آخرین اخبار

بوشهر|چاه‌های آب آشامیدنی دشتستان 15 اردیبهشت وارد مدار می‌شود

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای ‌بوشهر با اشاره به حفر چاه‌های جدید برای جبران کمبود آب آشامیدنی برازجان گفت: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده 15 اردیبهشت تمامی چاه‌های جدید، وارد مدار تولید و برای بهره‌برداری ...

استاندار بوشهر برای تسریع در طرح‌های آبرسانی دشتستان

استاندار بوشهر با تاکید بر تسریع اجرای طرح‌های آبرسانی در دشتستان گفت: برای اجرای این طرح‌ها اعتبارات لازم مصوب و تخصیص یافته چراکه تامین آب آشامیدنی در شهرها و روستاهای استان بوشهر یک ضرورت اجتناب نا ...

حوزه هنری بوشهر زمینه پیوند تولیدات هنری را با اقتصاد فراهم کند

استاندار بوشهر گفت: حوزه هنری استان بوشهر باید تلاش کند که تولیدات هنری را با اقتصاد پیوند بزند و زمینه خلق آثار فاخر هنری را فراهم کند.

بوشهر| کنگان بندر تجاری می‌شود

نماینده مردم 4 شهرستان‌ جنوب استان بوشهر گفت: با پیگیری‌های انجام شده و بر اساس ظرفیت‌های کنگان، این شهرستان به بندر تجاری تبدیل می‌شود.

آیت‌الله صفایی‌بوشهری: مردم در تمامی لایه‌های اجتماعی به دنبال کمک‌رسانی به سیل‌زدگان هستند

نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر با اشاره به این‌که سیل اخیر سراسر کشور امتحان الهی است، گفت: تمامی مردم در همه لایه‌های اجتماعی به‌دنبال وظیفه و ادای تکلیف برای کمک‌رسانی به مردم آسیب‌دیده هستند.

اهواز|دیدار امام جمعه بوشهر با آیت‌الله موسوی جزایری+ تصاویر

نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر در سفر خوزستان علاوه بر بازدید از مناطق سیل‌زده و خدمات‌رسانی مواکب و سپاه استان بوشهر با عضو مجلس خبرگان رهبری دیدار کرد.

اعتبارات مصوب سفر رئیس جمهور به استان بوشهر به‌زودی ابلاغ می‌شود

استاندار بوشهر با اشاره به سفر استانی رئیس جمهور و هیئت دولت در اواخر اسفندماه گذشته گفت: در روزهای آینده اعتبارات مصوب این سفر برای اجرای پروژه‌های تدوین شده ابلاغ می‌شود.

678 هزار تن کالا از گمرکات استان بوشهر به قطر صادر شد

معاون استاندار با اشاره به صادرات 678 هزار تن کالا از طریق گمرکات استان بوشهر گفت: این میزان صادرات به قطر در سال گذشته نسبت به سال ماقبل آن رشد 62 درصدی دارد.

678 هزار تن کالا از گمرکات استان بوشهر به قطر صادر شد

معاون استاندار با اشاره به صادرات 678 هزار تن کالا از طریق گمرکات استان بوشهر گفت: این میزان صادرات به قطر در سال گذشته نسبت به سال ماقبل آن رشد 62 درصدی دارد.

دادستانی بوشهر با مجالس غیرقانونی و هنجارشکنی در باغ ویلاها برخورد قاطع می‌کند

معاون دادستان بوشهر گفت: در باغ ویلاها و تالارهایی که اقدام به برگزاری مجالس غیرقانونی و هنجارشکنی شود برخورد قاطع قضایی می‌شود.

پرداخت 15.9 میلیارد تومانی حامیان بوشهری به ایتام تحت حمایت

قائم مقام کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر گفت: حامیان سال قبل 15.9 میلیارد تومان به 4هزار و 765 یتیم و فرزندان محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان بوشهر کمک کردند.

تخلفات اجتماعی در استان بوشهر کاهش یافته است

رئیس پلیس امنیت اخلاقی بوشهر با اشاره به راه‌اندازی سامانه ناظر در بوشهر گفت: با راه‌اندازی سامانه ناظر، تخلفات اجتماعی در استان بوشهر کاهش چشمگیری داشته است.

دستگاه قضایی از آمران به معروف و ناهیان از منکر ‌حمایت قاطع می‌کند

جانشین دبیر ستاد امر به معروف بوشهر با تاکید بر نقش مهم آمران به معروف و ناهیان از منکر در جلوگیری از هنجارشکنی در جامعه گفت: دستگاه قضا از آمران به معروف و ناهیان از منکر استان بوشهر حمایت قاطع می‌کن ...