم این استان در همه صحنه‌‌های این انقلاب از جمله انتخابات و راهپیمایی‌ها حضور فعال دارند، گفت: چنین مردمی شایسته خدمات شبانه‌روزی مسئولان هستند.

گازرسانی به 40 روستای کهگیلویه و بویراحمد در دهه فجر افتتاح می‌شود

مدیرعامل شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد گفت: هم‌اکنون عملیات گازرسانی به 180 روستای استان در حال انجام است که از این تعداد گازرسانی به بیش از 40 روستا در دهه فجر امسال افتتاح می‌شود.

مجتمع فرهنگی چند منظوره کهگیلویه و بویراحمد در شلمچه احداث می‌شود

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه استانداری از احداث مجتمع فرهنگی چندمنظوره ویژه استان در شلمچه حمایت می‌کند، گفت: دستگاه‌ها و نهادهای فرهنگی از جمله سپاه، آموزش و پرورش و ستاد عتبات عالیات ت ...

معاون ‌وزیر کشور‌: از عملکرد خودم و همه مدیران بابت محرومیت کهگیلویه و بویراحمد با ‌این همه ظرفیت خدادادی‌ متا ...

معاون اقتصادی وزیر کشور گفت: از عملکرد خودم و همه مدیران بابت محرومیت کهگیلویه و بویراحمد با ‌این همه ظرفیت خدادادی‌ متاسفم.

یاسوج| پروژه گازرسانی به دیشموک و قلعه‌رئیسی 70 درصد پیشرفت فیزیکی دارد

مدیرعامل شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد از پیشرفت 70 درصدی پروژه گازرسانی به دیشموک و قلعه‌رئیسی خبر داد و گفت: با بهره‌برداری این پروژه سالیانه از قطع حدود 17 هزار اصله درخت جلوگیری می‌شود.

2 فیلمنامه سینمایی از کهگیلویه و بویراحمد به جشنواره فیلم عمار راه یافت

سرپرست حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد از راهیابی 2 فیلمنامه سینمایی از استان به جشنواره فیلم عمار خبر داد.

محرومیت کهگیلویه و بویراحمد ناشی از فقر برنامه‌ریزی است

معاون اقتصادی وزیر کشور گفت: محرومیت کهگیلویه و بویراحمد بیش از اینکه ناشی از فقر اقتصادی باشد به خاطر فقر برنامه‌ریزی و ضعف مدیریت است.

سلامت آب روستایی کهگیلویه و بویراحمد مشکلی ندارد

مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی کهگیلویه و بویراحمد گفت: آب همه روستاهای استان به لحاظ میکروبی و شیمیایی دارای کیفیت استاندارد است.

عامل آتش‌ زدن مجسمه آریوبرزن یاسوج دستگیر شد

دادستان مرکز کهگیلویه و بویراحمد گفت: عامل آتش زدن مجسمه آریوبرزن یاسوج با پیگیری و تلاش مستمر سازمان اطلاعات سپاه استان شناسایی و دستگیر شد.

حق بیمه درمان‌ ایثارگران کهگیلویه و بویراحمد 6 ماه پرداخت نشده است

جامعه ایثارگری کهگیلویه و بویراحمد با ابراز گلایه از بیمه دی می‌گویند: بعد از گذشت 6 ماه از تحویل سند هنوز حق بیمه درمان‌مان پرداخت نشده است.

کهگیلویه و بویراحمد| شهرستان بویراحمد 65 هزار حاشیه‌نشین دارد

فرماندار بویراحمد گفت: این شهرستان دارای 65 هزار نفر حاشیه‌نشین است که در معرض آسیب‌های اجتماعی قرار دارند.

جلوی هرگونه سوءاستفاده اقتصادی از منابع طبیعی کهگیلویه و بویراحمد گرفته شود

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه باید جلوی هرگونه سوءاستفاده اقتصادی از منابع طبیعی گرفته شود، گفت: در برخی مناطق، مدیران در برابر فشارها و مسائل قومی و قبیله‌ای در حوزه منابع طبیعی کوتاه آم ...

کهگیلویه و بویراحمد| پروژه پمپاژ آب احمد غریب دنا برای تکمیل نیازمند 40 میلیارد ریال اعتبار است

رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه عامل اصلی تاخیر در اجرای پروژه پمپاژ آب احمد غریب کمبود اعتبار است، گفت: برای تکمیل این پروژه 40 میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

معاون اقتصادی وزیر کشور در یاسوج: نرخ بیکاری افزایش یافت

معاون امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزیر کشور با اشاره به اینکه میانگین نرخ بیکاری در تابستان امسال افزایش یافت، گفت: هم‌اکنون نرخ بیکاری به 12.2 درصد رسیده است.