آخرین اخبار

معاون آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی:کاهش شوری خاک نتیجه زهکشی مناسب در دشت الله آباد است

معاون آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی بیان کرد: در حال حاضر شاهد کاهش شوری در دشت هستیم که این کاهش شوری خاک نتیجه زهکشی مناسب در دشت الله آباد است.

امام جمعه قزوین: گدایی سیاسی آمریکا قدرت بلامنازع ایران نشان داد / سفر نخست وزیر ژاپن هیچ اهمیتی برای ملت نداش ...

‌امام جمعه قزوین گفت: ملت ایران به خوبی متوجه است زمانی که آمریکا به گدایی سیاسی مبتلا می‌شود مجبور است از نخست وزیر ژاپن برای درمان استیصال و درمان خود در برابر قدرت جمهوری اسلامی استفاده کند.

معاون سیاسی وزارت کشور: دشمن ‌نمی‌تواند با فشار اقتصادی بر ایران مسلط شود

معاون سیاسی وزارت کشور گفت: اتحاد مردم ایران حتی با وجود مشکلات متعدد در بخش های مختلف اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی مثل سابق وجود دارد و دشمن بداند نمی‌تواند با فشار اقتصادی به ایران مسلط شود.

قزوین| دهیاران نسبت به نصب بنرهای هشداردهنده در جاده‌های روستایی اقدام کنند

رئیس پلیس راه استان قزوین گفت: در راستای کاهش کاهش تصادفات و تلفات جاده‌ای می‌توان موضوعاتی همچون هشدار سرعت، استفاده از تلفن همراه هنگام رانندگی و همچنین سرعت مطمئن در طول جاده را در قالب نصب بنرهای ...

چهارمین مرحله اردوی تدارکاتی تیم ملی هاکی بانوان ایران در قزوین

چهارمین مرحله اردوی آماده سازی و تدارکاتی تیم ملی هاکی بانوان ایران از روز چهارشنبه یکم خردادماه در قزوین آغاز می‌شود.

قزوین| فراگیری احکام دینی باید در کنار تعلیم و تربیت در مدارس مورد توجه قرار گیرد

مدیرکل آموزش و پرورش قزوین گفت: فراگیری معنویت و احکام دینی باید در کنار کسب مهارت و ارتقا علم و دانش مورد توجه قرار گیرد که نیازمند ایجاد فضایی متناسب با این موارد برای دانش‌اموزان در مدارس است.

قزوین| قرآن کریم بستر نجات از گرفتاری به کفر و نفاق است

امام جمعه و نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین گفت: انسان در مرز نفاق، کفر و بصیرت قرار دارد و اگر به قرآن پناه نبریم شاید در مسیر انحطاط و سقوط قرار بگیریم. بستر نجات از گرفتاری و سقوط، انس با قرآن کریم ...