آخرین اخبار

فرمانده دوران دفاع مقدس:

بصیرت سلاحی در برابر توطئه‌های دشمنان است

سمنان- یک فرمانده دوران دفاع مقدس بابیان اینکه بصیرت سلاحی در برابر توطئه‌های دشمنان است، گفت: ایجاد تفرقه مهم‌ترین هدفی است که دشمنان در قبال مسلمانان و کشورمان مدنظر دارند.

فرماندهی انتظامی استان سمنان:

فرمانده انتظامی ناجا به استان سمنان سفر می‌کند

سمنان - فرماندهی انتظامی استان سمنان از سفر سردار حسین اشتری به سمنان خبر داد و گفت: برخی از فرماندهان ناجا، فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی را در این سفر همراهی می‌کنند.

استاندار سمنان طی پیامی متذکر شد؛

پاسداری از منابع طبیعی استان سمنان رسالتی همگانی است

سمنان - استاندار سمنان خواستار نگاه ویژه مردم و مسئولان به حفظ و حراست از منابع طبیعی و خدادادی شد و گفت: پاسداری از داشته‌هایمان رسالتی همگانی محسوب می شود.

فرمانده انتظامی سمنان:

بالغ بر ۶۵ هزار عدد مواد محترقه در سمنان کشف شد

سمنان - فرمانده انتظامی سمنان از طرح برخورد با توزیع کنندگان مواد محترقه در استان خبر داد و گفت: بالغ بر ۶۵ هزار عدد مواد محترقه در این راستا کشف شد.

معاون وزیر مسکن و شهرسازی:

۱۰درصد مسکن مهر فاقد متقاضی است/ معلولان در اولویت دریافت مسکن

سمنان - معاون وزیر مسکن و شهرسازی با بیان اینکه ۱۰ درصد مسکن مهر کشور فاقد متقاضی است، گفت: ۹۰ درصد مابقی، تکمیل و بخشی از آن تحویل مردم شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان سمنان:

۱.۲ میلیارد تومان به خانوده‌های زندانیان استان سمنان کمک مالی شد

سمنان - مدیرکل کمیته امداد استان سمنان گفت: در ۱۰ ماهه نخست سال جاری یک میلیارد و ۲۴۰ میلیون تومان کمک‌های نقدی و غیر نقدی به خانواده زندانیان جرایم غیر عمد استان اهدا شد.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان:

آمادگی برای توزیع بسته فرهنگی نوروزی در استان سمنان وجود دارد

سمنان - مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان گفت: باهدف شناساندن ظرفیت‌های گردشگری استان، آمادگی توزیع بسته‌های فرهنگی نوروزی از سوی این اداره کل وجود دارد.

استاندار سمنان:

سمنان از همکاری‌های اقتصادی و علمی با کره جنوبی استقبال می‌کند

سمنان - استاندار سمنان با بیان اینکه آماده همکاری و تعاملات گسترده با کره جنوبی هستیم، گفت: سمنان از همکاری‌های اقتصادی و علمی با این کشور استقبال می‌کند.

مشاور ارشد استاندار سمنان در امور زیربنایی و توسعه:

پایانه و ایستگاه‌های راه‌آهن استان سمنان نیازمند بهسازی هستند

سمنان - مشاور ارشد استاندار سمنان در امور زیربنایی و توسعه، گفت: برای جذب گردشگر باید بپذیریم که پایانه‌ها و راه‌آهن استان نیازمند بهسازی و باید تبدیل به ظرفیت‌هایی برای جذب گردشگر شوند.

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان:

۶۰۰۰ کیلومترمربع کویر ظرفیتی مطلوب در گردشگری استان سمنان است

سمنان-سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان وجود پنج هزار و ۹۰۰ کیلومتر مربع کویر را ظرفیتی برای تبدیل ساختن استان به قطب گردشگری طبیعی دانست.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان:

حوزه مالیاتی معادن استان سمنان تعیین می‌شود

سمنان- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت سمنان، از تعیین حوزه مالیاتی در معادن استان خبر داد و گفت: این امر برای جریان داشتن حساب مالی معادن در داخل استان صورت می‌گیرد.

استاندار سمنان:

سهم کشاورزی از آب استان سمنان ۸۶ درصد است

سمنان - استاندار سمنان بابیان اینکه سهم کشاورزی استان از آب ۸۶ درصد است، گفت: توسعه امروز بدون در نظر گرفتن روش‌های نوین آبیاری ممکن نیست.

مدیرکل راه و ترابری استان سمنان:

رفع ۵۳ نقطه حادثه خیز استان سمنان در دستور کار است

شاهرود - مدیرکل راه و ترابری استان سمنان بابیان اینکه رفع ۵۳ نقطه حادثه خیز راه‌های استان در دستور کار است، گفت: ۴۳نقطه مورد کارشناسی این اداره و ۱۰ نقطه پیشنهادی پلیس هستند.

رئیس پلیس‌راه استان سمنان:

وقوع ۸ سانحه جرحی در جاده‌های استان سمنان/ یک نفر جان باخت

سمنان - رئیس پلیس‌راه استان سمنان بابیان اینکه طی دو روز گذشته هشت سانحه جرحی در محورهای مواصلاتی استان به وقوع پیوست، گفت: در مجموع این حوادث یک نفر جان باخت.

معاون امداد و نجات هلال احمر سمنان:

دانشجویان شاهرودی گمشده در کویر چاه جام پیدا شدند

شاهرود - معاون امداد و نجات هلال احمر سمنان گفت: با تلاش نیروهای هلال احمر چهار دانشجوی دانشگاه صنعتی شاهرود مفقود شده در کویر چاه جام پیدا شدند.

نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان:

راهپیمایی ۲۲ بهمن دشمنان را ناامید کرد/ ضرورت تبیین انقلابی گری

سمنان - نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان بابیان اینکه راهپیمایی ۲۲ بهمن امید دشمنان را ناامید کرد، گفت: این حضور پرشور، امید واهی دشمنان به اغتشاشات اخیر را به یاس بدل کرد.

معاون امداد و نجات هلال احمر استان سمنان:

۴ نفر در منطقه طرود شاهرود مفقود شدند/ اعزام امدادگران به منطقه

شاهرود - معاون امداد و نجات هلال احمر استان سمنان ضمن تایید مفقود شدن چهار دانشجوی دانشگاه صنعتی شاهرود در منطقه چاه جم طرود گفت: یک تیم عملیاتی برای یافتن گمشدگان ساعتی پیش عازم منطقه شدند.

امام‌جمعه دامغان:

علم در خدمت نفس نباشد/ ضرورت ترویج سبک زندگی اسلامی

دامغان - امام‌جمعه دامغان بابیان اینکه اندیشمند کسی است که علمش را در خدمت به تقوی، خدا و خلق به کار گیرد، گفت: علم نباید در خدمت به نفس رشد و توسعه پیدا کند.

رئیس آموزش‌وپرورش میامی:

مسابقات استانی کشتی آموزشگاه‌های استان سمنان برگزار شد

میامی - رئیس آموزش‌وپرورش میامی از برگزاری رقابت‌های کشتی آزاد و فرهنگی آموزشگاه‌های استان سمنان با حضور ۱۲ تیم به میزبانی میامی خبر داد.

اختتامیه دهمین سوگواره بین‌المللی مهر محرم در سمنان برگزار شد

سمنان - اختتامیه دهمین سوگواره بین‌المللی مهر محرم در سمنان با حضور مسئولان استانی و شهرستانی و هنرمندان با داوری در بخش عکاسی استانی، ملی و بین المللی و کلیپ برگزار شد.