آخرین اخبار

دبیر سومین جشنواره «بهشت در قاب تصویر»:

بیش از ۲۰۰ اثر به دبیرخانه جشنواره «بهشت در قاب تصویر» ارسال شد

اصفهان-دبیرجشنواره «بهشت در قاب تصویر» با اشاره به ارسال بیش از ۲۰۰اثر به دبیرخانه جشنواره «بهشت در قاب تصویر» گفت:پس ازبررسی آثار توسط هیات انتخاب ۶۰ اثر به بخش مسابقه این جشنواره راه یافت.

مدیرعامل سابق شرکت مخابرات استان اصفهان:

شبکه مسی طی سه سال از مخابرات استان اصفهان حذف شد

اصفهان - مدیرعامل سابق شرکت مخابرات استان اصفهان با اشاره به اینکه به مدت سه سال موفق به حذف کامل شبکه مسی از شرکت مخابرات اصفهان شدیم، گفت: در کابل مرکزی نیز به صورت کامل فیبرنوری فعال است.

بخشدار بخش مرکزی آران و بیدگل:

۷ طرح عمرانی و خدماتی در آران و بیدگل بهره برداری شد

آران و بیدگل - بخشدار بخش مرکزی آران و بیدگل گفت: هفت طرح عمرانی و خدماتی بهره برداری شد و عملیات یک طرح عمرانی بااعتبار ی حدود ۴۰ میلیارد ریال در بخش مرکزی آران و بیدگل آغاز شد.

رئیس حوزه هنری اصفهان:

ساخت سینماهای جدید در تمامی نقاط شهر اصفهان باید مدنظر قرار گیرد

رئیس حوزه هنری اصفهان گفت: سینماهای اصفهان تنها در یک خیابان مرکزی و متمرکز شده است و در دیگر نقاط شهر اصفهان و شهرستان‌های اطراف نیازمند ساخت سالن‌های سینمایی هستیم.

مدیر امور آزمایشگاه‌های حفاظت محیط زیست استان اصفهان:

هوای اصفهان سالم است/افزایش غلظت آلاینده‌ها

مدیر امور آزمایشگاه‌های حفاظت محیط زیست استان اصفهان گفت: امروز در ۲۴ ساعت منتهی به ساعت ۱۲ ظهر، با میانگین شاخص کیفی ۷۵ هوای اصفهان در وضعیت سالم ثبت شد.

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان:

شناسنامه ایمنی و سلامت ساختمان‌های عمومی و دولتی اصفهان تدوین شود

رئیس شورای شهر اصفهان با بیان اینکه باید طرح جامع و عملیاتی برای پیشگیری از حوادث در دستور کار قرار گیرد، گفت: شناسنامه ایمنی و سلامت ساختمان‌های عمومی و دولتی اصفهان تدوین شود.

رئیس میراث فرهنگی کاشان خبر داد:

افتتاح ۵ واحد بوم‌گردی جدید در کاشان/افزایش اختیارات حوزه گردشگری

رئیس میراث فرهنگی کاشان گفت: پنج واحد با عنوان بوم گردی در کاشان، برزک و قمصر به بهره برداری رسیده و تا پایان سال ۹۵ پنج واحد بوم گردی دیگر نیز افتتاح خواهد شد.

استاندار اصفهان:

کارگران پلی اکریل صبوری کنند/ابلاغ قرار قضایی دو شهردار استان

استاندار اصفهان با اشاره به اینکه اکنون ۳۰ درصد ظرفیت پلی اکریل فعال است،گفت:از کارگران این کارخانه علیرغم اینکه حق دارند و شش ماه حقوق دریافت نکردند درخواست داریم اندکی صبوری کنند.

مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی اصفهان خبر داد:

نشست ساختمان اورژانس مرکزی در اصفهان

مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی اصفهان گفت: ساختمان اورژانس پیش بیمارستانی وفوریت‌های پزشکی مرکزی اصفهان واقع در چهار راه نظر، نشست کرده است.

