آخرین اخبار

رئیس میراث فرهنگی کاشان خبر داد:

افتتاح ۵ واحد بوم‌گردی جدید در کاشان/افزایش اختیارات حوزه گردشگری

رئیس میراث فرهنگی کاشان گفت: پنج واحد با عنوان بوم گردی در کاشان، برزک و قمصر به بهره برداری رسیده و تا پایان سال ۹۵ پنج واحد بوم گردی دیگر نیز افتتاح خواهد شد.

استاندار اصفهان:

کارگران پلی اکریل صبوری کنند/ابلاغ قرار قضایی دو شهردار استان

استاندار اصفهان با اشاره به اینکه اکنون ۳۰ درصد ظرفیت پلی اکریل فعال است،گفت:از کارگران این کارخانه علیرغم اینکه حق دارند و شش ماه حقوق دریافت نکردند درخواست داریم اندکی صبوری کنند.

مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی اصفهان خبر داد:

نشست ساختمان اورژانس مرکزی در اصفهان

مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی اصفهان گفت: ساختمان اورژانس پیش بیمارستانی وفوریت‌های پزشکی مرکزی اصفهان واقع در چهار راه نظر، نشست کرده است.

امام جمعه اصفهان: بی‌بی‌سی، حرفهای ما را در باره حجاب و کُنسرت وارونه می کند

امام جمعه اصفهان گفت: رسانه های دشمن از جمله بی بی سی و روزنامه ها و سایت های پیرو او در باره طرح مسائل حجاب، کُنسرت و بی دینی حساس هستند و حرفهای ما را در این زمینه وارونه می کنند.

نماز جمعه‌های مناطق کاشان

متعرضان به بیت‌المال به اشد مجازات محکوم شوند

ائمه جمعه مناطق کاشان و آران و بیدگل ضمن توصیه به عدم تخریب افراد تاکید کردند: متعرضان به بیت المال به اشد مجازات محکوم شوند.

بیمارستان آیت ‌الله یثربی کاشان وزیر بهداشت افتتاح شد

بیمارستان 120 تختخوابی فوق تخصصی آیت‌ الله یثربی کاشان روز پنجشنبه با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افتتاح شد.

خبرنگار مدافع حرم: رسانه های استکباری به بحران سوریه دامن زدند

خبرنگار و مستندساز دفاع مقدس و مدافع حرم گفت: رسانه های استکباری، در حقیقت بحران سوریه را آغاز کردند و به آن دامن زدند تا این جنگ خانمان برانداز تا به امروز ادامه یابد.

10 هزار و 852 کارت ملی هوشمند در شهرستان برخوار صادر شد

رئیس ثبت احوال شهرتان برخوار گفت: در9 ماه سال جاری 10 هزار و 852 کارت ملی هوشمند در شهرستان برخوار صادر شده است.

نماینده مردم فریدن در مجلس مطرح کرد

جزئیات جلسه مجمع نمایندگان اصفهان با نوبخت/ انتقاد از رقم بودجه استان اصفهان

نماینده مردم فریدن، فریدون‌شهر، چادگان و بوئین میاندشت در مجلس گفت: نمایندگان استان اصفهان نسبت به این موضوع اعتراض دارند که بودجه استان نسبت به سایر استان‌های کشور کمتر است.

جزئیات جدید تونل مسجد امام اصفهان :

کاوش‌های باستان‌شناسی در تونل کشف شده در مسجد تاریخی امام اصفهان

کاوش‌های باستان‌شناسی در تونل کشف شده در مسجد تاریخی امام اصفهان نشان می‌دهد که این تونل یک آب‌راهه متعلق به دوران صفویه است که به فرضیه وجود یک سازه گسترده زیرزمینی را در بافت تاریخی اصفهان دامن می‌ز ...

قانون استمهال وام کشاورزی در شهرضا اجرا نمی‌شود

براساس آئین‌نامه اجرایی بند (و) تبصره (13) قانون بودجه سال 1395 کل کشور، کشاورزانی که دچار حوادث غیرمترقبه شدند وام‌های آن‌ها مشمول استمهال می‌شود که این قانون در شهرضا اجرایی نمی‌شود.

شهردار: یک بنای تاریخی اصفهان در اختیار نمایندگی وزارت امورخارجه قرار می گیرد

شهردار اصفهان گفت: به زودی یک بنای تاریخی از سوی این شهرداری در اختیار نمایندگی وزارت امور خارجه قرار می گیرد تا این نمایندگی در شهر گردشگر پذیر اصفهان به کار خود ادامه دهد.

پیاده‌رو دوران صفوی در چهارباغ عباسی اصفهان کشف شد

کرت‌بندی پیاده‌رو دوره صفوی در چهارباغ عباسی اصفهان، منطبق بر سفرنامه‌ها و کتب تاریخی که با کرسی‌چینی لاشه سنگی و دورچین آجری مزین است در بررسی‌های باستان‌شناسی کشف شد.

وام کم بهره به طرح های اشتغالزایی روستایی در اردستان پرداخت خواهد شد

اردستان، کاشان - ذاکرنیوز - بخشدار مرکزی اردستان گفت: وام کم بهره جهت طرح های اشتغالزایی در روستاهای اردستان پرداخت می شود.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان:

نواقص سیستم صوتی اتوبوس های بی آر تی اصفهان برطرف می شود

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان از رفع معایب سیستم صوتی ویژه نابینایان در اتوبوس های بی آر تی اصفهان خبر داد.

رئیس اداره میراث فرهنگی کاشان خبر داد:

کشف محوطه‌ای متعلق به عصر آهن ۲ در منطقه جوشقان و استراک کاشانی

رئیس اداره میراث فرهنگی کاشان گفت: در محوطه باستانی جوشقان و استرک از توابع بخش مرکزی کاشان گور تدفینی مرده‌سوزی متعلق به عصرآهن ۲ کشف شد.

دورنمای اصفهان در سال های سخت کم آبی

اصفهان - ذاکرنیوز - جلوگیری از استفاده غیر قانونی از منابع آبی و نصب کنتور برای چاه های مجاز، تعمیر و بهسازی تاسیسات سد زاینده رود از جمله فعالیت های صورت گرفته در استان اصفهان برای مقابله با بحران آ ...

رئیس اداره تأمین اجتماعی شهرضا:

بخشی از امور بیمه‌شدگان در شهرضا به کارگزاری بیمه واگذار شد

رئیس اداره تأمین اجتماعی شهرضا با بیان اینکه اداره تأمین اجتماعی شهرضا بیش از 100 هزار نفر بیمه شده اصلی دارد، گفت: بخشی از خدمات تأمین اجتماعی و امور بیمه‌شدگان در شهرضا برون‌سپاری و به کارگزاری بیمه ...

سمیرم؛ ذخیره گاه بی بدیل محیط زیست

« تنها چند نقطه زیست محیطی غنی در استان اصفهان باقی مانده است» این گفته یک پیشکسوت محیط زیست است که بر ارزش های انگشت شمار ذخایر زیست محیطی در استان اصفهان از جمله خطه سمیرم تاکید می کند.

روستاهای بخش مرکزی نجف آباد با افزایش جمعیت مواجهند

بخشدار مرکزی شهرستان نجف آباد گفت: روستاهای این بخش به دلیل مهاجر پذیری با افزایش جمعیت مواجهند بنابراین باید به زیرساخت ها و امکانات مورد نیاز آنها توجه بیشتری شود.