آخرین اخبار

مدیرعامل شهرک های صنعتی فارس:

سرمایه گذاران در شهرک صنعتی مُهر از مشوق های ویژه بهره مند می شوند

شیراز- ذاکرنیوز- رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی فارس گفت: سرمایه گذاران در شهرک صنعتی شهرستان مُهر در زمینه قیمت واگذاری زمین و بهای حق انتفاع از مشوق های ویژه بهره مند می شوند.

ابتکار بانوی جوان شیرازی برای بازیافت فلزات گرانبها از پسماندهای الکترونیکی

شیراز- ذاکرنیوز- با پیشرفت روزافزون فناوری اطلاعات و عرضه رایانه ها و ابزارآلات الکترونیکی پیشرفته، خروج این اقلام از چرخه مصرف را شتاب بخشیده است؛ در این میان یک بانوی شیرازی راهکاری را برای بازیافت ...

هفته تربیت‌بدنی در شهرستان‌های فارس

شیراز- ذاکرنیوز- برگزاری کارگاه آموزشی تغذیه و ورزش در فیروزآباد، تقدیر از برترین‌های اخلاق ژیمناستیک در جهرم و غیره اخبار هفته تربیت‌بدنی و ورزش در شهرستان‌های فارس است.

الزام فراگيری استاندارد درك آن است/ 90 درصد بودجه دولت صرف امور جاری می شود

شیراز- ذاکرنیوز-نماينده‌ مردم شيراز در مجلس شورای اسلامی معتقد است كه مهمترين ركن حاكميت سياسی مقبوليت قانون است لذا براي فراگيری استاندارد در ابعاد مختلف زندگی، ابتدا بايد لزوم آن از سوی آحاد جامعه د ...

معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده:

30 درصد از پست های مدیریتی در دولت دوازدهم به بانوان واگذار می شود

شیراز- ذاکرنیوز- معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده گفت: دولت دوازدهم به طور جدی به الگوی واگذاری 30 درصد از پست های مدیریتی به بانوان پایبند است و در همین دولت این امر محقق می شود.

استاندار فارس: برای افزایش سهم مدیریتی بانوان در جامعه تلاش خواهم کرد

شیراز- ذاکرنیوز- استاندار فارس با بیان اینکه مطالبه سهم بانوان در امور مدیریتی جامعه یک مطالبه به حق است، گفت: برای تحقق این مطالبه تلاش می کنم و برای نقش آفرینی زنان می کوشیم بیش از گذشته شرایط را فر ...

صرامی اعلام کرد:

استان فارس از جمله استانهای موفق در بحث مبارزه با مواد مخدر بوده است

شیراز - ذاکرنیوز- مدیرکل دفتر تحقیقات و آموزش ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور گفت: با توجه به تلاشهای گسترده مبارزه با مواد مخدر، فارس در ردیف استانهای موفق است.

مهندس علی اکبری:

کسانی که تا دیروز خمس و زکات می دادند امروز در صف کمیته امداد هستند

شیراز-ذاکرنیوز- مهندس علی اکبری نماینده مردم شیراز در مجلس در همایش بحران آب شیراز گفت: متاسفانه بسیاری از کشاورزان که تادیروز خمس و زکات پرداخت می کردند به دلیل مدیریت ناکارآمد در حوزه آب، بیکار شده ...

دعاوی مربوط به آب در فارس20 درصد افزایش داشته است

شیراز-ذاکرنیوز- رئیس کل دادگستری استان فارس گفت: دعاوی مربوط به آب طی سه سال گذشته 20 درصد افزایش داشته است.

معاون قوه قضائیه مطرح کرد:

فوری ترین اقدام برای پیشگیری از ادامه بحران آب پلمپ چاههای غیر مجاز است

شیراز- ذاکرنیوز- معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه گفت: از میان دهها اقدام لازم و مهم برای پیشگیری از ادامه بحران آب، یکی از فوری ترین ها نیاز به پلمپ چاهای غیر مجاز است.