امام جمعه اصفهان: بی‌بی‌سی، حرفهای ما را در باره حجاب و کُنسرت وارونه می کند

امام جمعه اصفهان گفت: رسانه های دشمن از جمله بی بی سی و روزنامه ها و سایت های پیرو او در باره طرح مسائل حجاب، کُنسرت و بی دینی حساس هستند و حرفهای ما را در این زمینه وارونه می کنند.

نماز جمعه‌های مناطق کاشان

متعرضان به بیت‌المال به اشد مجازات محکوم شوند

ائمه جمعه مناطق کاشان و آران و بیدگل ضمن توصیه به عدم تخریب افراد تاکید کردند: متعرضان به بیت المال به اشد مجازات محکوم شوند.

بیمارستان آیت ‌الله یثربی کاشان وزیر بهداشت افتتاح شد

بیمارستان 120 تختخوابی فوق تخصصی آیت‌ الله یثربی کاشان روز پنجشنبه با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افتتاح شد.

خبرنگار مدافع حرم: رسانه های استکباری به بحران سوریه دامن زدند

خبرنگار و مستندساز دفاع مقدس و مدافع حرم گفت: رسانه های استکباری، در حقیقت بحران سوریه را آغاز کردند و به آن دامن زدند تا این جنگ خانمان برانداز تا به امروز ادامه یابد.

10 هزار و 852 کارت ملی هوشمند در شهرستان برخوار صادر شد

رئیس ثبت احوال شهرتان برخوار گفت: در9 ماه سال جاری 10 هزار و 852 کارت ملی هوشمند در شهرستان برخوار صادر شده است.

نماینده مردم فریدن در مجلس مطرح کرد

جزئیات جلسه مجمع نمایندگان اصفهان با نوبخت/ انتقاد از رقم بودجه استان اصفهان

نماینده مردم فریدن، فریدون‌شهر، چادگان و بوئین میاندشت در مجلس گفت: نمایندگان استان اصفهان نسبت به این موضوع اعتراض دارند که بودجه استان نسبت به سایر استان‌های کشور کمتر است.

جزئیات جدید تونل مسجد امام اصفهان :

کاوش‌های باستان‌شناسی در تونل کشف شده در مسجد تاریخی امام اصفهان

کاوش‌های باستان‌شناسی در تونل کشف شده در مسجد تاریخی امام اصفهان نشان می‌دهد که این تونل یک آب‌راهه متعلق به دوران صفویه است که به فرضیه وجود یک سازه گسترده زیرزمینی را در بافت تاریخی اصفهان دامن می‌ز ...

قانون استمهال وام کشاورزی در شهرضا اجرا نمی‌شود

براساس آئین‌نامه اجرایی بند (و) تبصره (13) قانون بودجه سال 1395 کل کشور، کشاورزانی که دچار حوادث غیرمترقبه شدند وام‌های آن‌ها مشمول استمهال می‌شود که این قانون در شهرضا اجرایی نمی‌شود.

شهردار: یک بنای تاریخی اصفهان در اختیار نمایندگی وزارت امورخارجه قرار می گیرد

شهردار اصفهان گفت: به زودی یک بنای تاریخی از سوی این شهرداری در اختیار نمایندگی وزارت امور خارجه قرار می گیرد تا این نمایندگی در شهر گردشگر پذیر اصفهان به کار خود ادامه دهد.

پیاده‌رو دوران صفوی در چهارباغ عباسی اصفهان کشف شد

کرت‌بندی پیاده‌رو دوره صفوی در چهارباغ عباسی اصفهان، منطبق بر سفرنامه‌ها و کتب تاریخی که با کرسی‌چینی لاشه سنگی و دورچین آجری مزین است در بررسی‌های باستان‌شناسی کشف شد.

وام کم بهره به طرح های اشتغالزایی روستایی در اردستان پرداخت خواهد شد

اردستان، کاشان - ذاکرنیوز - بخشدار مرکزی اردستان گفت: وام کم بهره جهت طرح های اشتغالزایی در روستاهای اردستان پرداخت می شود.