آخرین اخبار

صنایع دستی استان زنجان در بسته‌بندی ضعف دارد

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان با بیان اینکه از واحدهای تولید صنایع دستی استان که در شهرک‌های صنعتی استان مستقر شوند، حمایت‌های ویژه‌ای می‌کنیم گفت: صنایع دستی استان زنجان در بسته‌بندی ضعف د ...

خاک‌های زنجان به فلزات سنگین آرسنیک و کبالت آلوده هستند

عضو هیئت علمی گروه خاکشناسی دانشگاه زنجان گفت: در حال حاضر دانشجویان گروه خاک شناسی دانشگاه زنجان در حال مطالعه هستند که مشخص شده بسیاری از نقاط استان زنجان علاوه بر آلودگی سرب، روی و کادمیم دارای آلو ...

معمای ارتباط مالی بابک زنجانی و باقری‌درمنی

ذاکرنیوز معتقد است بابک زنجانی تا مدت‌ها بعد از آن ملاقات آزاد بوده و این موضوع نشان می‌دهد این قرار صرفا صحنه‌آرایی نمایشی از سوی باقری‌درمنی برای آغاز کلیدخوردن سناریوی یک کلاهبرداری بزرگ بوده است.

طرح بسیج همگام با کشاورز برا ی ارتقا سطح دانش کشاورزان زنجان برگزار شد

مسئول بسیج مهندسین کشاورزی استان زنجان گفت: تعداد روستاهای بهره مند از طرح بسیج همگام با کشاورز در سال زراعی 98 به 120 روستا افزایش می یابد.

توقف خالص‌سازان مقابل نفت امیدیه؛ خالص سازان به رده سوم سقوط کرد

جدال دو تیم خالص‌سازان زنجان و نفت امیدیه اهواز که در صدر جدول گروه الف لیگ دسته یک قرار دارند به تساوی کشید تا دو تیم به یک امتیاز این بازی بسنده کنند.

واکنش باقری درمنی به خبر رابطه‌اش با بابک زنجانی و پاسخ‌های یک فرد آگاه به ادعاهایش

حمید باقری درمنی که به دلیل افساد فی الارض از طریق کلاهبرداری به اعدام محکوم و حکم او تأیید شده است، با طرح برخی ادعاها به خبر رابطه‌اش با بابک زنجانی واکنش نشان داد که یک فرد آگاه به این ادعاها پاسخ ...

معاون قوه قضائیه‌ در بجنورد: بابک زنجانی پس از بازگرداندن پول بیت‌المال اعدام می‌شود

گروه استان‌ها ـ معاون فرهنگی قوه قضائیه از اجرای حکم اعدام بابک زنجانی پس از بازگشت کامل اموال بیت‌المال خبر داد‌.

استاندار زنجان: تمام فرمانداران زنجان ‌با امام جمعه ‌ارتباط تنگاتنگی باید داشته باشند

استاندار زنجان با اشاره به اینکه از تمام فرمانداران خواستم با امام جمعه شهرستان ارتباط تنگاتنگی باید داشته باشند، گفت: از هیچ مسئولی، عدم همکاری پذیرفته نیست و این امر هیچوقت مورد قبول من نخواهد بود.

طرح مشکلات شهرستانها توسط ائمه جمعه با استاندار زنجان

امام جمعه قیدار با بیان اینکه قطعا امامان جمعه مشاوران امینی برای استاندار خواهند بود، گفت: نمایندگان به خصوص نماینده خدابنده در عزل و نصبهای مدیران با انگیزه‌های مختلف دخالت دارند.

روحانیت زبان گویای مردم است؛ نظارت بر قیمت‌ها در استان زنجان کم است

امام جمعه زنجان با اشاره به اینکه نظارت در استان کم است و با گران شدن دلار تمام اجناس گران‌تر شده و نظارتی بر این قیمتها نمی‌شود.

زنجان| جدال حساس و نفس‌گیر صدرنشینان در مسابقات لیگ دسته اول

تیم فوتسال نفت امیدیه و خالص‌سازان روی زنجان از صدرنشینان لیگ دسته اول مسابقات کشور در دیداری حساس و نفس‌گیر فردا در ورزشگاه کارگران زنجان در مقابل یکدیگر قرار می‌گیرند.

همایش زیست و فناوری در خدمت رفاه و تعالی در زنجان برگزار می‌شود

همایش زیست فناوری با محورهای مهم تاثیر بیوتکنولوژی بر امنیت غذایی، سلامت انسان، کشاورزی، حفاظت محیط زیست و بررسی چالش‌های استان زنجان در حوزه زیست فناوری برگزار می‌شود.

پیشرفت 64 درصدی پروژه دو خطه شدن راه آهن زنجان ـ تهران

مدیرکل راه آهن شمالغرب با بیان اینکه طرح دو خطه شدن راه آهن زنجان ـ تهران در پایان نیمه اول سال 98 به اتمام می‌رسد، گفت: به دلیل محدودیت منابع سرعت روند تکمیل پروژه کاهش داشته و هم اکنون به پیشرفت 64 ...

آسفالت‌ریزی 355 کیلومتر از راه‌های روستایی استان زنجان به پیمانکار واگذار شد

مدیرکل راه و شهر سازی استان زنجان با اشاره به اتمام آسفالت‌ریزی راههای روستاهایی بالای 50 خانوار در استان زنجان گفت: براساس توسعه برنامه‌ ششم آسفالت‌ریزی 355 کیلومتر از راه‌های روستایی بالای 20 خانوار ...

پلیس راه زنجان با تخلفات حادثه ساز به شدت برخورد می‌کند

رئیس پلیس راه استان زنجان با اشاره به افزایش تصادفات حادثه‌ ساز در استان زنجان گفت: متوفیان ناشی از تصادفات جاده‌ای در زنجان 32 درصد افزایش یافته است.

آئین معرفی کتاب "سرباز کوچک امام" در زنجان+ تصاویر

آئین معرفی کتاب "سرباز کوچک امام" در سالن اجتماعات حسینیه اعظم زنجان برگزار شد.

اختصاصی| دیدار باقری درمنی و بابک زنجانی در زمین بیسبال/چک درمنی به یک کارچاق‌کن برای فرار زنجانی

در زمان رسیدگی به پرونده بابک زنجانی چندین بار نام حمید باقری درمنی نیز در جلسات دادگاه مطرح شد که از رابطه صمیمی این دو فرد با یکدیگر خبر می‌دهد.

ظرفیت‌های گردشگری استان زنجان مغفول مانده است

استاندار زنجان با اشاره به اینکه چرا نتوانستیم در حوزه آی‌تی که بستر برق آن در استان زنجان مهیا بوده یک شهرک بسازیم گفت: استان زنجان از نظر پتانسل آی‌تی در دنیا حرفی برای گفتن دارد.

حدود 10 میلیون دلار فرش زنجان صادر شد

رئیس اداره فرش استان زنجان از صادرات 9 میلیون و 855دلاری فرش از استان زنجان خبرداد و گفت: براساس برآوردهای انجام‌شده در آینده با کاهش صادرات فرش مواجه خواهیم شد.

افزایش 84 درصدی قیمت گوساله زنده در استان زنجان

رئیس جهاد کشاورزی استان زنجان با اشاره به تغییرات گوشت قرمز در استان زنجان گفت: قیمت گوساله‌ نر(زنده) در استان زنجان 84 درصد افزایش یافت.