آخرین اخبار

دادستان زاهدان:

پرونده «نصیر بامری» برای صدور رای به دادگاه انقلاب ارسال می‌شود

زاهدان - دادستان عمومی و انقلاب زاهدان گفت: شاید تا ظرف یک ماه آینده کیفرخواست پرونده نصیر بامری، قاچاقچی بین‌المللی صادر و پرونده برای صدور رای به دادگاه انقلاب ارسال شود.

رئیس حمل و نقل جاده ای مطرح کرد:

۳۴ هزار کیلومتر از راه های کشور مجهز به دوربین های هوشمند شده اند

ایرانشهر- رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای با اشاره به سیستم کنترل جاده ای توسط دوربین های هوشمند گفت: ۳۴ هزار کیلومتر از راه های شریانی کشور مجهز به نصب دوربین های هوشمند شده اند.

بازدیدهایی بی‌نتیجه برای رفع محرومیت از مدارس سیستان و بلوچستان

درماه‌های اخیر مسئولان از استان سیستان و بلوچستان بازدیدی داشتند اما این بازدیدها در رفع محرومیت منطقه تاثیری نداشته است و طبق اعلام نماینده سراوان برخی مدارس این روزهاسیستم گرمایشی ندارند.

در ۹ ماهه ابتدایی سال جاری صورت گرفت:

صدور بیش از ۸ هزار گواهینامه مهارت در استان سیستان و بلوچستان

زاهدان - رئیس اداره سنجش و ارزشیابی مهارت اداره کل فنی و حرفه ای سیستان و بلوچستان گفت: در ۹ ماهه ابتدایی سال جاری بیش از ۸ هزار گواهینامه مهارت توسط این اداره کل صادر شده است.

طی صدور حکمی؛

مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان منصوب شد

زاهدان - طی حکمی از سوی رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور «نیره پورملائی» به عنوان مدیرکل محیط زیست استان سیستان و بلوچستان منصوب شد.

معاون اقتصادی قرارگاه قدس جنوب شرق سپاه خبر داد:

بهره برداری از ۷۴۵ پروژه مردم یاری و محرومیت زدایی

زاهدان - معاون اقتصادی و مردم‌یاری قرارگاه منطقه‌ای قدس جنوب شرق سپاه گفت: افتتاح ۷۴۵ پروژه مردم‌یاری و محرومیت‌زدایی هدیه رهبر معظم انقلاب به مردم این خطه از کشور است.

رئیس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان خبر داد:

کشف ۶۰ هزار لیتر نفت قاچاق در زاهدان

رئیس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان از کشف ۶۰ هزار لیتر نفت قاچاق، در یک واحد انباری در یکی از مناطق حاشیه ای شهر زاهدان خبر داد.

دیدار رئیس پلیس فدرال آلمان با فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان

رئیس پلیس فدرال آلمان در راس هیاتی صبح امروز به منظور آشنایی با اقدامات مرزبانی جمهوری اسلامی ایران، وارد فرودگاه زاهدان شد و مورد استقبال فرمانده مرزبانی استان قرار گرفت.

کشف ۱۲۲۲ کیلوگرم تریاک در سراوان/ماجرای درگیری مسلحانه

فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان، از اجرای عملیات موفقیت آمیز شب‌گذشته مرزداران هنگ مرزی سراوان علیه قاچاقچیان مسلح و کشف یک تن و ۲۲۲ کیلوگرم تریاک خبر داد.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خبر داد:

جزئیات تیراندازی در شهرستان ایرانشهر/درگیری طایفه‌ای عامل قتل

زاهدان- فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: عصر امروز در پی درگیری طایفه ای در خیابان مولوی شهرستان ایرانشهر یک نفر به ضرب گوله به قتل رسید.

ردزنی های گسترده پلیسی برای کشف ۷۲۸ کیلوگرم تریاک

با ردزنی سه محموله مواد مخدر که به وسیله تریلی به مشهد حمل می شد ۷۲۸ کیلوگرم تریاک در عملیات مشترک پلیس خراسان رضوی - خراسان جنوبی و سیستان و بلوچستان کشف شد.

کارشناس هواشناسی سیستان و بلوچستان خبرداد:

کاهش ۶ تا ۸ درجه ای دمای هوا/ احتمال بارش خفیف و پراکنده برف

زاهدان - کارشناس هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به پیش بینی ها انتظار کاهش ۶ تا ۸ درجه ای دمای هوا از امروز در شمال استان و با شدت کمتر از جمعه در نواحی جنوبی استان وجود دارد.

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان:

قرآن والاترین جایگاه را به شهدا داده است

زابل - نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان گفت: در مورد شهدا باید با ادبیات خاصی حرف زد چرا که منزلت شهدا بسیار والا است.

معاون وزیر علوم:

وزارت علوم و تحقیقات در مسیر تحقق اقتصاد مقاومتی حرکت می کند

زاهدان - معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم تحقیقات و فناوری گفت: طی چند سال اخیر وزارت علوم و تحقیقات در مسیر تحقق اقتصاد مقاومتی گام برداشته است.

رئیس دانشگاه سیستان و بلوچستان:

۱۰۰ هزار دانشجو در سیستان و بلوچستان در حال تحصیل هستند

زاهدان - رئیس دانشگاه سیستان و بلوچستان گفت: در این استان ۴۰ مرکز آموزش عالی وجود دارد که حدود صد هزار دانشجو در آنها در حال تحصیل هستند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خبر داد:

کشف یک تن و ۴۰۲ کیلو مواد مخدر در سیستان و بلوچستان

زاهدان- فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف یک تن و ۴۰۲ کیلو مواد مخدر، دو قبضه سلاح کلاش، یک قبضه آر. پی. جی و دستگیری سه قاچاقچی حرفه ای در درگیری با سوداگران مرگ خبر داد.

فرمانده مرزبانی ناجا تاکید کرد:

آمادگی و توان بالای رزمی مرزبانان در حفظ و کنترل مرزهای جنوب شرقی

فرمانده مرزبانی ناجا در پایش هوایی مرزهای جنوبی و میانی سیستان وبلوچستان از آمادگی و توان بالای رزمی ماموران مرزبانی استان در حفظ وکنترل مرزهای حوزه استحفاظی خبر داد.

مدیرکل محیط زیست سیستان و بلوچستان خبر داد:

کشف محموله ۱۸۰ قطعه ای پرنده در سیستان و بلوچستان

زاهدان - مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان گفت:یگان حفاظت استان با همکاری نیروی انتظامی موفق شدند یک محموله غیرمجاز پرندگان شامل ۱۸۰ قطعه پرنده را از متخلفین کشف و ضبط کند.

مدیر ترویج جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان خبر داد:

برگزاری ۲۰ دوره آموزشی توانمندسازی زنان روستائی

زاهدان - مدیر ترویج جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان گفت: تا پایان سال جاری ۲۰ دوره آموزشی برای ۶۰۰ نفر از زنان روستائی در سطح استان برگزار می شود.

مدیر کل میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان مطرح کرد:

اختصاص ۳۰۰میلیون تومان اعتبار جهت آماده سازی چشمه های آبگرم بزمان

ایرانشهر - مدیر کل میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان گفت: جهت محوطه سازی وآماده سازی چشمه های آبگرم به صورت مجموعه ای با کلیه خدمات رفاهی بیش از ۳۰۰ میلیون تومان اعتبار اختصاص داده شده است.