آخرین اخبار

ظهور«نیکسون دوم» در کاخ سفید

رئیس‌جمهوری آمریکا، فدرال رزرو را «بزرگ‌ترین تهدید» علیه خود می‌داند. دونالد ترامپ دومین حمله خود به «جرومی پاول» و فدرال رزرو را ظرف یک هفته عملی کرد. ترامپ رویکرد این نهاد در رابطه با روند افزایش «پ ...

ابراز امیداوری اردوغان به بهبود روابط ترکیه و آمریکا

رئیس جمهوری ترکیه به دنبال آزادی کشیش آمریکایی در این کشور که تحسین همتای آمریکایی‌اش را در پی داشت، ابراز امیدواری کرد که روابط دو کشور به قبل از تنش‌های اخیر برگردد.

رئیس‌ شورای عالی سیاسی یمن:

برخورد تحقیرآمیز ترامپ با برخی حکام عرب را محکوم می‌کنیم

رئیس شورای عالی سیاسی یمن در سخنانی به مناسبت فرا رسیدن پنجاه و پنجمین سالروز «انقلاب ۱۴ اکتبر» خاطر نشان کرد که برای حفظ حاکمیت و استقلال کشور، دست صلح و توقف جنگ و درگیری را به سمت همه احزاب سیاسی و ...

تلاش پسر ارشد ترامپ برای ارتباط دادن خاشقچی به «تروریسم»

تلاش پسر ارشد ترامپ برای ارتباط دادن خاشقچی به «تروریسم»

هشدار ترامپ به عربستان سعودی در ارتباط با ناپدید شدن خاشقچی

دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا، عربستان سعودی را در صورت دست داشتن در ناپدید شدن «جمال خاشقچی» به مجازات سخت تهدید کرد.

رئیس‌جمهور آمریکا: قبلا ایران همه جا بود اما حالا بازی عوض شده است

رئیس‌جمهور آمریکا در تجمع انتخاباتی در شهر «لبانون» این کشور، برجام را «توافقی وحشتناک، یک طرفه و مسخره» خواند و ادعاهایی علیه ایران مطرح کرد.

دست بسته ترامپ برای امتیاز‌گیری از تهران

موضوع اصلی آن است که بعید است ترامپ بتواند از حکومت ایران بدون اتحاد با شرکای دیرینه خود امتیازات قابل‌توجهی کسب کند. در حال‌حاضر دولت ترامپ حتی به‌طور مشخص اعلام نکرده است که خواستار دستیابی به چه هد ...

دفاع تمام قد ترامپ از سعودی

ترامپ در عین حال افزود: «باید بدانم چه بر سر او آمده است. دولت به جد این مساله را بررسی می‌کند و انتظار دارد اطلاعات بیشتری در این مورد به‌دست آورد.» رئیس‌جمهوری آمریکا افزود: «مساله خاشقجی غم‌انگیز و ...

روزنامه نگار مشهور عرب فاش کرد

معامله محرمانه ترامپ با بن سلمان برای توقف تحقیق در قضیه خاشقچی

یک روزنامه نگار مشهور عرب با اشاره به دروغ های رئیس جمهور آمریکا درباره تحقیق در زمینه ناپدید شدن نویسنده معارض عربستانی، گفت، ترامپ طی یک معامله‌ محرمانه با آل سعود، بر سر توقف تحقیقات درباره قضیه خا ...

اعلام آمادگی روسیه برای دیدار پوتین و ترامپ در پاریس

اعلام آمادگی روسیه برای دیدار پوتین و ترامپ در پاریس

«دینا پاول» از نامزدی برای نمایندگی آمریکا در سازمان ملل انصراف داد

معاون سابق مشاور امنیت ملی آمریکا که به عنوان گزینه‌ای برای جانشینی «نیکی هیلی» در نمایندگی سازمان ملل عنوان شده بود، از نامزدی این سمت انصراف داد.

با سیاست‌های غلط بانک مرکزی آمریکا

بدترین دوران بازار بورس آمریکا در 8 ما گذشته رقم خورد

با سیاست غلط افزایش نرخ بهره در آمریکا ارزش سهام بازارهای بورس آمریکا بدترین وضعیت 8 ماه گذشته را تجربه کند، ترامپ تصمیم رئیس بانک مرکزی کشورش را دیوانگی خواند.

ترامپ: همسر خاشقچی را به کاخ سفید دعوت خواهم کرد

رئیس‌جمهور آمریکا گفت که می‌خواهد «خدیجه چنگیز» همسر جمال خاشقچی روزنامه‌نگار سعودی را به کاخ سفید دعوت کند.

ترامپ: کشورهایی که از ایران نفت بخرند را زیر نظر خواهیم داشت

رئیس‌جمهور آمریکا چهارشنبه شب به کشورهایی که قصد دارند بعد از اجرایی شدن تحریم‌ها علیه ایران به خریداری نفت از این کشور ادامه دهند، هشدار داد.

کره جنوبی برچیدن تحریم‌های کره شمالی را بررسی می‌کند

دولت کره جنوبی مسئله لغو برخی تحریم‌ها علیه کره شمالی را بررسی می‌کند و نقش واسطه خود میان آمریکا و کره شمالی را ادامه می‌دهد.

ترامپ:

ایران می‌توانست ظرف 12 دقیقه کل خاورمیانه را تحت کنترل بگیرد/ به عربستان گفتم باید پول بدهید

رئیس‌جمهور آمریکا در یک تجمع انتخاباتی گفت: به پادشاه (ملک سلمان) گفتم، باید پول بپردازید چون عربستان سعودی ثروتمند است و ما داریم از شما حفاظت می‌کنیم».

گمانه‌زنی یک منبع آگاه از تفکرات ترامپ درباره گزینه جانشینی نیکی هیلی

گمانه‌زنی یک منبع آگاه از تفکرات ترامپ درباره گزینه جانشینی نیکی هیلی

نتانیاهو از نیکی هیلی تشکر کرد

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی پس از انتشار خبر رسمی کناره‌گیری قریب‌الوقوع نماینده ایران‌ستیز آمریکا در سازمان ملل از سمتش، وی را حامی «راستی» و دشمن «نفاق» خواند.

روایتی از چهار هفته رقابت در عراق و تلاش نماینده آمریکا و عربستان

آمریکا و عربستان همواره تلاش کرده‌اند در انتخاب سران عالی‌رتبه عراقی نهایت تلاش خود را به کار گیرند. روندی که در این دوره نیز تکرار شد و نمایندگان دو کشور به شدت در فعالیت و تکاپو بودند.

رسانه آمریکایی گزارش داد؛

دولت ترامپ مانند تجربه «نفتا» به دنبال تغییر نام برجام است

یک رسانه آمریکایی در یادداشتی می‌نویسد، دولت «دونالد ترامپ» به دنبال آن است که تجربه دولت کنونی در قبال «نفتا» را درباره برجام و ایران تکرار کند.