آخرین اخبار

گمرک بوشهر مرز خروج دریایی کالای صادراتی سیمان مارگون است

روز گذشته استاندار کهگیلویه و بویراحمد در نشست صادرات غیر نفتی از آشفته بازار صادرات گلایه کرد که با واکنش گمرگ روبه‌رو شد.

فرمانداران و بخشداران کهگیلویه و بویراحمد غیرجانبدارانه انتخابات را برگزار کنند

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: فرمانداران و بخشداران موظف بوده غیرجانبدارانه، امانتدارانه و توسعه مدارانه انتخابات را مدیریت کنند

آتش زدن کاه و کلش مزارع در کهگیلویه و بویراحمد یک سال زندان دارد

رئیس جهاد کشاورزی شهرستان لنده گفت: سوزاندن بقایای گیاهی مطابق ماده 688 قانون مجازات اسلامی جرم بوده و فرد متخلف به جزای نقدی وحبس تا یک سال محکوم می‌شود.

باز پس گیری 32 هزار متر مربع از اراضی ملی از دست زمین خواران در کهگیلویه و بویراحمد

مدیرکل حفاظت محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد گفت: با اقدامات انجام شده 31 هزار و 836 متر مربع از زمین‌های ملی تصرف شده از دست زمین خواران بازپس گیری شد.

بی‌توجهی به اکو توریسم عشایری در کهگیلویه و بویراحمد؛ طرح تاب‌آوری اجتماعی اجرا می‌شود

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد از بی توجهی به اکو توریسم عشایری در استان انتقاد کرد و گفت: توریسم عشایر فرصتی برای رونق اشتغال است.

ارتفاع 10 متری برف در جاده «سی‌سخت - پادنای اصفهان» + فیلم

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کهگیلویه و بویراحمد از بازگشایی جاده «سی‌سخت - پادنای اصفهان» خبر داد و گفت: ارتفاع برف در این محور از یک تا 10 متر است.

دوره‌های آموزش خبرنگاری و تصویربرداری در یاسوج برگزار می‌شود

مدیر خانه مطبوعات کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری دوره‌های آموزش خبرنگاری و تصویربرداری در یاسوج خبر داد ‌و گفت: در پایان این دوره‌ها به شرکت‌کنندگان مدرک معتبر اعطاء می‌شود.

شرایط برای برگزاری مسابقات ورزشی در کهگیلویه و بویراحمد فراهم است

معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه شرایط لازم برای اجرای مسابقات مختلف در تمام رشته‌ها فراهم است، گفت: برای برگزاری هرگونه مسابقات ورزشی آمادگی داریم.