آخرین اخبار

زنگ تجلیل از آتش نشانان قهرمان نواخته می شود

معلمان و دانش آموزان تهرانی فردا دوم بهمن ماه در نخستین زنگ کلاس از آتش نشانان قهرمان تجلیل می کنند.

بخش‌های خواندنی کتاب «با اجازه بزرگترها، بله!»

بعضی کتاب‌ها خیلی زود بر سر زبان ها می‌افتد. کتاب هایی که بسیار خواندنی‌اند ولی شاید فرصت خواندن این کتاب ها را نداریم. روزهای تعطیل می‌توانید بخش هایی از یک کتاب خواندنی را بخوانید.

همزمان با دومین روز از حادثه ساختمان پلاسکو تهران:

آئین همدردی با آتش نشان حادثه پلاسکو در شاهرود برگزار شد

شاهرود - آئین همدردی با خانواده های شهدای آتش نشان ساختمان پلاسکو تهران با حضور اقشار مختلف مردم و جمعی از مسئولان به میزبانی ایستگاه شماره دو سازمان آتش نشانی شاهرود برگزار شد.

شهردار تهران:

عملیات آوار برداری ۶ روز طول می کشد

شهردار تهران گفت: حداقل شش روز عملیات آوار برداری ساختمان پلاسکو طول خواهد کشید.

مهر به بهانه حادثه پلاسکو گزارش می دهد:

آتش‌ستیزان و مصائب تکراری شغلی/درخواست شغلی آتش نشانان از مسئولان

شغل آتش نشانی هر چند در گروه مشاغل سخت و زیان آور قرار دارد؛ اما شاید دیگر وقت آن رسیده باشد که مصائب و مشکلات شغلی این افراد از سوی مسئولان برطرف شود.

امام جمعه بشرویه:

آتش سوزی پلاسکو ملت ایران را در غم فرو برد/لزوم رعایت نکات ایمنی

بشرویه - امام جمعه بشرویه با اشاره به حادثه آتش سوزی ساختمان بشرویه در تهران گفت: این حادثه به همگان این نکته را یادآور می شود که رعایت نکات ایمنی در ساختمان ها تا چه اندازه دارای اهمیت است.

با انتشار پیامی؛

امام جمعه اردبیل جان‌باختن آتش‌نشانان درحادثه پلاسکو را تسلیت گفت

اردبیل – نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل حادثه آتش سوزی و فرو ریختن ساختمان پلاسکو در تهران و جان باختن دردناک عده‌ای از آتش‌نشانان را تسلیت گفت.

مسئول خدمات شهری شهرداری پاکدشت:

گروه پنج نفره امدادی از شهرستان پاکدشت به تهران اعزام شد

پاکدشت- مسئول خدمات شهری شهرداری پاکدشت گفت:نیروهای آتش نشانی شهرستان پاکدشت آمادگی لازم را برای حضور در تهران داشتند اما فقط اجازه حضور پنج نفر در محل حادثه صادرشده است.

آتش نشانانی که جاودانه شدند؛

جنوب شرق استان تهران داغدار حادثه پلاسکو/آماده باش نیروهای امدادی

شرق استان تهران-حادثه غمبار فرو ریختن ساختمان پلاسکو در تهران، موجب اندوه بسیاری از مردم شده است و در این میان نیروهای امدادی در جنوب شرق استان تهران در آماده باش قرار دارند.

آخرین وضعیت آوار برداری ساختمان پلاسکو:

تسریع عملیات با خارج کردن ستون های سنگین توسط جرثقیل های ۶۰تنی

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: ۲ تا ۳ ستون سنگین را با جرثقیل های ۶۰ تنی در قسمت جنوبی و شرقی با احتیاط خارج کرده ایم، اما هنوز به افراد محبوس دست نیافته ایم.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران :

مهار آتش در پلاسکو ادامه دارد

در حالی ۲۴ ساعت از وقوع آتش سوزی در ساختمان پلاسکو می گذرد که به گفته مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران کار آتش نشانان برای مهار آتش ادامه دارد.

لیگ برتر والیبال؛

تلاش صالحین برای حضور در پلی آف/هوادارانی که همچنان امیدوار هستند

ورامین-در حالی که اکثر تیم های لیگ برتر والیبال ۱۹ مسابقه را پشت سر گذاشته اند، اما تیم صالحین ورامین دو دیدار معوقه دارد و در صورت برتری در این دو مسابقه می تواند به مرحله پلی آف صعود کند.

آتش نشانان مشهدی خطاب به کارکنان سازمان آتش نشانی تهران؛

آتش نشانان با فدا کردن جان خودپیشگام ظهورانسانیت دراجتماع شده اند

مشهد ـ آتش نشانان مشهدی در پیامی درباره وقایع ساختمان پلاسکوی تهران تصریح کردند: آتش نشانان با آگاهی از فدا کردن جان خوددر قبال حفظ جان دیگران پیشگام ظهور و بروزانسانیت در اجتماع شده اند.

هوای پایتخت همچنان برای گروه های حساس«ناسالم»است

مرکز پایش آلودگی هوای محیط زیست استان تهران، شاخص آلودگی هوای پایتخت را ۱۳۲و در وضعیت «ناسالم برای گروه‌های حساس» اعلام کرد.

جانشین رئیس پلیس پایتخت خبر داد:

امنیت محدوده حادثه تأمین است

جانشین رئیس پلیس فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اعلام اینکه امنیت محدوده حادثه بر عهده پلیس تهران بزرگ است، گفت: کسبه به هیچ عنوان نگران اموال با ارزش خود نباشند.

تقدیم اجرای ارکسترال به حادثه‌دیدگان پلاسکو و زلزله ایتالیا

شب گذشته اجرای مشترک ارکستر سمفونیک تهران و ارکستر فستیوال پوچینی ایتالیا به حادثه‌دیدگان حادثه آتش‌سوزی در ساختمان پلاسکوی تهران و زلزله در ایتالیا تقدیم شد.

در گفتگو با مهر عنوان شد؛

سازه فلزی عامل افزایش ابعاد حادثه پلاسکو/علت ریزش ساختمان چه بود؟

رئیس سابق سازمان نظام مهندسی تهران، با اشاره به حادثه ساختمان پلاسکو گفت: سازه فلزی این ساختمان و تنش های حرارتی ایجاد شده بر اثر آتش سوزی، موجب ریزش این ساختمان شده است.

امام جمعه موقت ورامین:

آتش سوزی یک حسینیه در ورامین به حاشیه نرود/ضرورت وروددستگاه قضایی

ورامین-امام جمعه موقت ورامین گفت: در حادثه آتش سوزی حسینیه ای در ورامین، جسارت هایی صورت گرفت که از مسئولان می خواهم که به جای مصاحبه های بی خاصیت، به وظایف خود عمل کنند.

ظریف پایتخت مالزی را به مقصد تهران ترک کرد

رئیس دستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران که برای شرکت در اجلاس فوق العاده وزرای خارجه کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی به مالزی سفر کرده بود، این کشور را به مقصد تهران ترک کرد.

معاون معماری و شهرسازی شهرداری تهران:

خطر تمامی ساختمان های قدیمی را تهدید می کند

معاون معماری و شهرسازی شهرداری تهران با بیان اینکه خطر تمامی ساختمان های قدیمی پایتخت را تهدید می کند، گفت: هشدارهای متعددی به ساکنان ساختمان پلاسکو داده شده بود که موردبی توجهی قرار گرفت.