آخرین اخبار

بهره‌مندی 16 هزار مددجوی فارس از آموزش‌های فنی‌وحرفه‌ای

شیراز- ذاکرنیوز- از ابتدای امسال تاکنون، 16هزار مددجوی کمیته امداد فارس با مهارت‌های لازم برای اشتغال آشنا شدند.

معاون محیط زیست فارس:

سالانه ۵ هزار تن زباله بیمارستانی داریم که ۴ هزار تن بی خطر سازی می شود اما همان ۱ هزار تن بسیار خطرناک است.

شیراز- ذاکرنیوز- جعفری نژاد تاکید کرد: پسماندها مهمترین عامل از بین برنده خاک است که از ۱۰۲ شهر استان تنها شیراز است که دفن بهداشتی داریم در حالیکه پسماند مهمترین عامل از بین برنده خاک است.

مدیرکل ورزش و جوانان فارس خبر داد

رتبه نخست فارس در جذب مشارکت خیران در امر ورزش

شیراز- ذاکرنیوز- مدیرکل ورزش و جوانان فارس گفت: در سال‌های 94 و 95 استان فارس رتبه نخست کشور را در جذب مشارکت خیران به خود اختصاص داده است.

مردم خیالشان از برخی صندوق های قرض الحسنه راحت باشد

شیراز- ذاکرنیوز- مدیرعامل سازمان اقتصاد اسلامی ایران می گوید :‌نظارت شدیدی بر عملکرد صندوق های قرض الحسنه ای که از این سازمان مجوز دارند اعمال می شود و مردم با خیال راحت با این موسسات همکاری کنند.

راه دسترسی به شهر صدرا و ناوگان حمل و نقل عمومی ضروری ترین کار برای این شهر است

شیراز- ذاکرنیوز- شهردار شهر صدرا گفت: ایجاد راه دسترسی بیشتر به صدرا و افزایش خودروهای حمل و نقل عمومی از ضروری ترین کارهایی است که برای ایجاد رفاه عمومی و توسعه این شهر لازم است انجام شود.

ممنوعیت تردد خودروهای پلاک دولتی در ساعت های غیراداری در فارس

شیراز- ذاکرنیوز- رئیس پلیس راهور استان فارس گفت: تردد خودروهای پلاک دولتی خارج از ساعت های اداری و در روزهای تعطیل بدون داشتن حکم ماموریت و برگ تردد ممنوع است.

آیت‌الله حائری شیرازی از بیمارستان نمازی شیراز مرخص شد

شیراز - ذاکرنیوز - آیت‌الله محی‌الدین حائری امام جمعه سابق شیراز و نماینده اسبق استان فارس درمجلس خبرگان رهبری با نظر پزشکان از بیمارستان نمازی شیراز مرخص و به قم اعزام شد.

تاکید وزیر ورزش و جوانان بر حمایت از ورزش فارس

شیراز- ذاکرنیوز- مدیرکل ورزش و جوانان فارس گفت: مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در نشستی با اسماعیل تبادار استاندار فارس بر حمایت از ورزش این استان و به ویژه تیم های فوتبال تاکید کرد.

پنج بازیکن از فارس در ترکیب نهایی تیم ملی فوتبال نابینایان قرار گرفتند

شیراز- ذاکرنیوز- رئیس هیات ورزش نابینایان و کم بینایان فارس گفت: از سوی سرمربی تیم ملی، پنج بازیکن از فارس در ترکیب نهایی تیم ملی فوتبال پنج نفره نابینایان برای شرکت در مسابقات آسیایی قرار گرفتند.

معاون استاندار فارس:

تقویت سازمان های مردم نهاد به عنوان بازوان قدرتمند دولت ضروری است

شیراز-ذاکرنیوز- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار فارس گفت: تقویت سازمان های مردم نهاد (سمن ها) در عرصه های مختلف به عنوان بازوان قدرتمند دولت برای حل مشکلات موجود، ضروری و بسیار حائز اهمیت است.

پژوهش های دانشگاهی و آبی که از آن ها گرم نمی شود

شیراز - ذاکرنیوز - هر سال هفته ای در آذر ماه و در تقویم ملی به عنوان هفته پژوهش نامگذاری شده است و در مراسمی که به همین مناسبت برگزار و از پژوهشگران برتر تجلیل می شود ، هر چند بارها بر لزوم کاربردی شد ...

فرمانده سابق انتظامی فارس:

جای شهدای حرم در حماسه پایان داعش خالی است

شیراز- ذاکرنیوز- فرمانده سابق انتظامی استان فارس گفت:در پایان عمر داعش و این مناسبت خجسته،جای شهدای مدافعین حرم که این حماسه را رقم زدند، خالی است.

داریوش کشاورز:

من و خواب خوش مسئولان

شیراز- ذاکرنیوز- زنگ تلفن همراهم به صدا در آمد و پاسخ دادم.- الو سلام بفرماييد.- سلام. آقاى داريوش كشاورز؟- بله بفرماييد؛ خودم هستم.- من ... فرماندار شهرستان ... هستم و بقیه ماجرا...

گزارش تصویری حامیان کتاب

شیراز- ذاکرنیوز- نمایشگاه کتاب فارس - شیراز

نماینده ولی فقیه درفارس:

نباید با فضای مجازی مقابله کرد

شیراز- ذاکرنیوز- نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز اعلام کرد:‌اگر امروزنتوانیم از فضای مجازی برای ترویج اهداف دین مبین و نظام اسلامی بهره کافی ببریم در آینده دچار خسران می‌شویم؛ بنابرای ...

استاندار:

سهم اقتصاد فارس از معادن استان باید افزایش یابد

شیراز- ذاکرنیوز- استاندار فارس، سهم یک درصدی اقتصاد این استان از معادن را بسیار اندک دانست و گفت: باید با تدوین نقشه راه مناسب و تقویت برنامه های پیشین در حوزه معادن استان، در جهت افزایش این سهم حرکت ...

برگزاری نمایشگاهها می تواند ابزار خوبی برای توسعه فرهنگ و گردشگری باشد

شیراز- ذاکرنیوز- محمد امین مودت کارشناس اقتصادی گفت: اگر به نمایشگاه به عنوان یک ابزار نگاه شود می تواند کارایی خوبی برای توسعه فرهنگ، گردشگری و حتی اقتصاد باشد.

بر اساس ارزیابی رگولاتوری درشش ماه دوم سال 95 رخ داد:

آسیاتک برترین اپراتور ارتباطات ثابت در استفاده ازظرفیت های تولید داخل

شیراز- ذاکرنیوز- شرکت آسیاتک که در ارزیابی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منتهی به سال 1395 به رتبه برتر اپراتور ارتباطات ثابت کشور دست یافته بود، در ارزیابی شش ماهه دوم سال 95 نیز موفق به اخد ...

بالا بردن فرهنگ کتابخوانی بهره مندیهای مثبتی را برای جامعه در برخواهد داشت

شیراز- ذاکرنیوز- سیدمحمدلطیف حسن پور گفت: اگر بتوانیم فرهنگ کتابخوانی را در جامعه گسترش دهیم بهره مندیهای مثبت بیشتری را در نظامهای مختلف اجتماعی خواهیم داشت.

نوذر امامی عضو شورای شهر شیراز:

یکی از نیازهای اساسی جامعه آگاهی و اطلاع داشتن از حقوق خود است

شیراز- ذاکرنیوز- نوذر امامی گفت: یکی از نیازهای اساسی مردم و جامعه آگاهی و اطلاع داشتن از حقوق خود است که این مهم با گسترش فرهنگ مطالعه و کتابخوانی قراهم می شود.