آخرین اخبار

مسئولان بسترهای لازم برای اقامه نماز در مدارس کردستان را فراهم کنند

نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: باید اقامه نماز در مدارس کردستان جدی گرفته شود چراکه سبب دوری انسان از فحشا و منکرات می‌شود.

کردستان| استعدادهای برتر ورزشی کشور شناسایی می‌شوند

مدیرکل آموزش‌های پایه و استعدادیابی وزارت ورزش و جوانان گفت: در دومین دوره المپیاد استعداد‌های برتر کشور افراد مستعد شناسایی می‌شوند.

مجاهدت‌های شهید بروجردی راهگشای امنیت آفرینی اکنون میهن اسلامی است

بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در بیانیه‌ای با گرامیداشت اول خرداد ماه سالروز شهادت سردار رشید اسلام شهید محمد بروجردی، آن شهید گرانقدر را الگویی ماندگار و مرجع برای نیروهای مسلح و پاسداران ا ...

مسئولان بر بازار و عرضه کالا در کردستان نظارت داشته باشند

نماینده ولی فقیه در استان کردستان با بیان اینکه مشکلات اقتصادی به مردم فشار می‌آورد، تاکید کرد: باید مسئولان جدی‌تر از گذشته بر بازار و عرضه کالا نظارت داشته باشند و نباید در این حوزه به مردم اجحاف شو ...

محور کرمانشاه به کردستان عصر امروز بازگشایی می‌شود

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه با اشاره به بارش برف بی‌سابقه در محور پاوه به سروآباد کردستان در 27 سال گذشته گفت: این محور عصر امروز بعد از 24 روز عملیات برف‌روبی بازگشایی می‌شود.

«گردنه تته» شهرستان سروآباد پس از 5 ماه بازگشایی شد

«گردنه تته» در مسیر ارتباطی بین استان‌های کردستان و کرمانشاه قرار دارد که به‌علت بارش سنگین برف و کولاک شدید از آذماه سال گذشته مسدود شده بود، پس از 5 ماه بازگشایی شد.

حزب دموکرات کردستان عراق : بارزانی نزدیک‌ترین فرد به ریاست اقلیم است

حزب دموکرات کردستان عراق، نچیروان بارزانی را نزدیک‌ترین فرد به ریاست اقلیم اعلام کرد.

حزب دموکرات کردستان عراق : بارزانی نزدیک‌ترین فرد به ریاست اقلیم است

حزب دموکرات کردستان عراق، نچیروان بارزانی را نزدیک‌ترین فرد به ریاست اقلیم اعلام کرد.