آخرین اخبار

معاون وزیر راه و شهرسازی

ابلاغ قرارداد‌ خط‌آهن گرگان‌-مشهد به کنسرسیوم آستان قدس و شرکت چینی/تکمیل قطعه یک تهران-شمال تا آبان

مدیرعامل شرکت ساخت با بیان اینکه قطعه یک آزادراه تهران-شمال پایان آبان ۹۷ تکمیل می‌شود، گفت: در پروژه راه‌آهن گرگان-مشهد با برآورد ریلی ۱۰هزار میلیارد تومان و ۱۸.۲ میلیارد یوآن قرارداد با شرکت چینی که ...

بحران فکری در دنیای اسلامی

سیدحسین نصر، نماینده مهم جریان موسوم به سنت‌گرایی است که تبار آن به رنه گنون و فریتهوف شوان می‌رسد. او در فلسفه علم و تاریخ علم از استادان دانشگاه هاروارد و مکتب جورج سارتن بهره برده است. در فلسفه اسل ...

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین:

چهره‌های ماندگار آموزش‌وپرورش قزوین شناسایی و معرفی می‌شوند

قزوین- مدیرکل آموزش‌وپرورش استان قزوین گفت: به مناسبت روز معلم ضمن برگزاری۲۲ عنوان برنامه در تمامی مناطق آموزشی و تجلیل از معلمان، چهره‌های ماندگار فرهنگی را شناسایی می‌کنیم.

نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی:

فیلترینگ چاره کار نیست/ تیم اقتصادی دولت ضعیف است

قزوین- نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت: فیلترینگ چاره کار نیست و جواب نمی دهد اما باید با رعایت شفاف حقوق شهروندی زمینه تقویت پیام رسانهای داخلی را هم فراهم کنیم.

فرمانده انتظامی استان قزوین:

ناکامی ۲ قاچاقچی در انتقال ۴ کیلوگرم هروئین در قزوین

قزوین- ️ فرمانده انتظامی استان قزوین از کشف ۴ کیلوگرم مواد مخدر از نوع «هروئین» با دستگیری ۲ سوداگر مرگ در این استان خبر داد.

مدیرکل میراث فرهنگی استان قزوین:

تاریخ و هویت شهر قزوین را با تصمیم اشتباه زیر سوال نبریم

قزوین- مدیرکل میراث فرهنگی استان قزوین گفت: با تصمیمات اشتباه در مدیریت شهری و اجرای پروژه های شهری نباید تاریخ و هویت شهر قزوین را زیر سوال ببریم.

رئیس شورای اسلامی شهر قزوین:

افزایش۱۰دستگاه اتوبوس بااستانداردهای روز اروپا به ناوگان حمل‌ونقل

قزوین- رئیس شورای اسلامی شهر قزوین گفت: بزودی ۱۰ دستگاه اتوبوس با استاندارد های روز اروپا وارد ناوگان حمل و نقل عمومی خواهد شد.

به مناسبت آغاز هفته شوراها؛

ساخت کمربند سبز شرق قزوین آغاز شد

قزوین- عملیات احداث پروژه کمربندی سبز شرق قزوین، با اعتبار ۷۴۰ میلیارد ریال در قزوین آغاز شد.

مدیرکل دادگستری استان قزوین:

دستگاه قضایی از اجرای طرح پایگاههای فرهنگی در قزوین حمایت می کند

قزوین- مدیرکل دادگستری استان قزوین گفت: اجرای طرح پایگاه فرهنگی اجتماعی حرکتی ارزشمند در پیشگیری و کاهش آسیب‌های اجتماعی در استان است وبا استفاده از ظرفیت‌های دستگاه قضا از آن حمایت می کنیم.

مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان قزوین:

طرح ضیافت الهی در ۴۷ امامزاده و بقعه متبرکه قزوین برگزار می شود

قزوین- مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان قزوین گفت: به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان طرح ضیافت الهی در ۴۷ امامزاده و بقعه متبرکه قزوین برگزار می شود.

معاون صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین:

فعالیت کنسرسیوم صادرات انگور قزوین افزایش می یابد

قزوین- معاون صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین گفت: با افزایش فعالیت کنسرسیوم صادراتی خوشه فرآوری انگور قزوین در خارج از کشور ظرفیت های صادراتی را تقویت می کنیم.

استاندار قزوین:

مدیریت شهری بدنبال تحقق شهری توسعه یافته باشد

قزوین- استاندار قزوین گفت: مدیریت شهری قزوین با اجرای پروژه‌های خدماتی و انسان‌محور درایجاد شهری توسعه‌یافته وشاداب تلاش می‌کند.

شهردار قزوین:

افتتاح ۱۷ پروژه شهری در قزوین

قزوین- شهردار قزوین از افتتاح ۱۷ پروژه شهری با اعتبار ۱۰۰ میلیارد تومان در قزوین خبر داد.

معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین:

فرار از قانون مهمترین عامل افزایش وقوع جرم است

قزوین- معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین گفت: مهمترین عامل افزایش وقوع جرم در جامعه، فرار از قانون است که با فرهنگ سازی و آموزش باید از آن جلوگیری کنیم.

امام جمعه قزوین:

شوراها مشورت با جوانان را در اولویت قرار دهند

قزوین- نماینده ولی فقیه در استان قزوین با تأکید بر نقش مشورت در موفقیت کارها گفت: شوراها مشورت با جوانان را در اولویت قرار دهند.

استاندار قزوین:

شوراها به عنوان بازوی دولت باید با جدیت تقویت شوند

قزوین- استاندار قزوین گفت: شوراها به عنوان بازوان اجرایی دولت و نمایندگان مردم باید تقویت شوند تا کارها با سرعت بیشتری اجرایی شود.

نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی:

نوسازی بافت های فرسوده شهری و روستایی توسط شوراها جدی گرفته شود

قزوین- نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت: شوراهای شهری وروستایی با صدور مجوز رایگان و خدمات مناسب باید نوسازی بافت های فرسوده را جدی بگیرند

معاون عمرانی استانداری قزوین:

۱۵۶ میلیارد تومان ارزش افزوده به شهرداریهای اختصاص یافت

قزوین- معاون عمرانی استانداری قزوین گفت: در سال گذشته ۱۵۶ میلیارد تومان از اعتبارات ارزش افزوده به شهرداری های استان قزوین اختصاص یافت تا در امور عمرانی هزینه شود.

رئیس شورای استان قزوین:

شوراها در دو دهه گذشته همچنان ضعیف مانده اند

قزوین- رئیس شورای استان قزوین گفت: با گذشت دو دهه از عمر شوراهای اسلامی شهرها و روستاهاهیچ گامی برای تقویت این نهاد برداشته نشده و با قوانین دست و پاگیر در تضعیف این نهاد حرکت شده است.

مرکز فرماندهی متمرکز کنترل عملیات ۱۱۰ در قزوین افتتاح شد

قزوین- در مراسمی با حضور سردار ساجدی نیا معاون عملیات نیروی انتظامی مرکز فرماندهی متمرکز کنترل عملیات ۱۱۰ در قزوین افتتاح شد