آخرین اخبار

نقشه های هواشناسی نشان می دهد؛

آسمان استان سمنان ابری هست/ شرق قومس در توقع بارش برف

سمنان - نگاهی به نقشه های هواشناسی نشان می دهد هوای هر هشت شهرستان استان سمنان ابری هست و برودت هوا در شرق استان بارش برف را به دنبال خواهد داشت.

نماینده اما فقیه در استان سمنان:

دعواهای سیاسی کنار گذاشته گردد/مردمی بودن خصوصیت مدیران نظام

سمنان- نماینده اما فقیه در استان سمنان، عنوان کرد: امروز هنگامی هست که ضروری هست دعواهای سیاسی کنار گذاشته گردد و خدمت به مردم که از ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هست، سرلوحه کارها باشد.

فرمانده سپاه استان سمنان:

مجمع بسیج در استان سمنان احداث گردید/ پیشرفت فرهنگی جامعه با اهمیت ترین هدف

دامغان- فرمانده سپاه استان سمنان با اشاره به احداث مجمع بسیج در شهرستان های هشت گانه استان، عنوان کرد: ارتقاء حوزه های فرهنگی، سیاسی و اجتماعی جامعه در زمره کار مخصوص این مجمع هست.

فرماندار سمنان:

سهم شهرستان سمنان از اعتبارات متوازن ۳۰ درصد است

سمنان - فرماندار سمنان با اظهار اینکه قسمت این شهرستان از اعتبارات متوازن استان ۳۰ درصد هست، اظهار کرد: ۲۰میلیارد تومان از اعتبارات متوازن سال۹۶، به ۶۷پروژه عمرانی و اقتصادی دولتی تخصیص یافت.

استاندار سمنان:

شورای اسلامی کار در واحدهای تولیدی بالای ۳۵ نفر سمنان تشکیل شود

سمنان - استاندار سمنان با اظهار اینکه کارخانه ها و واحدهای تولیدی ضروری هست نسبت به پرداخت معوقات کارگران کوشش کنند، اظهار کرد: شورای اسلامی کار در واحدهای تولیدی بالای ۳۵ نفر استان تشکیل گردد.

مدیرکل بهزیستی استان سمنان:

۶.۵ میلیارد تومان ارزش خود اشتغالی به بهزیستی سمنان تعلق یافت

دامغان - مدیرکل بهزیستی استان سمنان عنوان کرد: قسمت این اداره کل از اعتبارات ویژه احداث اشتغال مددجویان در سال جاری شش میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان بود که تا کنون دو میلیارد تومان آن پرداخت شده هست.

مدیرکل اداره آشفتگی استانداری سمنان:

سمنان آمادگی امدادرسانی به زلزله زدگان غرب کشور را دارد

سمنان - مدیرکل اداره آشفتگی استانداری سمنان عنوان کرد: با وجود اینکه زمین لرزه گردیدید غرب کشور در استان سمنان ثبت و احساس نشده هست، این استان آمادگی دارد به زلزله زدگان غرب کشور مساعدت کند.

امام جمعه موقت دامغان:

جهاد استان سمنان وظیفه بارزی در دفاع مقدس ایفا کرد

دامغان - امام جمعه موقت دامغان با تبیین به رشادت های جهاد استان سمنان در دفاع مقدس به مورد در تولید ابنیه، مسیر و پل های مورد احتیاج رزمندگان بیان کرد: جهاد استان وظیفه بارزی در جنگ تحمیلی داشت.

باحضور معاون رئیس جمهور؛

جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی سمنان برگزار شد

سمنان- نشست ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان سمنان با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و اعضای شورای اداری و مسئولان استانی آغاز شد.

نماینده مردم دامغان:

معرفی استاندار جدید سمنان در گرو تشکیل جلسه هیئت دولت است

دامغان - نماینده مردم دامغان در مجلس، معرفی استاندار جدید سمنان را در گرو تشکیل جلسه هیئت دولت دانست و گفت: مجمع نمایندگان استان بر روی گزینه مهدی عبوری به جمع‌بندی رسیده‌اند.

