آخرین اخبار

آموزش انواع دانلود از اینترنت

اینترنت یک دنیای وسیع است و در آن می‌توان همه نوع محتوایی را پیدا کرد، اما گاهی اوقات دسترسی به این دنیا امکان‌پذیر نیست. شاید قرار است ساعت‌ها در هواپیما باشید و به‌دنبال نوشته‌هایی برای مطالعه هستید ...

API سرویس نقشه گوگل برای سایت های ایرانی با دامنه‌ ir مسدود شد

به نظر می‌رسد گوگل ارتباط API سرویس نقشه‌ی خود را برای آن دسته از سایت‌های ایرانی که از دامنه‌ی ir استفاده می‌کنند، قطع کرده است.

مشاور عالی سازمان سنجش خبر داد؛

شروع ثبت اسم کنکور ۹۷ از فردا/ دفترچه اول بهمن انتشار می یابد

مشاور عالی سازمان سنجش اظهار کرد: ثبت اسم برای شرکت در کنکور سراسری ۹۷ دانشگاه ها و جایگاه ها تعلیم عالی من جمله رشته های با امتحان دانشگاه آزاد از فردا یکشنبه اول بهمن ماه ۹۶ شروع می گردد.

مدیر مسئول خبرگزاری بسیج:

مدیران، فهم درستی از ذات فضای سایبری ندارند

سید حسین علوی اظهار کرد: افرادی که در راس فضای سایبری در ایران نشسته اند فهم صحیح و درستی از ذات فضای سایبری و اینترنت ندارند.

تعرفه اینترنت برای پیام رسان های داخلی به یک سوم کاهش پیدا نمود

اعضاء شبکه های اجتماعی زین پس در مقابل استفاده از پیام رسان های داخلی تنها یک سوم تعرفه اینترنت را پرداخت خواهند کرد.

معاون وزیر خارجه آمریکا: از فیلترینگ تلگرام و اینستاگرام در ایران دلخور گردیدیم

معاون دیپلماسی عمومی وزارت خارجه آمریکا می گوید سیاست فعلی آمریکا مبتنی بر عوض شدن رژیم از طریق وسیله سخت نیست لکن واشنگتن به دنبال ایجاد فضایی باز در کشورها با استفاده از شبکه های اجتماعی و پیشبرد اغ ...

بررسی پیامدهای محدودسازی پیام رسانهای بیگانه

آیا انسداد تلگرام به صرفه است؟

هیچ آدم عاقلی نمی پذیرد که سوار خودرویی شیک و مدل بالا گردد که بدون ترمز بوده و در حال سقوط به قعر دره هست! در این شرایط سوار شدن به خودرویی آسان تر و با سرعت کمتر و حتی پیاده روی عاقلانه تر هست.

ریاست پلیس فتای آذربایجان شرقی اطلاع داد:

بازداشت کلاهبردار ارز اینترنتی در آذربایجان شرقی

تبریز- ریاست پلیس فتای آذربایجان شرقی اظهار کرد: فردی که در جهت خرید ارز دیجیتال، از اعضاء کلاهبرداری می کرد دستگیر گردید.

ارزیابی مشروعیت قطع فعالیت «NGN» در تاجیکستان

دفتر دادستان کلی تاجیکستان با ارسال نامه ای به اپراتورهای این کشور خواستار عرضه اطلاعات دقیق درباره مشروعیت قطع فعالیت خدمات اینترنتی گردید.

کارشناس حوزه رسانه های دیجیتال در صحبت با مهر:

تلویزیون تعاملی آموزش و پرورش راه رانت را ببندد/ رایگان یا پولی؟

کارشناس حوزه رسانه های دیجیتال عنوان کرد: تلویزیون تعاملی آموزش و پرورش لازم هست بتواند مطالب را با دو کیفیت عرضه دهد و از جانب دیگر در این طریق لازم هست جلوی ایجاد رانت در تولید محتوا گرفته گردد.

