آخرین اخبار

لاریجانی مطرح کرد؛

ضربه واردات بی‌رویه به بخش تولید/ مشکلات فرودگاه قم پیگیری می‌شود

قم - رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: واردات بی رویه به بخش تولید ضربه وارد می‌کند و باید جلوی واردات کالاهایی که در کشور تولید می‌شوند، گرفته شود.

دعایی از سیره سیاسی یادگار امام می‌گوید

حاج احمدآقا درحضور دوستان درباره اجتهاد رهبری قسم یاد کرد

یکی دو روزی بعد از رحلت امام، یعنی درست زمانی که واکنش‌ها و تشکیک‌هایی ابراز می‌شد، حاج احمدآقا در جماران قرآن آورد و دست روی قرآن گذاشت و گفت: « به این قرآن قسم که نظر امام نسبت به اجتهاد آقای خامنه‌ ...

مصوبات چهلمین جلسه شورای اسلامی شهر

در چهلمین جلسه شورای اسلامی شهر قم پیشنهاد شهرداری در خصوص افزایش سهم ذی‌نفعان خدمات حمل و نقل اینترنتی مطرح شد که اعضا با آن مخالفت کردند.

امنیت اقتصادی زنان در دو رویکرد اسلامی و فمینیستی

ارمغان اقتصادی فمینیسم برای زنان!

فمینیست‌ها برای آنکه بتوانند زنان را برای اشتغال تمام‌وقت خارج از خانه ترغیب نمایند، باید هر گونه عاملی که موجب می‌شود زنان به خاطر آن از این امر صرف نظر کنند را برطرف کنند. از مهم‌ترین این عوامل مادر ...

شهرستانی زیبا در ارتفاعات ایران؛

بیجار مهد جاذبه های فرهنگی و گردشگری/ شهر برای نوروز آماده است

بیجار – دیار گروس در آستانه نوروز، میزبان مسافران و گردشگران مهد زیبایی های تاریخی و طبیعی است تا بهار این شهر در کنار لطافت هوا و جاذبه‌های زیبای گردشگری خود نمایی کند.

برگزاری نشست هماهنگی خدمات فرهنگی نوروز

نشست هماهنگی ارائه خدمات فرهنگی در مسجد اهل‌بیت(ع) قم برگزار شد.

مدیر پشتیبانی امور دام استان قم:

اقلام پروتئینی مورد نیاز مردم در شب عید تامین شده است

مدیر پشتیبانی امور دام استان قم گفت: اقلام پروتئینی مورد نیاز مردم در شب عید تامین شده و هیچ نگرانی در این خصوص وجود ندارد.

معاون سازمان مدیریت بحران:

حجم کمک‌های مردمی در هنگام وقوع زلزله در استان کرمانشاه بی‌سابقه بود

معاون امور آمادگی و مقابله سازمان مدیریت بحران گفت: حجم کمک‌های مردمی به جمعیت هلال احمر در هنگام وقوع زلزله در استان کرمانشاه بی‌سابقه بود.

فراز و فرود خاندان شیرازی + تصاویر

رهاورد مرجعیت خاندان شیرازی در طول 56 سال اخیر، موروثی کردن مرجعیت در تبار خویش، ایجاد حقد و کینه در اهل سنت نسبت به تشیع به دلیل افراط در حمله به معتقدات آنان و قدرت عجیب در سازش با کانون قدرت است.

در ایام نوروز صورت می‌گیرد؛

فعالیت ۷۰۰ اتوبوس و سواری در ناوگان حمل و نقل جاده‌ای قم

قم - مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان قم گفت: ۲۶۶ اتوبوس، ۲۳۵ مینی‌بوس و ۱۹۸ سواری کرایه‌ای در طرح نورزی قم فعال خواهند بود.

آیت الله سبحانی:

مردم در ایام نوروز از سفرهای غیر ضروری پرهیز کنند

قم - یکی از مراجع تقلید شیعیان با اشاره به آمار بالای تلفات در تصادف‌های جاده‌ای همزمان با ایام نوروز، گفت: بهتر است مردم در این ایام از انجام سفرهای غیر ضروری پرهیز کنند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم:

فعالیت‌های فرهنگی در حوزه دین باید مردمی و شبکه‌ای شود

قم - مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم بر ضرورت مردمی شدن و شبکه‌ای شدن فعالیت‌های فرهنگی حوزه دین تأکید کرد و خواستار تشکیل هیئت اندیشه‌ورز در این عرصه شد.

مدیر توسعه بازرگانی جهاد کشاورزی استان قم خبر داد

آغاز توزیع سیب و پرتقال در 35 غرفه

مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان قم از آغاز توزیع سیب و پرتقال در 26 غرفه جانمایی شده در سطح شهر قم و 9 غرفه در مراکز بخش های استان از امروز خبر داد.

انهدام 28 باند حرفه اي موادمخدر در قم/کشف 15 ميليارد تومان انواع کالاي قاچاق /مصالحه 13 هزار پرونده در مراکز م ...

فرمانده انتظامي استان با بيان اين که پليس قم توانسته روابط اجتماعي خود را با مردم تنظيم و شاهد همراهی بسیار خوب آن ها باشد، از مصالحه 13 هزار پرونده در دواير مشاوره پليس قم خبر داد.

با تشکیل ۷ کارگروه؛

۲۶۰ برنامه همزمان با نوروز در حرم حضرت معصومه(س) اجرا می‌شود

قم - معاون فرهنگی آستان مقدس حرم حضرت معصومه(س) گفت: ۷ کارگروه ویژه ایام نوروز در حوزه‌های مختلف در حرم مطهر تشکیل شده و حدود ۲۶۰ برنامه در این ایام اجرا می‌شود.

در آستانه نوروز؛

۱۶ قرارگاه پلیس در قم فعال شده است

قم - فرمانده انتظامی استان قم گفت: ۱۶ قرارگاه نوروزی پلیس در درون و برون شهر قم برای تأمین امنیت و آسایش مردم فعال شده است.

در ایام نوروز؛

۱۵۰ نمازخانه‌ در محورهای قم آماده خدمت به مسافران و زائران است

قم - مدیر ستاد اقامه نماز استان قم گفت: بیش از ۱۵۰ نمازخانه بین راهی برای زائران و مسافران نوروزی آماده اقامه نماز است.

همزمان با ایام نوروز؛

طرح آرامش بهاری در ۴۰ بقعه متبرکه قم برگزار می‌شود

قم - مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قم گفت: امسال طرح آرامش بهاری در ۴۰ بقعه متبرکه قم برگزار می‌شود و هزار خادم در کنار مبلغان به فعالیت‌های فرهنگی می‌پردازند.

عرضه دو هزار میلیارد ریال اوراق مشارکت برای احداث راه آهن

مبلغ دو هزار میلیارد ریال اوراق مشارکت ریالی در هفته پایانی اسفند ماه جاری به منظور تکمیل طرح احداث راه آهن سریع السیر تهران – قم – اصفهان از طریق فرابورس عرضه می شود.