آخرین اخبار

فعالیت اصناف در اردبیل تقویت می‌شود

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: با توجه به نقش اصناف در تولید، صادرات و توسعه اقتصادی تلاش می‌کنیم تا فعالیت اصناف در استان تقویت شود.

انتقال بیماران تبعه آذری به استان اردبیل ساماندهی می‌شود

رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل گفت: ساماندهی نقل و انتقال بیماران تبعه جمهوری آذربایجان در مرز بیله‌سوار برای استفاده از ظرفیت‌های بهداشتی و درمانی استان اردبیل در اولویت است.

ارتباطات گردشگری سلامت استان اردبیل با ترکیه تقویت می‌شود

استاندار اردبیل گفت: ارتباطات گردشگری سلامت استان با ترکیه آغاز شده و با مشارکت سرمایه‌گذاران ترک در استان این ارتباطات تقویت می‌شود.

تلاش دستگاه قضایی برای کاهش تعداد پرونده‌های ورودی به دادگستری‌ها

رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: کاهش تعداد پرونده‌های ورودی به دادگستری نیازمند مدیریت بیشتری است که در دوره جدید مدیریت دادگستری اردبیل، این امر در دستور کار قرار دارد.

40 کیلومتر بزرگراه در استان اردبیل به بهره‌برداری می‌رسد

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: همزمان با سفر رئیس جمهور به استان اردبیل 40 کیلومتر بزرگراه در استان اردبیل به بهره‌برداری می‌رسد.

آئین یادبود شاعر نامدار عاشورایی استاد محمد تقایی اردبیلی برگزار می‌شود

رئیس حوزه هنری استان اردبیل گفت: طبق تمهیدات و برنامه‌ریزی‌های انجام یافته آئین یادبود شاعر نامدار عاشورایی استاد «محمد تقایی اردبیلی» به همت کارگاه شعر آئینی حوزه هنری استان اردبیل برگزار می‌شود.

مسئول روابط عمومی استانداری اردبیل منصوب شد

اکبر بهنامجو استاندار اردبیل بنا به پیشنهاد مشاور استاندار و مدیرکل حوزه استانداری در حکمی غلامحسین غاربی کلخوران را به عنوان مسئول روابط عمومی استانداری اردبیل منصوب کرد.

احیای دریاچه نئور اردبیل نیاز به پشتوانه مطالعاتی دارد

مدیرکل حفاظت محیط زیست اردبیل گفت: احیای دریاچه نئور نیازمند پشتوانه مطالعاتی است و از سال 93 به طور جدی اقدامات اجرایی برای برگرداندن آن به حالت اولیه آغاز شده است.

امام جمعه اردبیل: تقوا و بی‌نیازی روحی سبب رسیدن انسان به کمال است

امام جمعه اردبیل گفت: بی‌نیازی روحی انسان از هر چیزی غیر خدا و پیشه گرفتن تقوا سبب اصلی رسیدن انسان به کمال است.

ارائه تسهیلات ‌‌ویژه‌ به گردشگران کشورهای عضو اکو برای افزایش مراودات فرهنگی

معاون بین المللی اتاق بازرگانی ایران به ضرورت معرفی جاذبه‌های فرهنگی کشورهای عضو اکو تاکید کرد و گفت: توانمندی‌های گسترده‌ای در میراث فرهنگی و جاذبه‌های تاریخی و فرهنگی داریم که در راستای توسعه گردشگر ...

همایش بزرگداشت شهدای هفتم تیر در اردبیل برگزار می‌شود

معاون قضایی رئیس کل دادگستری استان اردبیل از برگزاری همایش بزرگداشت شهدای هفتم تیر در اردبیل همزمان با هفته قوه قضائیه خبر داد و گفت: این همایش در سالن ولایت اردبیل برگزار خواهد شد.

خروج کالاهای اساسی از استان اردبیل ممنوع است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت: به منظور تامین نیازهای مردم استان به کالاهای اساسی خروج این کالاها از استان ممنوع بوده و با متخلفان برخوردهای لازم و قانونی انجام می‌شود.

استاندار اردبیل: کلی‌گویی در کاهش آسیب‌های اجتماعی پذیرفته نیست

استاندار اردبیل در پی اعلام برنامه‌های امور فرهنگی این مجموعه در خصوص کاهش آسیب‌های اجتماعی گفت: کلی‌گویی در کاهش آسیب‌ها پذیرفته نیست و هیچ مبانی در برنامه‌ها دیده نمی‌شود.