آخرین اخبار

روانشناس آمریکایی بازهم درباره سلامت عقلیِ ترامپ هشدار داد

روانشناس آمریکایی که پیشتر با تعدادی از نمایندگان کنگره این کشور درباره وضعیت سلامت روانی دونالد ترامپ صحبت کرده و پیش از آن، بارها «سلامت عقلی» او را زیر سوال برده بود، باز هم در این باره اظهارنظر کر ...

«ایوانکا» در کره جنوبی به دنبال مهیا کردن گفتگو با کره شمالی

دختر رئیس جمهور آمریکا برای شرکت در مراسم اختتامییه بازی های المپیک زمستانی به کره جنوبی سفر می کند اما یکی از اهداف اصلی وی از این اقدام مهیا کردن شرایط گفتگوی واشنگتن-پیونگ یانگ است.

خانواده های قربانیان تیراندازی فلوریدا بدنبال قانون کنترل سلاح

خانواده های قربانیان حادثه تیراندازی فلوریدا از شب گذشته حرکت جدیدی را برای تصویب قانون کنترل سلاح در این ایالت آغاز کرده اند.

دستور ترامپ برای تغییر قوانین مربوط به مالکیت برخی سلاح‌های مرگبار

بنابر گزارش رسانه‌های آمریکایی، دونالد ترامپ به وزارت دادگستری دستور تغییر برخی قوانین مربوط به حمل و تصرف برخی سلاحها را داده است.

واشنگتن پست:

ترامپ ممکن است قوانین امنیت اتمی آمریکا را برای ساخت رآکتورهای عربستان نادیده بگیرد

روزنامه آمریکایی گزارش داد که ترامپ ممکن است برای بردن قراردادهای چند میلیارد دلاری ساخت رآکتورهای اتمی عربستان برخی قوانین سختگیرانه امنیت هسته‌ای آمریکا را در قبال این کشور نادیده بگیرد.

با ادعای جدید وال استریت ژورنال کلید خورد؛

بهانه جویی جدید آمریکا برای لغو قرارداد بوئینگ با ایران

دولت آمریکا مدعی شد، شرکت هواپیمایی ایرانی تحت تحریم‌های آمریکا به طور مکرر از طریق شرکت‌های پوششی ترکیه‌ای اقدام به خرید موتور و لوازم یدکی هواپیما کرده است.

ترامپ خواهان بررسی پیشینه خریداران اسلحه در آمریکا شد

کاخ سفید از حمایت دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا از تشدید بررسی‌ پیشینه خریداران اسلحه خبر داد.

وال استریت ژورنال خبر داد

تشدید منازعات در دولت ترامپ بر سر صدور مجوز فروش هواپیماهای بوئینگ به ایران

وال استریت ژورنال نوشت متهم کردن یک فرد و 3 شرکت ترک به فروش قطعات هواپیما به ماهان ایر می تواند، مخالفت برخی در دولت ترامپ با اعطای مجوز به بوئینگ برای فروش هواپیما به ایران را تشدید کند.

واشنگتن پست: برای ایران، برجام فاجعه‌بارترین توافق است

جانشین سردبیری روزنامه مطرح آمریکایی ضمن هشدار درباره مواضع ضد برجامی رئیس‌جمهور کشورش نوشت: «برای ایران توافق هسته‌ای (برجام)، فاجعه‌بارترین توافق است».

رویترز:

آمریکا دنبال گرفتن تعهد برجامی از E۳ است

یک خبرگزاری غربی از وجود کانال ارتباطی جدیدی در وزارت خارجه آمریکا خبر داد که فعلا وظیفه آن راضی کردن انگلیس، فرانسه و آلمان به قبول تعهد برای رفع کاستی‎های برجام (!) در طول زمان است.

ترامپ: روسیه به رویای اختلاف‌افکنی در آمریکا دست یافته است

ترامپ امروز در پیامی اعلام کرد: اگر هدف روسیه اختلاف افکنی، آشوب و به هم ریختگی در آمریکا بود، با این همه جلسه های استماع، تحقیقات و تنفرهای حزبی ایجاد شده به رویاهای خود دست یافته است.

حمله دوباره ترامپ به برجام و اوباما

رئیس جمهور آمریکا با انتشار پیامی بار دیگر توافق هسته ای ایران و رئیس جمهور سابق ایالات متحده را مورد انتقاد قرار داد.

ترامپ: هرگز با دادن 1.7 میلیارد دلار پول نقد به ایران توسط اوباما کنار نیامدم

دونالد ترامپ که این روزها به شدت از ادامه تحقیقات کنگره و بازپرس ویژه تحقیقات درباره ادعای دخالت روسیه در انتخابات ریاست جمهوری 2016 آمریکا و «تبانی» کارزار او با مسکو گله دارد، حالا در انتقاد از موا ...

ماهیگیری ترامپ علیه اف‌بی‌آی با توسل به تیراندازیِ مدرسه فلوریدا

رئیس‌جمهور آمریکا با انتقاد از ناتوانی اف‌بی‌آی در ماجرای تیراندازی مرگبار روز چهارشنبه در مدرسه‌ای در فلوریدا، اعلام کرده که این نهاد به جای پرداختن به کارش، در حال تحقیق روی «تبانی روسیه با کارزار ا ...

حمله ترامپ به «اف بی آی» در توئیتر

رئیس جمهوری آمریکا با انتشار پیامی جدید در توئیتر، پلیس فدرال این کشور (اف بی آی) را به دلیل تیراندازی فلوریدا مورد انتقاد قرار داد.

تنفر از یهودیان، همجنس گرایان، و مهاجران عامل کشتار دبیرستان فلوریدا

تازه‌ترین تحقیقات مأموران پلیس «اف بی‌آی» از عامل کشتاردریکی از دبیرستان‌های ایالت «فلوریدا»ی امریکا نشان داده وی از یهودیان، مهاجران و همجنس‌گرایان نفرت داشته است.

گزارش تحلیلی؛

نبرد با اهداف خاص در سوریه/هنگامی که بوی نفت به مشام ترامپ می رسد

تحرکات آمریکا در منطقه به ویژه در سوریه در راستای حمایت از تکفیری ها، بی ثباتی و چنگ انداختن بر منابع و ثروتهای خدادای است که برای رسیدن به این اهداف شوم از هیچ تحرک و جنایتی دریغ نمی کند.

«هربرت مک مستر» مدعی شد:

شواهد دال بر مداخله روسیه در انتخابات آمریکا «غیرقابل انکار» است!

مشاور امنیت ملی کاخ سفید در واکنش به صدور کیفرخواست علیه ۱۶ شخص و نهاد روسیه از سوی وزارت دادگستری آمریکا، مدعی شد که شواهد دال بر این مداخله «غیرقابل انکار» است!

وال استریت مدعی دیداردیپلماتهای اروپا بایک مقام بلندپایه ایران شد

نشریه وال استریت ژورنال در گزارشی مدعی شد که شماری از دیپلماتهای اروپایی برای محدودسازی قدرت نمایی ایران در منطقه و جلب رضایت «ترامپ» به حفظ برجام، با یک مقام بلندپایه ایران دیدار کردند.