آخرین اخبار

از اهداف اصلی سپاه فجر اعلام شد

توسعه و تجهیز مجتمع‌های فرهنگی و درمانی فارس

شیراز-ذاکر- فرمانده سپاه فجر فارس توسعه و تجهیز مجتمع‌های فرهنگی و درمانی این استان را از اهداف اصلی این سپاه اعلام کرد.

رئیس شورای اسلامی شهر شیراز عنوان کرد

چشم‌پوشی از درآمدهای مقطعی برای ایجاد رونق پایدار

شیراز-ذاکر-رئیس شورای اسلامی شهر شیراز با اشاره به تخفیفات مصوب برای احداث اماکن گردشگری در شیراز گفت: تخفیفات در نظر گرفته شده چشم‌پوشی از درآمد کوتاه‌مدت برای دستیابی به رونق اقتصادی پایدار است.

با حضور مسؤولان 22 کمیته اجرایی صورت گرفت

تشریح برنامه‌های سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمنداسلامی در فرمانداری شیراز

شیراز-ذاکر-امروز برنامه‌های ستاد هماهنگی سی‌وهشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران با حضور مسؤولان 22 کمیته اجرایی در فرمانداری شیراز تشریح شد.

در شیراز مطرح شد:

جذب ۳۰ میلیارد ریال کمک خیرین به کتابخانه‌های عمومی فارس

در سال جاری حدود ۳۰ میلیارد ریال کمک خیرین به کتابخانه های عمومی فارس جذب شده است.

عایق بندی پشت بام 960 مدرسه در فارس

شیراز- ذاکر- مدیر کل نوسازی مدارس فارس گفت: امسال پشت بام 960 مدرسه با مساحت 500 هزار مترمربع عایق بندی (ایزوگام) می شود.

شیرازی ها، قهرمان رقابت های تیر و کمان جوانان فارس شدند

شیراز- ذاکر- کمانداران شیرازی در رقابت ها تیرو کمان جوانان فارس تمام سکوها را به خود اختصاص دادند.

میزان طلاق در استان فارس کاهش یافت

شیراز- ذاکر- معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان فارس گفت: در 9 ماه امسال هشت هزار و 279 فقره پرونده طلاق به محاکم خانواده این استان وارد شد که این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال 94 بیا ...

فرمانده انتظامی فارس: ربایندگان پسر13 ساله در شیراز دستگیر شدند

شیراز- ذاکر- فرمانده انتظامی استان فارس گفت: ربایندگان پسر 13 ساله که اواخر آذرماه امسال اقدام به ربودن این کودک در مسیر مدرسه کرده بودند، دستگیر شدند.

عضو شورای شهر شیراز:

وجود پارازیت در شیراز مصداق نشر اکاذیب است

شیراز – عضو شورای شهر شیراز گفت: وجود پارازیت و بیماری زا بودن ان مصداق نشر اکاذیب و شایعه است که دستگاه قضایی باید با مسئولین ان برخورد قانونی کند.

در نگارخانه وصال شیراز؛

عکس ها«گنجینه دارالسلام» شد/ اینجاعکاسی شکارلحظه های زندگی نیست

مستند تصویری تاریخی ترین گورستان فارس در مجموعه عکس های علی محمد ذاکری با عنوان «گنجینه دارالسلام» در نگارخانه وصال به نمایش گذاشته شد.

واگذاری همه امور به دولت و به حاشیه راندن تشکل های مردم نهاد اشتباه است

شیراز- ذاکر- مشاور وزیر و معاون امور سازمان های مردم نهاد مرکز اجتماعی و فرهنگی وزارت کشور گفت: واگذاری همه امور به دولت و به حاشیه راندن تشکل های مردم نهاد یک اشتباه فاحش است که در برخی از دوران ها ت ...

استاندار فارس:

نقادان به بهانه نقد با احساسات مردم کاسبی و تجارت نکنند

شیراز- ذاکر- استاندار فارس با اشاره به انتشار برخی مطالب در فضای مجازی به بهانه نقد گفت: نقد خوب است و نقد منصفانه جایگاهی ویژه دارد لیکن کسانی که قلم به دست دارند و به دنبال نقد هستند به این بهانه با ...

عملیات آب رسانی به شهرک صنعتی مُهر به پایان رسید

شیراز- ذاکر- معاون فنی شرکت شهرک های صنعتی استان فارس گفت: عملیات آب رسانی به شهرک صنعتی شهرستان مُهر با هزینه ای افزون بر 6 میلیارد به انجام رسید.

شیراز شایستگی پیوستن به شبکه شهرهای خلاق را دارد

شیراز- ذاکر- سازمان علمی، فرهنگی و تربیتی ملل متحد یا یونسکو با هدف ترویج همکاری های بین المللی بین شهرهای عضو این سازمان و تسهیل سرمایه گذاری در حوزه خلاقیت به عنوان راهبر و توانمند‌ساز توسعه شهری پا ...

وزیر فرهنگ و ارشاد، با ساخت موزه هنرهای معاصر در شیراز موافقت کرد

شیراز- ذاکر- روابط عمومی بنیاد نخبگان استان فارس اعلام کرد: سید رضا صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در سفر روز بیست و سوم دی ماه جاری به شیراز، با ساخت موزه هنرهای معاصر در شیراز موافقت کرد.

11 انتصاب جدید در فارس انجام شد

شیراز- ذاکر- استاندار فارس با صدور احکامی چهار معاون فرماندار و هفت بخشدار این استان را منصوب کرد.

تیم مرودشت در پایان دور رفت لیگ برتر هندبال آقایان کشور هفتم شد

شیراز- ذاکر- تیم نوین قطره مرودشت در پایان دور رفت رقابت های لیگ برتر هندبال مردان کشور در رده هفتم جدول قرار گرفت.

پیام تشکر فرماندار شیراز از مردم جهت قدردانی مردم و گرامی داشت ارتحال آیت اله هاشمی رفسنجانی

شیراز- ذاکر- دکتر عالیشوندی فرماندار شیراز در پیامی از حضور بی نظیر و قدرشناسانه مردم فهیم و مومن شیراز در بزرگداشت ارتحال حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی تشکر کردند.

دولت برای توسعه خدمات سلامت عزم جدی دارد

شیراز - ذاکر- قائم مقام وزیر بهداشت و درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه دولت برای توسعه خدمات سلامت عزم جدی دارد گفت : راه اندازی بیمارستان های جدید ، توجه به خدمات پیشگیرانه در طرح تحول سلامت و توسعه ...

هویت بخشی یکی از رسالت های اصحاب فرهنگ و هنر است

شیراز- ذاکر- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از توجه به منافع معرفتی، معنوی و اخلاقی به عنوان ویژگی فعالیت های فرهنگی مطلوب در جامعه یاد کرد و گفت: هویت بخشی و انسجام آفرینی از رسالت های اصحاب فرهنگ و هنر ا ...