آخرین اخبار

نماینده ولی فقیه در استان سمنان:

اوباما با روسیاهی کاخ سفید را ترک خواهد کرد

سمنان-نماینده ولی فقیه در استان سمنان،گفت: اوباما با روسیاهی کاخ سفید را ترک خواهد کرد و دلیل این روسیاهی رویکرد خصمانه دولت او در قبال مردم مظلوم منطقه و حمایت از تروریسم است.

رئیس کمیته دارت استان سمنان:

تیم سمنان قهرمان مسابقات دوبل دارت بانوان کشور شد

شاهرود- رئیس کمیته دارت استان سمنان گفت: تیم سمنان در مسابقات دوبل دارت کشور به میزبانی شاهرود قهرمان و در رده بندی امتیازها با کسب ۶۸امتیاز در جایگاه دوم ایستاد.

مدیرکل تامین اجتماعی استان سمنان:

۱۵۷ هزار نفر بیمه شده کارگری در استان سمنان وجود دارد

سمنان - مدیرکل تامین اجتماعی استان سمنان گفت: قریب به ۱۱۰هزار بیمه‌شده اجباری از مجموع ۱۵۷هزار نفر بیمه‌شده کارگری در استان وجود دارد.

معاون توسعه منابع استاندار سمنان

۹۵ درصد مصوبات ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان سمنان اجرایی شد

سمنان- معاون هماهنگی اموراقتصادی توسعه منابع استانداری سمنان با بیان اینکه به دنبال افزایش اشتغال و بهبود اقتصاد در استان هستیم، گفت: ۹۵درصد مصوبات ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی اجرایی شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان:

۱۳۰تشکل کارگری در استان سمنان فعالیت دارد/بخش کارگری نیازمند توجه

سمنان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان با بیان اینکه ۱۳۰ تشکل کارگری در استان فعالیت دارند، گفت: این بخش برای حل مشکلات خود نیازمند توجه مسئولان است.

فرماندار شاهرود:

۱۰۸ پروژه شاهرود در دهه فجر افتتاح می شود

شاهرود - فرماندار شاهرود با اشاره به افتتاح ۱۰۸ پروژه اقتصادی و عمرانی شهرستان طی دهه مبارک فجر با ۵۷ میلیارد تومان اعتبار گفت: در این راستا ۱۳۰ نفر در سطح شهرستان شاغل می شوند.

نماینده ولی فقیه در استان سمنان:

رئیس جمهور اقداماتش را شفاف گزارش دهد/ ولایت‌مداری تقویت شود

گرمسار-نماینده ولی فقیه در استان سمنان با انتقاد از سخن اخیر رئیس جمهور مبنی بر اینکه برخی منتقدان باید عینک بزنند تا ثمرات برجام را ببینند، گفت: روحانی باید با شفافیت اقداماتش را گزارش دهد.

فرمانده ناجای سمنان:

اراذل و اوباش سابقه‌دار در سمنان دستگیر شدند

سمنان - فرمانده انتظامی استان سمنان از دستگیری سه نفر اراذل و اوباش باسابقه و شناسنامه‌دار شهرستان سمنان خبر داد و تاکید کرد: بر هم زدن آرامش مردم خط قرمز نیروی انتظامی است.

مدیر عامل آتش نشانی سمنان:

آتش سوزی یک واحد مسکونی در سمنان مهار شد

سمنان - مدیر عامل آتش نشانی شهرداری سمنان از اطفای حریق یک دستگاه آپارتمان در سمنان با حضور ماموران آتش نشانی ایستگاه شماره یک این سازمان خبر داد.

استاندار سمنان:

تشکیل کمیته فرش استان سمنان پاسخگوی نیازهای هنرمندان خواهد بود

سمنان - استاندار سمنان با بیان اینکه حمایت از هنرمند سرمایه‌گذاری در اقتصاد مقاومتی است، گفت: تشکیل کمیته فرش و صنایع دستی پاسخگوی نیازهای هنرمندان استان خواهد بود.