امام جمعه میامی:

فرهنگ خدمت‌رسانی بی منت در استان سمنان نهادینه شود

دامغان - امام جمعه میامی با اشاره به اینکه یکی از مولفه‌های مدیران و کارگزاران جمهوری اسلامی ایران خدمت‌بی منت است، گفت: این فرهنگ باید در مدیران استان سمنان نهادینه شود.

عضو مجلس خبرگان:

راحت گذاشتن اسرائیل فتنه‌ای در منطقه است/ اسرائیل جرثومه فساد

سمنان - نماینده مردم استان مازندران در مجلس خبرگان، با بیان اینکه استکبار جهانی پشت هرج و مرج سوریه است، گفت: راحت گذاشتن اسرائیل فتنه ای است که استکبار با جنگ سوریه در منطقه دنبال می‌کند.

استاندار سمنان:

شرایط ایجاد اشتغال معلولان در استان سمنان تسهیل شود

سمنان - استاندار سمنان با بیان اینکه مسئولان در حل مشکلات نابینایان و افراد کم توان باید کوشا باشند، گفت: شرایط ایجاد اشتغال معلولان در استان باید تسهیل و تسریع شود.

سخنگوی شورای شهر میامی:

استانداری سمنان باگزینه شهرداری میامی مخالفت کرد/صائمی جایگزین شد

میامی - سخنگوی شورای شهر میامی گفت: استانداری سمنان به دلیل آنچه بازنشستگی عنوان شد با معرفی قاسم آقایی به عنوان شهرداری از سوی شورا مخالفت و حکم وی را امضا نکرد.

استاندار سمنان:

اعتبارات به سمت ورزش سوق داده شود/ ضرورت غلبه ورزشکار به نفس خود

سمنان-استاندار سمنان با بیان اینکه اعتبارات بیشتری باید به سمت ورزش سوق داده شود، گفت: لزوم توجه به ورزش پایه های آینده ای سالم را برای نسل جدید می سازد.

مدیرکل دامپزشکی استان سمنان:

۳۳۸ پروانه در سامانه صدور الکترونیکی دامپزشکی سمنان ثبت شد

سمنان - مدیرکل دامپزشکی استان سمنان، با بیان اینکه ۳۳۸ پروانه در سامانه صدور الکترونیکی دامپزشکی سمنان ثبت شد، گفت: ۱۷۰پروانه از این بین تنها مختص به خودروی حمل محصولات دامی بوده است.

استاندار سمنان:

خانه نماز برای نخستین بار در استان سمنان راه‌اندازی شد

استاندار سمنان از راه‌اندازی خانه نماز در این استان برای نخستین بار خبر داد.

نماینده مردم سمنان، سرخه و مهدیشهر در مجلس:

پرداخت ۸۵ درصد اعتبارات آبیاری صنعتی کشور در مجلس تصویب شد

سمنان - نماینده مردم سمنان، سرخه و مهدی‌شهر در مجلس بابیان اینکه پرداخت ۸۵درصد اعتبارات آبیاری صنعتی کشور در مجلس تصویب شد، گفت: این امر راهی برای مقابله با خشک‌سالی است.

رئیس هیأت‌ امنای خیران مدرسه‌ساز سمنان:

50 درصد از مدارس سمنان تخریبی است

رئیس هیأت‌ امنای خیران مدرسه‌ساز استان سمنان گفت: 50 درصد از مدارس سمنان تخریبی است و این امکان وجود دارد که با یک زلزله خراب شوند.

استاندار سمنان :

ایجاد مرکز مشاوره نماز به پیشگیری از آسیب های اجتماعی کمک می کند

سمنان - استاندار سمنان با بیان اینکه اشاعه و ترویج فرهنگ فریضه نماز باید در جامعه نهادینه شود، گفت: ایجاد مرکز مشاوره نماز به پیشگیری از آسیب های اجتماعی کمک می کند.