آخرین اخبار

مشکلات درمانی و بهداشتی استان اردبیل در اسرع وقت برطرف می‌شود

نماینده وزیر بهداشت گفت: برای رفع مشکلات درمانی و بهداشتی استان اردبیل مساعدت می‌کنیم.

تدوین سند جامع برنامه‌‌های جوانان در اردبیل به اتمام رسید

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل با اشاره به اجرای 380 عنوان برنامه در شهرستان‌های اردبیل گفت: تدوین سند جامع برنامه‌‌های جوانان در اردبیل به اتمام رسید و مراسم رونمایی از این سند طی روزهای اخیر برگز ...

ورود فارغ‌التحصیلان به بازار کار توسط دانشگاه‌ها نیازمند مدیریت است

استاندار اردبیل گفت: ورود فارغ‌التحصیلان به بازار کار توسط دانشگاه‌ها نیازمند مدیریت است چرا که به طور عمده متاسفانه کار دانشجویان با رشته آنان مطابقت ندارد.

150 میلیارد تومان اعتبار به راه‌آهن اردبیل اختصاص می‌یابد

نماینده شهرستان‌های اردبیل ، نیر ، نمین و سرعین در مجلس گفت: امسال از ردیف‌های ملی اعتبارات عمرانی، 150 میلیارد تومان اعتبار به راه‌آهن اردبیل اختصاص می‌یابد.

احد پازاج داغدار فرزندش شد

رئیس پلیس راه استان اردبیل گفت: ظهر امروز فرزند احد پازاج و سرمربی سابق تیم ملی کشتی در اثر سانحه تصادف جان خود را از دست داد.

31 کشتی‌گیر نونهال در اردوی بسترسازی تیم ملی در اردبیل حضور دارند

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد نونهالان گفت: اردوی بسترسازی تیم ملی کشتی آزاد نونهالان ایران تا 30 فروردین به میزبانی اردبیل برگزار می‌شود.

100 عنوان برنامه گرامیداشت هفته کارگر در اردبیل برگزار می‌شود

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده شاهد اجرای بیش از 100 عنوان برنامه به مناسبت هفته کارگر در استان خواهیم بود​.

خیرین اردبیلی 382 مدرسه احداث کردند

معاون تربیت بدنی اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: تاکنون یک هزار و 539 کلاس درس در قالب 382 مدرسه توسط مجمع خیرین استان احداث شده و به بهره‌برداری رسیده است.

امام جمعه اردبیل: ستاد دیه در ‌آزادسازی زندانیان مورد اعتماد مردم است

امام جمعه اردبیل گفت: خوشبختانه ستاد دیه استان در امر آزادسازی زندانیان توانسته اعتماد مردم را جلب کند که این مسئله برای ما بسیار حائز اهمیت است.

رژه حماسی و باشکوه ارتش در اردبیل برگزار شد + فیلم

به مناسبت 29 فروردین رژه ارتش در اردبیل برگزارشد و ارتشیان دلاور با رژه باشکوه اقتدار وعظمت خود را به دنیا نشان دادند.

باند تولید مواد مخدر صنعتی و روان‌گردان در اردبیل دستگیر شدند

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل گفت: باند تولید مواد مخدر صنعتی و روان‌گردان در اردبیل متشکل از پنج نفر شناسایی و دستگیر شدند.