آخرین اخبار

سوم خرداد؛ آخرین وعده افتتاح پروژه بزرگ تقاطع آذربایجان در ارومیه

پروژه بزرگ تقاطع 4 سطحه آذربایجان در ورودی جنوبی ارومیه پس از 6 سال انتظار بالاخره سوم خرداد امسال افتتاح می‌شود.

امام جمعه ارومیه: مبانی انقلاب با زبان شعر و ادب پایدار می‌ماند

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی و امام جمعه ارومیه گفت: مبانی انقلاب با زبان شعر و ادب پایدار می‌ماند بنابراین باید شعرا در این مسیر بیش از گذشته اهتمام داشته باشند.

تجمیع اعتبارات منجر به گره‌گشایی از پروژه‌های بزرگ عمرانی آذربایجان غربی شد‌

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان غربی گفت: با اجرای طرح تجمیع اعتبارات گره‌گشایی ثمربخشی در پروژه‌های بزرگ عمرانی استان حاصل شده و شتاب خوبی در روند به سرانجام رسانی آنها اتفاق اف ...

ارومیه| قدرت‌های بزرگ در مقابل قدرت ایمان نیروهای مسلح ایران عاجزند

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی گفت: آمریکا و قدرت‌های بزرگ با همه بزرگی و توان بالای نظامی و تسلیحاتی در مقابل قدرت ایمان نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران درمانده هستند.

بسیاری از مساجد آذربایجان غربی کمبود روحانی دارند

مدیرکل تبلیغات آذربایجان غربی گفت: آذربایجان غربی داری 3 هزار 713 مسجد است که متأسفانه در بسیاری از آنها مشکل کمبود روحانی وجود دارد.

برنامه جامع روحانیت با هدف انسجام‌بخشی علمای آذربایجان غربی اجرا شود

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی گفت: لازم است برنامه جامع روحانیت این استان که پیشتر تهیه و تدوین شده با هدف انسجام بخشی بین علمای آذربایجان غربی به خوبی اجرایی شود.

تقدیر سیل‌زده ماژین» ایلام از حضور استاندار آذربایجان غربی+ فیلم

تلاش مسئولان و تشکر مردم سیل‌زده بخش« ماژین» از حضور استاندار آذربایجان غربی و مسئولان همراه، نشان داد که مردم نجیب و میهمان نواز ایلام به رغم تحمل مشقات سیل و بی خانمانی، زبان شکرشان قاصر نیست و از خ ...

204 هکتار از اراضی حریم رودخانه‌های آذربایجان غربی تصرف غیرقانونی شده‌ است

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری آذربایجان غربی گفت: 204 هکتار از اراضی حریم رودخانه‌های آذربایجان غربی تصرف غیرقانونی شده‌ و دادگستری با این متصرفان برخورد قانونی می‌شود.

مقابله با ساخت‌وسازهای غیرمجاز راهبرد اصلی مقابله با سیل در آذربایجان غربی است

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان غربی گفت: مقابله با ساخت‌وسازهای غیرمجاز و برخورد قهری با تصرفات غیرقانونی در حریم و بستر رودها بخش اصلی راهبرد مقابله با سیل در آذربایجان غربی اس ...