آخرین اخبار

مدیرکل جدید فرودگاه‌‌های آذربایجان شرقی منصوب شد‌

با حکم مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران، مدیرکل جدید فرودگاه‌ های استان آذربایجان شرقی منصوب شد.

استاندار آذربایجان شرقی: تحریم ها فرصتی برای خودکفایی است

استاندار آذربایجان شرقی گفت: از تحریم جمهوری اسلامی ایران توسط برخی کشورهای غربی، خوشحال نیستیم ولی معتقدیم تحریم، فرصتی برای شکوفایی ظرفیت‌های داخلی است و باید بتوانیم تمامی تهدیدات این حوزه را به فر ...

انتقاد شدید معاون ‌رئیس‌ جمهور از ‌‌واردات بی‌رویه برخی تجهیزات به کشور

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با انتقاد شدید از واردات بی‌رویه برخی تجهیزات به کشور ‌گفت: بی‌تدبیری برخی‌ها در گذشته، کشور را به گورستانی از تجهیزات تبدیل کرده است.

نهضت لایروبی رودخانه‌ها در آذربایجان شرقی با موفقیت اجرا شد

استاندار آذربایجان شرقی از اجرای موفق نهضت لایروبی رودخانه‌ها در استان خبر داد و گفت: بارش رحمت الهی نقش مهمی در بهبود وضعیت دریاچه ارومیه دارد؛ اما نباید نقش اقدامات انجام شده توسط دستگاه‌های اجرایی ...

اخراج؛ پاسخ آب منطقه‌ای ‌آذربایجان شرقی به ‌مهندسان و کارگران پروژه‌ خط انتقال آب رود ارس

پیمانکار سازمان آب منطقه‌ای با اخراج کارگران، علاوه بر بی توجهی به پیگیری‌های ذاکرنیوز، ترجیح داده تا به جای حل مسئله، صورت مسئله را به کلی پاک کند.

آذربایجان شرقی سومین استان حادثه‌خیز سیل کشور شناخته شد

مدیرکل مدیریت بحران آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه این استان، سومین استان حادثه خیز سیل در کشور است گفت: دستگاه‌ها و نهادهای متولی باید اقدامات پیشگرانه در زمینه سیل و زلزله را در طول سال اعلام و عم ...

آماده‌باش کشاورزی آذربایجان شرقی برای مقابله با آفت شدید سن گندم و هجوم ملخ‌ها از سمت ‌اردبیل

رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی از آماده‌باش کشاورزی آذربایجان شرقی برای مقابله با آفت شدید سن گندم و هجوم ملخ‌ها از سمت ‌اردبیل خبر داد.

38.5 درصد جمعیت آذربایجان شرقی در بافت‌های ناکارآمد شهری اسکان دارند

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی با بیان اینکه 38.5 درصد جمعیت استان در بافت‌های ناکارآمد آذربایجان شرقی اسکان دارد گفت: متاسفانه این میزان، 10 درصد بیش از متوسط کشوری است.

30 سال زمان ‌برای پاکسازی مسیل رودخانه‌های آذربایجان شرقی زمان نیاز است

مدیرعامل آب منطقه‌ای آذربایجان شرقی گفت: با اختصاص این 10 میلیارد به صورت سالانه، حدود 30 سال زمان نیاز دارد که مسیل رودخانه‌های آذربایجان شرقی پاکسازی و اصلاح شود.

آذربایجان شرقی سومین استان حادثه‌خیز سیل در کشور است

مدیرکل مدیریت بحران آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه این استان، سومین استان حادثه خیز سیل در کشور است ابراز داشت: دستگاه‌ها و نهادهای متولی باید اقدامات پیشگرانه در زمینه سیل و زلزله را در طول سال اعل ...

تغییر ساعات کاری ادارات آذربایجان شرقی در برخی روزهای پیک مصرف برق تیر و مرداد

استاندار آذربایجان شرقی از تصویب تغییر ساعات کاری ادارات استان در ایام پیک مصرف خبر داد و گفت: روز آغاز تغییر ساعات کاری هم بر اساس ضرورت، تعیین خواهد شد.