آخرین اخبار

وزش باد‌های شدید همراه با گرد و خاک خراسان جنوبی را فرا می‌گیرد

مدیرکل هواشناسی استان خراسان جنوبی گفت: مطابق با الگوی نقشه‌های پیش‌یابی با تقویت اختلاف فشاری شدید از امروز تا پایان هفته آینده به تناوب تمام استان تحت تاثیر وزش باد‌های شدید همراه با گرد و خاک است.

بازدید2.7 میلیون نفر از جاذبه های گردشگری خراسان جنوبی

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خراسان جنوبی گفت: 2 میلیون و 275 هزار و 853 گردشگر داخلی در سه ماه نخست امسال وارداین استان شدند.

معوقات فرهنگیان تا پایان سال پرداخت می‌شود

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش از پرداخت معوقات فرهنگیان تا پایان سال جاری خبر داد و گفت: پیش‌بینی می‌شود بخشی از این معوقات تا مهرماه سال جاری پرداخت شود.

قیمت برنج در خراسان جنوبی رکورد زد/قیمت گوشت ثابت ماند + جدول

خبرگزاری ذاکرنیوز به صورت هفتگی قیمت میوه و تره‌بار و انواع مواد پروتئینی در سطح بازار در شهر بیرجند را منتشر می‌کند.

تشکیل دبیرخانه گام دوم انقلاب در دفتر امام جمعه بیرجند

قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی از تلاش ها در راستای تبیین گام دوم انقلاب در استان با محوریت آیت الله عبادی خبر داد و گفت: دبیرخانه گام دوم انقلاب در دفتر نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی ب ...

لبخند خیران بر لبان کودکان مناطق سیل‌زده خراسان جنوبی

معاون جوانان هلال احمر خراسان جنوبی گفت: با همت 397 خیر خراسان جنوبی در قالب طرح "با مهر تا مهر" 800 میلیون ریال کتاب، لوازم تحریر و وسایل بازی برای کودکان مناطق آسیب دیده از سیل فراهم شد.

امام جمعه بیرجند درگذشت مادر شهید آهنی را تسلیت گفت

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه در بیشتر وصیت نامه های شهدا مشاهده میکنیم که نوع مرگ خود را

گاهی در پرونده‌های گرانفروشی‌ و تقلب حق مردم به درستی ادا نمی‌شود

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه اگر در جامعه این نگاه به وجود آید که نظارتی وجود ندارد بیماری‌ها و قانون شکنی‌ها گسترش می‌یابد گفت: در بخش زیادی از پرونده‌های گرانفروشی‌ و تقلب بعد از م ...