در گفت‎وگو با المیادین

شمخانی: پیام‎های سایبری مرتبط به ایران از آمریکا، انگلستان و عربستان هدایت می‏ گردند

دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران اعلام نمود که آنچه در اینترنت و فضای سایبری در مورد تغییرات و وضعیت این کشور رخ می دهد، جنگ نیابتی بر علیه ملت ایران زمین هست.

در صحبت با مهر عنوان گردید:

تلویزیون تعاملی بستری تازه در امر تعلیم/عرضه مطالب تازه راهگشاست

اکنون که گفت وگو از راه اندازی تلویزیون تعاملی از طریق آموزش و پرورش هست، کارشناس این حوزه معتقد هست اگر مطالب تازه از مسیر این تلویزیون عرضه نشود راه به جایی نخواهد برد.

رئیس پلیس فتا ناجا:

کلاهبرداری های اینترنتی و برداشت های غیرمجاز دغدغه مردم هست/ لزوم خرید اینترنتی از فروشگاه های دارای نماد الکت ...

رئیس پلیس فتا ناجا با اظهار اینکه شکایت در مورد کلاهبرداری های اینترنتی و برداشت های غیر قانونی بیشترین مباحث طرح شده از سوی مردم هست، اظهار کرد: شهروندان خرید اینترنتی خود را منحصرا از فروشگاه های دا ...

فرماندار هشترود تاکید کرد:

ضرورت حرکت در طریق توسعه پیوسته روستایی

هشترود- فرماندار هشترود بر لزوم حرکت در طریق توسعه پیوسته روستایی تاکید کرد.

فروش اینترنتی «قائم مقام» شروع شد

فروش اینترنتی مستند «قائم مقام» ساخته سید محمدعلی صدری نیا در سایت سینما مارکت شروع گردید.

پرداخت حقوق کارمندان با بیت کوین در ژاپن

یک شرکت ژاپنی حقوق کارمندان و کارکنان خود را به ارز دیجیتالی بیت کوین پرداخت می نماید. یک شرکت شخصی در ژاپن نامیده شده به GMO که در راستای تجارت آنلاین و زیرساخت های اینترنتی و پولی فعالیت می کند، تصم ...

مطابق مصوبه تازه اینترنت؛

ممنوعیت فروش بسته های قدیمی اینترنت/ نحوه جریمه اپراتورها

مصوبه تازه کمیسیون تنظیم قوانین ارتباطات در مورد قیمت های تازه اینترنت، تمامی اپراتورهای رابطه ای را از فروش بسته های قدیمی اینترنت منع کرده هست و اپراتورها لازم هست بسته های تازه تشریح کنند.

در پی پرسش ها اعضاء مطرح شد؛

توضیحات جهرمی در مورد مصوبه تازه اینترنت/ رسیدگی به شکایت کاربران

در پی درج پرسش های از سوی اعضاء اینترنت در شبکه اجتماعی اینستاگرام، وزیر ارتباطات و فناوری معلومات به واضح سازی درخصوص مصوبه تازه اینترنت پرداخت.

/آسیای مرکزی در ۲۴ ساعت گذشته/

ورود ریاست جمهور قرقیزستان به تاشکند/ خیز «بیشکک» برای تحقق هاب منطقه ای

مجوز کار و اقامت به ۴۰۰ هزار مهاجر طی سال ۲۰۱۷ در مسکو، «بیشکک» پایگاه ذخیره سازی معلومات و داده های دیگر کشورها و تکذیب قطع فعالیت کانال های رابطه ای اینترنتی تاجیکستان قسمتی از ارزشمند ترین خبر ها ق ...

رئیس پلیس فتای خراسان جنوبی:

عامل هتک حیثیت دختر جوان در شبکه های اجتماعی دستگیر شد

بیرجند- ریاست پلیس فضای تولید و تبادل معلومات خراسان جنوبی از شناسایی و دستگیری عامل مزاحمت اینترنتی، هتک حیثیت و نشراکاذیب در شبکه های اجتماعی اطلاع داد.