استاندار فترس:

حل معضل بحران کم آبی با روشهای علمی و کاربردی امکان پذیر است

شیراز – ذاکرنیوز استاندار فارس گفت: ۷۹ درصد از آب مصرفی استان فارس از منابع زیر زمینی است که می بایست با ارائه راهکارهای علمی و کاربردی از ادامه این روند جلوگیری کرد.

20 درصد انرژی مصرفی موسسات دولتی و عمومی باید از انرژی های تجدید پذیر تامین شود

شیراز - ذاکرنیوز - مدیر عامل شرکت برق منطقه ای فارس با بیان اینکه 20 درصد از انرژی مصرفی موسسات دولتی و عمومی باید از انرژی های تجدید پذیر تامین شود گفت : این تصمیم بر اساس قانون و مصوبه دولت اجرا می ...

توانمندسازی کارشناسان آموزش و پرورش در حوزه پیشگیری اولیه از اعتیاد در شیراز برگزار می شود

شیراز- ذاکرنیوز- دبير شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان فارس گفت: برای اولین بار کارگاه آموزش مربی و طرح توانمندسازی پشگیری اولیه از اعتیاد ویژه کارشناسان آموزش و پرورش استان فارس، در شهر شیراز ...

ورود رسمی برترين اپراتور ارتباطات ثابت به بورس اوراق بهادار تهران

شیراز- ذاکرنیوز- شرکت انتقال داده های آسیاتک که در آخرين ارزیابی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کشور رتبه اپراتور برتر ارتباطات ثابت را کسب کرده است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس:

اندیشه‌های اخلاق‌مدارنه‌ در ایجاد صلح و آرامش جهانی موثر هستند

شیراز- ذاکرنیوز-رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس اظهار کرد: «اندیشه‌هایی که بر مبنای وحی الهی و اخلاق مدارنه‌تر باشند در ایجاد صلح و آرامش جهانی موثر هستند.

پوشش راه‌های فارس با هزار راهدار در زمستان

شیراز- ذاکرنیوز-معاون راهداری اداره كل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای فارس گفت: بيش از هزار 50 راهدار در عمليات راهداری زمستانی، جاده‌های فارس را نظارت خواهند كرد.

سرهنگ یوسف ملک زاده سرپرست پلیس امنیت عمومی فارس:

خروج ومسافرت زیارتی زوار ایرانی به عراق فقط با گذرنامه وگرفتن ویزا از‌مبادی رسمی وقانونی امکان پذیر خواهدبود ...

شیراز- ذاکرنیوز- براساس تفاهم نامه جمهوری اسلامی ایران‌با کشورعراق سفر زائران ایرانی بدون داشتن گذرنامه وویزا امکان پذیر‌نیست.

نماینده مجلس: آزادراه شیراز-اصفهان، آباده را به حاشیه نخواهد برد

شیراز- ذاکرنیوز- نماینده مردم آباده، بوانات و خرمبید در مجلس شورای اسلامی گفت: بر خلاف برخی دیدگاه ها، بهره برداری از آزادراه شیراز – اصفهان شهرستان آباده را به حاشیه نخواهد برد.

فوتبال دسته دوم کشور / قشقایی شیراز و گل ابریشم تهران امتیازها را تقسیم کردند

شیراز- ذاکرنیوز- تیم های قشقایی شیراز و گل ابریشم تهران در هفته ششم رقابت های فوتبال دسته دوم کشور امتیازها را بین خود تقسیم کردند.

رئیس پژوهشکده قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی خواستار شد:

بازگرداندن فرهنگ ایرانی اسلامی به جایگاه واقعی، اولویت اصلی فعالیت‌های فرهنگی

شیراز-ذاکرنیوز-رئیس پژوهشکده قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی اظهار کرد: ماموریت و اولویت اصلی تمام فعالیت‌های فرهنگی در دانشگاه باید در بازگرداندن فرهنگ ایرانی اسلامی به جایگاه واقعی و در راستای فرهنگ ...