آخرین اخبار

سردار باقرزاده:

یادواره شهدا به میان مردم بیاید/ فوتبالیست های خاطی پاسخ دهند

شیراز _ مشاور عالی رئیس کل ستاد کل نیروهای مسلح گفت: یادواره های شهدا باید از حالت همیشگی و از مساجد خارج و به میان مردم بیاید و اشکالی ندارد که در آرامگاه سعدی برگزار شود.

معتادان با استفاده از پوشش بیمه ای داروی ترک اعتیاد دریافت می کنند

شیراز- ذاکرنیوز- جانشین رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: دستور بیمه دارویی معتادان از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به مراکز دانشگاهی ابلاغ شده است و از این پس معتادان می توانند با ارائه دفت ...

نماینده مجلس:

برنامه های هاشمی به بهبود کیفیت خدمات در حوزه سلامت کمک کرد

شیراز- ذاکرنیوز- نماینده مردم شهرستان فسا در مجلس شواری اسلامی با اشاره به معرفی سید حسن قاضی زاده هاشمی به عنوان وزیر پیشنهادی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کابینه دوازدهم، گفت: اقدامات هاشمی در ...

فارس در مسابقات بدمینتون نونهالان پسر کشور، سوم شد

شیراز - ذاکرنیوز- مربی تیم بدمینتون فارس گفت: نونهالان پسر فارس در مسابقات کشوری که در کرمان برگزار شد به مقام سوم دست یافتند.

رئیس پلیس فتا فارس:

80 درصد جرایم در فضای مجازی بر اثر سهل انگاری شهروندان رخ می دهد

شیراز- ذاکرنیوز- رئیس پلیس فتا استان فارس، با اشاره به اینکه جرائم فضای مجازی در این استان 38 درصد افزایش یافته است، گفت: تشکیل 80 درصد پرونده های مرتبط با جرایم فضای مجازی بر اثر سهل انگاری شهروندان ...

استاندارفارس:بیان اقدامات درهفته دولت مطابق واقعیت باشد

شیراز- ذاکرنیوز- استاندار فارس گفت:‌تبلیغات و بیان اقدامات در هفته دولت باید دقیقا متناسب با واقعیت و اخبار بیان شود و اطلاعاتی که مدیران می دهند درست و دقیق باشد و از بزرگ نمایی خودداری شود.

نگاه مثبت نمایندگان فارس به کابینه دوازدهم

شیراز- ذاکرنیوز- رئیس جمهوری هفدهم مرداد 96 نام 17 نفر از وزیران پیشنهادی کابینه دوازدهم را به مجلس شورای اسلامی معرفی کرد؛ برخی نمایندگان فارس در خانه ملت نیز اعلام کردند دیدگاه مثبتی نسبت به وزیران ...

کشف یک تن چوب جنگلی قاچاق درشهرستان کازرون

شیراز- ذاکرنیوز- فرمانده انتظامی شهرستان کازرون اعلام کرد:‌ یک قاچاقچی محصولات جنگلی در این شهرستان دستگیر شد که از وی یک تن چوب قاچاق به دست آمد.

شاخص ارزیابی مدیران دولتی، میزان فعالیت آنها در توسعه بخش خصوصی باشد

شیراز- ذاکرنیوز- استاندار فارس، با اشاره به ضرورت فعال شدن بخش خصوصی در امور مختلف گفت: برای تحقق این امر باید مهمترین شاخص ارزیابی مدیران دولتی را این قرار دهیم که چه میزان در توسعه بخش خصوصی حوزه ما ...

نماینده مجلس: تغییرات کابینه دوازدهم قابل قبول است

شیراز- ذاکرنیوز- نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به اعلام اسامی وزرای پیشنهادی به مجلس شورای اسلامی گفت: تغییرات اعمال شده برای کابینه دولت دوازدهم قابل قبول است.

صادرات 6 میلیون دلاری گیاهان دارویی از استان فارس

شیراز- ذاکرنیوز- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان فارس گفت: 114 تن انواع گیاهان دارویی به ارزش 6 میلیون دلار پارسال از گمرک این استان به خارج کشور صادر شد.

معاون ستاد مبارزه با مواد مخدر:

300 تن انواع مواد مخدر در چهارماه نخست سال 96 در کشور کشف شد

شیراز- ذاکرنیوز- معاون مقابله با عرضه و امور بین الملل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: در چهار ماه نخست سال 96 حدود 300 تن انواع مواد مخدر در کشور کشف شد که در مقایسه با مدت مشابه سال 95 بیانگر 11و 2 ده ...

نماینده مجلس: وزیران پیشنهادی با تجربه و تاثیرگذارند

شیراز- ذاکرنیوز- نماینده مردم شهرستان سپیدان در مجلس شورای اسلامی گفت: افرادی که رئیس جمهوری به عنوان وزیران پیشنهادی برای کابینه دوازدهم معرفی کرده است، با تجربه، توانمند و تاثیرگذار هستند.

نویسنده معاصر: دولت دوازدهم به صدور مجوز نشر کتاب شتاب بخشد

شیراز- ذاکرنیوز- امین فقیری پژوهشگر و نویسنده معاصر گفت: انتظار است که دولت دوازدهم به صدور مجوز نشر کتاب شتاب بخشد و موانع فراروی اعتلای هنر موسیقی را از میان بردارد.

فراخوان رسانه ها به معرفی توانمندی های تشکل های اجتماعی به مردم

شیراز- ذاکرنیوز - مدیرکل دفتر اجتماعی و فرهنگی استانداری فارس با اشاره به نامگذاری 22 مردادماه در تقویم رسمی کشور به نام روز تشکل ها و مشارکت اجتماعی، از رسانه ها خواست در معرفی تشکل های استان و توانم ...

فرمانده انتظامی فارس: خبرنگاران به افزایش احساس امنیت در جامعه کمک کنند

شیراز- ذاکرنیوز- فرمانده انتظامی فارس گفت: ایفای نقش رسانه ها آنها را به اثرگذارترین عامل نظم و امنیت اجتماعی، وفاق، همبستگی و مشارکت مردمی تبدیل کرده و خبرنگاران باید اخبار پلیس را به نحوی منتشر کنند ...

سنجش سلامت بیش از 36 هزار نوآموز در 72 پایگاه در فارس

شیراز- ذاکرنیوز- رئیس آموزش و پرورش استثنایی فارس اعلام کرد:‌ سنجش سلامت بیش از 36 هزار نوآموز فارسی در 72 پایگاه استان انجام شد و این طرح ادامه دارد.

به دام افتادن افعی 1.5 متری در شهرستان فسا / رها سازی در طبیعت

شیراز - ذاکرنیوز - یک شهروند دوستدار محیط زیست در شهرستان فسا پس از به دام انداختن افعی 1.5 متری آن را تحویل آتش نشانی فسا داد تا با رعایت موازین زیست محیطی در طبیعت این شهرستان رها سازی شود.

سپاه فجر فارس طرح ارتقای امنیت محلات را اجرا می کند

شیراز- ذاکرنیوز- فرمانده سپاه فجر استان فارس گفت: این نهاد طرح ارتقای امنیت محلات را با هم افزایی و هماهنگی بسیج و نیروی انتظامی استان اجرا می کند.

عضو شورای شهر شیراز:

6 هزار اصله درخت به دلیل جانمایی اشتباه یک طرح در شیراز قطع شد

شیراز- ذاکرنیوز- نائب رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر شیراز گفت: 6 هزار اصله درخت به دلیل جانمایی اشتباه یک پروژه شهری در این کلانشهر قطع شد و در این زمینه مسئولان اجرای طرح باید پاسخگو باشد.