استاندار سمنان :

انجمن‌های دانش‌آموزی مشاوران تصمیم سازان استان سمنان باشند

سمنان - استاندار سمنان با اشاره به اهمیت نقش انجمن‌های دانش‌آموزی، گفت: این نهادها مشاوران تصمیم سازان استان باشند و کمبودهای آموزشی را احصاء و بیان کنند.

مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های استان سمنان:

۶۰ مدرسه استان سمنان تحت پوشش ایمن‌سازی جاده‌ای قرار گرفتند

سمنان - مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های استان سمنان گفت: به منظور افزایش ایمنی تردد دانش آموزان در سال‌جاری ۶۰ مدرسه استان تحت پوشش طرح ایمن‌سازی مدارس حاشیه جاده‌ها قرار گرفتند.

هم زمان با دهه مبارک فجر؛

پروژه های شرکت برق سمنان با ۱۹۸میلیارد ریال اعتبار افتتاح می شود

سمنان - رییس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت برق منطقه ای سمنان از افتتاح و آغاز عملیات اجرایی پروژه های این شرکت با اعتباری معادل ۱۹۸میلیارد ریال در دهه فجر خبر داد.

مدیر کل پست استان سمنان:

پروژه ملی «جی نف» بهترین راه مبارزه با قاچاق کالا است

میامی - مدیرکل پست استان سمنان با بیان اینکه با اجرایی شدن پروژه «جی نف» طرح ذخیره و ثبت اطلاعات از مبدا فراهم خواهد شد، گفت: این پروژه بهترین راه مبارزه با قاچاق کالا محسوب می‌شود.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان:

۱۸۰ نیرو در سازمان مدیریت پسماند سمنان فعالیت دارند

سمنان - مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان با بیان اینکه این واحد ۱۸۰نیرو دارد، گفت: ۱۴۲ نفر پاکبان وظیفه نظافت و ۳۸ نفر نیروی کارگر هم جمع آوری زباله از درب منازل را بر عهده دارند.

پنج شنبه هفته جاری؛

جشنواره گل نرگس در سمنان برگزار می شود

سمنان - مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان سمنان با اشاره به برگزاری جشنواره گل نرگس در سمنان، گفت: این جشنواره با هدف معرفی جاذبه‌های گردشگری انجام می شود.

استاندار سمنان:

تفکر آیت الله هاشمی ماندگار خواهد بود

سمنان - استاندار سمنان با بیان اینکه خناسان نتوانستند میان دوستی و عهد آیت الله هاشمی رفسنجانی با مقام معظم رهبری جدایی بیندازند، گفت: تفکر هاشمی ماندگار خواهد بود.

در راستای تنظیم بازار عید نوروز

یک هزار تن سیب و پرتغال در استان سمنان توزیع می شود

سمنان - رئیس تعاون روستایی استان سمنان بابیان اینکه تمام همه تلاش خود را برای کسب رضایت مردم از بازار عید نوروز به کار بسته ایم، گفت: یک هزار و ۱۵۰ تن سیب و پرتغال در استان توزیع می شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان سمنان:

انقلاب اسلامی هر روز با امتحان های متفاوتی روبرو است

شاهرود - مدیرکل تبلیغات اسلامی استان سمنان گفت: خدا در قرآن بارها به امتحان الهی تأکید دارد و انقلاب اسلامی ما هرروز با این امتحانات مانند فتنه، تهدید، تحریم و ... آزمایش می‌شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان:

۱۸۰۰واحدتولیدی استان سمنان برای دریافت تسهیلات به بانک معرفی شدند

سمنان - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: تا کنون یک هزار و ۸۰۳ واحد تولیدی استان برای دریافت تسهیلات رونق تولید به بانک ها معرفی و از این تعداد ۶۶۲ واحد وام دریافت کرده اند.